Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 13 | Datum: 12. listopad 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Kvalifikace zaměstnanců pneuservisu

Jaký je Váš názor na odbornou úroveň zaměstnanců českých pneuservisů? Domníváte se, že v Česku chybí vzdělávací systém v této oblasti? Podělte se o své názory v diskuzním fóru na této adrese. "Oznámkujte" též zimní sezonu, jak se Vám v této chvíli jeví. Těšíme se na Vaše hlasy a příspěvky na www.pneurevue.cz. Sledujte též Facebook Pneu revue.

Bridgestone: největší svolávací akce v historii

Společnost Bridgestone Corporation oznámila začátkem listopadu největší svolávací akci od doby, kdy se pneumatiky staly před zhruba deseti lety předmětem, podléhajícím výměnám při zjištění defektu. celý článek »

Průmyslový plán Pirelli: nové produkty, nové inovace, důraz na premium

Šéf Pirelli Marco Tronchetti Provera prezentoval začátkem listopadu v Londýně nový průmyslový plán společnosti. Stalo se tak dva dny poté, co firma oznámila své výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. V něm utržila za pneumatiky 1,52 miliardy eur (pokles o 2,19 % oproti stejnému období 2012).... celý článek »

Kola z Nové huti proudí k výrobním linkám také do nedalekých Nošovic

Co spojuje pojmy jako Hayes Lemmerz, Maxion Wheels, Nová huť, Alcar Bohemia, Hyundai? Motoristé jistě cítí jakési souznění témat, ovšem bez hlubších znalostí problematiky dále nedojdou. My jsme se na vlastní oči přesvědčili, že ostravská průmyslová ikona, americko-německý výrobce a prodejce kol a... celý článek »

Hankook sbírá schválení pro OE i ocenění

Korejský Hankook se zúčastnil nedávného autosalonu IAA ve světle posledních úspěchů v první výbavě, ať již to byl dezén Ventus Prime 2 pro Mercedes – Benz třídy S, Ventus S1 evo 2 pro nové BMW 5 či speciální verze tohoto dezénu BlueEFFICIENCY pro Mercedes třídy E. celý článek »

Lanxess / NTDA: ztracená příležitost

Průzkum organizovaný společností Lanxess a národním sdružením pneuservisů ve Velké Británii (NTDA) o vnímání štítků britskými zákazníky a dealery přináší nápadně odlišné výsledky, než obdobný průzkum společnosti Goodyear uskutečněný současně na několika evropských trzích.... celý článek »

Mitas prodloužil licenci na značku Continental

Mitas bude pokračovat ve výrobě zemědělských pneumatik značky Continental v licenci až do roku 2019. Zástupci společnosti Mitas se rozhodli uplatnit jednostrannou opci na prodloužení licenční smlouvy na výrobu pneumatik značky Continental o dalších pět let. Mitas převzal divizi zemědělských... celý článek »

Zpátky do Evropy

Nedávno schválené investiční záměry společností Continental jsou důkazem toho, že i západní Evropa může být pro výrobu pneumatik stále zajímavá. Continental se rozhodl investovat 40 milionů eur do výroby vysokovýkonných a LUV pneumatik v rozměrech od 19 do 22 palců v Korbachu jako odpověď na sílící... celý článek »

Hlasujte

Jak byste zatím oznámkoval(a) letošní zimní sezonu s použitím školních známek?
1 0%
 
2 0%
 
3 0%
 
4 0%
 
5 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Od ŽP k DPH, obcházet erár láká
  • Výhradně pro (pneu)servisy
  • Lepší čelit kritice než nebýt vidět
  • Propagace provozovny na síti
  • Střední třída v ohrožení?
  • Nexen pro evropské řidiče

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr