Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 22. dubna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Zúčastněte se konference pneuservisní branže

10. září pořádá Pneu revue odbornou konferenci k rozličným palčivým otázkám pneuservisní branže. Akce se koná v Golf & Spa areálu Kunětická hora u Pardubic. Konference se můžete zúčastnit již za 100 Kč. Můžete i zůstat do druhého dne a 11.9. se zúčastnit se velkého setkání fleetových společností T-Mobile Den s Fleetem 2014 s možností testování více než 100 aktuálních modelů osobních vozů. Bližší informace získáte kliknutím na banner konference v tomto newsletteru. Program konference budeme průběžně upřesňovat, ale vystoupení již přislíbila  řada velmi zajímavých osobností. Přihlašte se ještě dnes, počet míst je omezen kapacitou sálu.

Exkluzivní distribuce: stojí za to?

V příštím čísle Pneu revue se věnujeme fenoménu exkluzivní, chcete-li výhradní distribuce. Řada soukromých českých firem si již exkluzivní distribuci vyzkoušela, některé úspěšně, jiné méně. Ptáme se zástupců těch společností, které získaly důvěru některé značky a zastupují zde její obchodní... celý článek »

Agrotec je vyšetřován kvůli nedodaným pneumatikám

Policejní zásah v hustopečské firmě Agrotec se týkal loňské podlimitní zakázky na dodávku pneumatik pro poštovní vozy, která nakonec ani nebyla realizována, píše server Autodealers.cz celý článek »

Testy pneumatik prožívají těžké časy

Aféra německého autoklubu ADAC, jehož zástupci manipulovali s hlasy ankety o „Nejoblíbenější auto Němců“, nemohla nezanechat stín na dalších aktivitách této mocné organizace. Přes zneužívání vrtulníku záchranné služby bývalým prezidentem, pochybnosti o statutu organizace či nesrovnalostech v... celý článek »

Které systémy vítězí v boji o náhradu rezervy?

Pokud někdo v poslední době potřebuje vyměnit pneumatiku, může v kufru nalézt prostorově úspornou dojezdovou pneumatiku, nebo možná také žádnou. Tlak na snížení hmotnosti vozidla v kombinaci s rostoucí spolehlivostí pneumatik a neochotou (či neschopností) motoristů vyměnit poškozenou ... celý článek »

Zimní pneumatiky pro NASCAR? V Michiganu řeší neobvyklý problém

Sezona NASCAR je sice již v plném proudu, ale na Michigan International Speedway, kde za týden startují oficiální testy pneumatik Goodyear, mají napilno silničáři. celý článek »

Další úspěch pro Hankook: obuje BMW řady 4 kupé

Vlajková loď výrobce Hankook, UHP pneumatika Ventus S1 evo2 , se stává součástí originální výbavy pro vozy BMW řady 4 kupé. Součástí této vysoce moderní pneumatiky je aplikace důmyslné technologie vyvíjené a testované v DTM. celý článek »

8 % dílů pro OE je vadných

8% autodílů vyrobených v České republice v roce 2013 bylo vadných a nebylo je možné použít při výrobě automobilů. To je méně než v předešlém roce a přesně na úrovni evropského průměru - vyplývá z interních údajů firmy Exact Systems, která kontroluje kvalitu autodílů. Představitelé společnosti... celý článek »

Hlasujte

Co si myslíte o objektivitě testů pneumatik?
Věřím jim. 0%
 
Jsou v zásadě objektivní, ale v detailech mohou být ovlivněny privátními zájmy. 12%
 
Začínám mít pochybnosti. 23%
 
Nikdy jsem jim nevěřil(a). 67%
 

Více »

V tomto čísle

  • Trendy motocyklových pneumatik
  • Nokian oslaví výročí novými produkty
  • Morálko, kde ťa ludé berú?
  • TPMS jako příležitost
  • Udržet podíl na trhu není skromný cíl
  • Yokohama představila novinky na severu

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr