Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 14. srpna 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Zajistěte si podzimní číslo Pneu revue. Předplatné můžete získat na této adrese. Jako vždy vycházíme hned v prvním týdnu v září.

Nové číslo přináší jako vždy desítky zajímavých článků, reportáží a anket pro všechny,  kdo pracují a podnikají v oblasti prodeje a servisu pneumatik. Tentokrát samozřejmě s hlavním akcentem na zimní sezonu.

Sledujte naše www stránky a stránky na Facebooku.

V těchto dnech máte poslední možnost dohodnout prezentaci Vaší společnosti, nového produktu či služby v zářijovém čísle časopisu. Představte se svým zákazníkům v tom nejlepším světle - na stránkách časopisu, který je na straně pneuservisů již od roku 1995.

Ovidiu Balan pro Pneu revue

Ovidiu Balan stojí od 1. srpna letošního roku v čele seskupení zemí, které se v žargonu firmy nazývají „cluster“ a které z geografických, kulturních či jiných důvodů spadají pod jednu řídící centrálu. Toto seskupení má zkratku CEE a zahrnuje šest zemí střední a východní Evropy včetně České... celý článek »

Projekt Re-Tyre jde dál

Povinnost označovat pneumatiky štítky se výrobců protektorů nebude týkat nejméně do roku 2015. Nicméně doba „hájení“ se pomalu krátí a případné plošné zavedení povinnosti testovat protektory podobným způsobem, jako to dělají výrobci nových pneumatik, by byla pro malé a střední výrobce protektorů... celý článek »

Irský dopravce zvolil HD Hybrid. A nelituje

Irský dopravce Tarrant International Transport zveřejnil pozitivní zkušenosti s pneumatikami Continental HD Hybrid. Pneumatika pro hnací nápravy tahačů je určena pro kombinovanou dálkovou a regionální dopravu. Vozidlo na těchto pneumatikách urazilo již 280 000 km a již nyní je jisté, že životnost... celý článek »

Prémiové pneu pro Čínu nepřesvědčily

Čínské pneumatiky obvykle dopadají špatně ve srovnávacích testech, které organizují odborné autokluby a časopisy a v nichž se střetávají s prémiovými rivaly. Německý motoristický časopis Autobild se však na problém podíval z druhé strany. Jaké pneumatiky vyrábějí tito prémioví výrobci pro čínský... celý článek »

I to je recyklace

V jednom z předchozích čísel Pneu revue jsme v rubrice Názorně přinesly fotografie zajímavých designových kreací, k jejichž výrobě posloužily pneumatiky. Tentýž designér Carl Menary z Nového Zélandu nám poslal další fotografie, které dokazují, že na svém projektu pod názvem ReTyre nadále... celý článek »

Změna ve vedení Continental Barum

S účinností od 1.8.2013 byl do funkce ředitele divize Marketing společnosti Continental Barum Otrokovice jmenován Juraj Ižvolt (na snímku vpravo), který předtím zastával funkci Head of Promotion a PR společnosti Continental Matador v Púchově. celý článek »

Očekávání vesměs opatrná

Jaká jsou obecně vaše očekávání, co se zimní sezony týče? To je jedna z otázek, kterou klademe zástupcům značek, prodávajících pneumatiky na českém trhu v zářijovém čísle Pneu revue. A stejně tak se ptáme 13 dealerů, jednoho z každého kraje, na to, v jakém stavu se v současnosti nachází jejich... celý článek »

Ultračistý kaučuk zlepší výkon

Společnost Sumitomo vyvinula vysoce čistou formu přírodního kaučuku, kterou pod názvem UPNR (Ultra Pure Natural Rubber) hodlá uplatnit při výrobě pneumatik. Prvním krokem k UPNR bylo v roce 2011 vyvinutí technologie 4D Nano Design, která podle Sumitoma přináší nový pohled na vývoj materiálů.... celý článek »

Hlasujte

Kolik procent letošní potřeby zimních pneumatik budete zajišťovat v rámci předzásobení?
75 % a více 8%
 
mezi 50 % a 75 % 14%
 
přibližně polovinu 12%
 
mezi 25 % a 50 % 18%
 
méně než 25 % 50%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nákladní Pirelli: nové produkty, nové přístupy
  • Povolování a utahování kovových matic
  • Nový člen rodiny pneu Goodyear EfficientGrip se jmenuje Performance
  • Velkoobchod čelí novým výzvám
  • Prodejní síť koncernu Continental na Slovensku stále roste

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr