Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 29. května 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

4. června vychází nové číslo Pneu revue. Již nyní si však můžete přečíst zdarma úryvky některých článků na www. pneurevue.cz (klikněte na titulní stránku čísla na homepage), případně v pdf podobě za zvýhodněnou cenu pod odkazem e-Pneu revue.

Nákladní Pirelli: nové produkty, nové přístupy

Společnost Pirelli představila koncem zimy v bavorské metropoli Mnichově nejen nové dezény své prémiové řady nákladních pneu Série 01, ale současně prezentovala zcela nový přístup při obsluze tohoto segmentu. Pirelli nyní nabízí dopravcům a správcům vozových parků komplexní balíček řešení a služeb,... celý článek »

Prodejní síť koncernu Continental na Slovensku stále roste

Ing. Roman Stiksa čerpal bohaté zkušenosti jako marketingový manažer společnosti Continental Barum, ale posledních několik let má též na starosti koordinaci slovenského trhu. Jak vidí situaci koncernových značek u našich nejbližších sousedů? celý článek »

Nový člen rodiny pneu Goodyear EfficientGrip se jmenuje Performance

Společnost Goodyear oficiálně uvedla pneumatiku EfficientGrip Performance, která se stává nejenom vlajkovou lodí rodiny pneu EfficientGrip, ale osobního segmentu vůbec. EfficientGrip byl vyvíjen s ohledem na všechny klíčové požadavky, kladené na osobní letní pneumatiky současnosti, tedy především... celý článek »

Velkoobchod čelí novým výzvám

„Automobilové pneumatiky jsou teď peklo,“ popsal v rozhovoru pro britský časopis Tyres & Accessories situaci v oblasti obchodu s pneumatikami zástupce jednoho velkého evropského velkoobchodu. Další popsal evropský trh jako extrémně slabý. „Už minulý rok byl z hlediska tržeb na hraně a s maržemi to... celý článek »

Výrobce traktorů ocenil Mitas

Italský výrobce traktorů Carraro Agritalia udělil 15. května společnosti Mitas jako jedné ze tří firem ocenění „Nejlepší dodavatel pro rok 2012“. Společnost Carraro Agritalia se sídlem v italském Rovigu je zemědělská divize skupiny Carraro. celý článek »

Střední třída v ohrožení

Výrobci pneumatik si stěžují, že třída nazývaná „value“, tedy s dobrým poměrem užitné hodnoty a ceny, se paradoxně prosazuje velmi těžce. Platí to v v prodeji strojů pro pneuservisy? Na toto téma jsme oslovili několik předních prodejců servisní techniky z celé republiky a jejich názory přinášíme v... celý článek »

Povolování a utahování kovových matic

Z pohledu pneuservisních činností jedna z těch nejzákladnějších a dá se říct i nejjednodušších. Na začátku, po zvednutí vozidla, se povolí matice, resp. šrouby, které se vyskytují u osobních a dodávkových vozidel. Na konci, těsně před spuštěním vozidla ze zvedáku, se matice nebo šrouby utáhnou.... celý článek »

Hlasujte

Jakou známkou (1-5 jako ve škole) hodnotíte dosavadní jarní sezonu?
1 0%
 
2 75%
 
3 25%
 
4 0%
 
5 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nákladní Pirelli: nové produkty, nové přístupy
  • Povolování a utahování kovových matic
  • Nový člen rodiny pneu Goodyear EfficientGrip se jmenuje Performance
  • Velkoobchod čelí novým výzvám
  • Prodejní síť koncernu Continental na Slovensku stále roste

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr