Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 12. července 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Goodyear uvede novinku Dunlop WinterResponse2

„Věřím, že také v letošní zimní sezoně bude přetrvávat zájem o naše prémiové značky Goodyear a Dunlop, jejichž obliba u zákazníků vychází především z výborných vlastností, jež nabízejí, což potvrzují mnohá přední umístění v nezávislých testech. Zároveň uvedeme na trh novinku Dunlop WinterResponse2.... celý článek »

Nová Sava v 17.5” řadě

Společnost Sava představuje novou řadu pneumatik v rozměru určenou pro nákladní vozidla provozovaná v regionální dopravě. Řada zahrnuje tři dezény pneumatik: Avant 4 na řízenou nápravu, Orjak 4 na hnanou nápravu a Cargo 4 na přívěsy a návěsy. Nové pneumatiky byly navrženy tak, aby odpovídaly... celý článek »

Mitas zahájil novou éru v Otrokovicích

Společnost Mitas vyrobila začátkem července první radiální traktorovou pneumatiku v nové výrobní hale v Otrokovicích. Společnost začala výstavbu nového závodu vloni v srpnu a nedávno získala povolení ke zkušebnímu provozu. Po otevření závodu v americké Iowě v dubnu 2012 se jedná o druhý moderní... celý článek »

ContiSportContact 5 P pro AMG

Sportovní pneumatika ContiSportContact 5 P, vrchol nabídky Continentalu v UHP segmentu, obdržela další schválení od Mercedesu AMG. Tímto dezénem jsou nyní vybavovány modely tříd A a C ve dvou rozměrech. celý článek »

Vzpínající se koník není jen Ferrari

Od svého zrodu v roce 1866 používá společnost Continental ve znaku vpínajícího se koně. A ten zůstává symbolem společnosti i nadále potom, co letos Continental své logo inovoval. Koník dostal podle mluvčího společnosti přirozenější a dynamičtější podobu, kterou dotváří i nový slogan: Continental,... celý článek »

Włocławek bude královstvím siliky

Belgická firma Solvay položila základní kámen nové továrny na výrobu vysokodisperzní siliky (HDS) ve Włocławku ve středním Polsku. celý článek »

Michelin obuje novou Panameru

Díky společnému úsilí inženýrů z Michelinu a Porsche bude celá výrobní řada Porsche Panamera, která se představí v červenci letošního roku, obuta do pneumatik Michelin, a to pro všechny oblasti i způsoby použití. Pro úspěšné provedení tohoto úkolu Michelin vytvořil tři certifikované řady – letní,... celý článek »

Hlasujte

Kolik procent letošní potřeby zimních pneumatik budete zajišťovat v rámci předzásobení?
75 % a více 0%
 
mezi 50 % a 75 % 0%
 
přibližně polovinu 0%
 
mezi 25 % a 50 % 0%
 
méně než 25 % 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nákladní Pirelli: nové produkty, nové přístupy
  • Povolování a utahování kovových matic
  • Nový člen rodiny pneu Goodyear EfficientGrip se jmenuje Performance
  • Velkoobchod čelí novým výzvám
  • Prodejní síť koncernu Continental na Slovensku stále roste

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr