Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 12 | Datum: 14. říjen 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Fleet Awards 2013: v servisu zvítězil Elit

Na slavnostním galavečeru v prostorách muzea Stará čistírna v Praze - Bubenči byly ve čtvrtek 3. října 2013 vyhlášeny výsledky šestého ročníku ALD Automotive Fleet Awards, ankety, která oceňuje nejlepší osobnosti, produkty a služby v oblasti pořizování, správy a řízení vozových parků ve firmách.... celý článek »

Winter Response v nové generaci

Společnost Dunlop uvádí na trh novinku Winter Response 2, zimní pneumatiku pro malá a kompaktní vozidla, která nabízí dobré výkony jak při brzdění, tak v celkové ovladatelnosti vozidla v zimních podmínkách. Dle evropského štítku označujícího pneumatiku, jenž je povinné umísťovat na nové pneumatiky... celý článek »

Continental pro distribuční dopravu

Společnost Continental rozšiřuje nabídku pneumatik pro návěsy. Speciálně pro regionální dopravu je nyní zařazena ve výrobním programu pneumatika se zvýšeným indexem zatížení. Pneumatika Continental HTR 2 XL 385/65 R 22.5 s indexem zatížení 164 se díky své nosnosti pět tun hodí například pro návěsy,... celý článek »

ŠKODA nově nabízí tříletou záruku na nové zimní pneumatiky

Mladá Boleslav, 1. října 2013 – Zákazníci, kteří si od některého z obchodníků sítě ŠKODA koupí nová kompletní zimní kola, k nim nově získají také bezplatnou tříletou záruku ŠKODA Pneugarance. celý článek »

Výsledky zimních testů zveřejnil rakouský autoklub

Výsledky svého testu zimních pneumatik zveřejnil také rakouský autoklub ÖAMTC, s nímž partnersky spolupracuje náš ÚAMK. Jak jednotlivé dezény dopadly? celý článek »

Goodyear reviduje přístup k nákladnímu segmentu

Společnost Goodyear Dunlop přichází s novou produktovou řadou nákladních pneumatik, která ovšem znamená víc než pouhou generační výměnu produktů. Přináší totiž zcela nové přístupy v kategorizaci pneumatik podle způsobu použití, kterým je vlastní celkové zjednodušení a větší... celý článek »

DTest hodnotil zimní pneumatiky

Pravidelný test zimních pneumatik zveřejnil časopis DTest. Zaměřil se na rozměry 185/60 R15 a 225/45 R17. V komentáři dTest zdůrazňuje mezigenerační posun směrem k vyšší kvalitě. V roce 2010 získaly jen tři z patnácti testovaných pneumatik menších rozměrů známku dobře. Po třech letech je patrný... celý článek »

Hlasujte

Jak hodnotíte přibližně po roce přínos nové legislativy v oblasti "štítkování" pneumatik pro Váš pneuservis?
Velmi pozitivně, se štítky pracujeme a osvědčily se5%
 
Štítky mají pozitivní efekt, ale není příliš velký5%
 
Necítíme vůbec žádný ohlas, efekt není ani pozitivní, ani negativní75%
 
Štítky mají záporný efekt, vzrostly náklady, ale nic nepřinesly15%
 

Více »

V tomto čísle

  • Od ŽP k DPH, obcházet erár láká
  • Výhradně pro (pneu)servisy
  • Lepší čelit kritice než nebýt vidět
  • Propagace provozovny na síti
  • Střední třída v ohrožení?
  • Nexen pro evropské řidiče

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr