Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 26. května 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Podívejte se na ukázky z nového čísla a příhlášte se na zářijovou konferenci

Pneu revue pořádá konferenci odvětví prodeje a servisu pneumatik. Přijeďte na jedinečné setkání lidí z branže, které se koná 10. září 2014 v Pardubicích. Více info zde.

Přihlašte se co nejdříve, prorotože počet míst je omezen a již je obsazena třetina kapacity. Zúčastnit se můžete za pouhých 100 Kč. Můžete zůstat i do dalšího dne a navštívit T-Mobile Den S Fleetem 2014 - podzim, jedinečné setkání fleetových firem a jejich dodavatelů.

Těžce zkoušená důvěra

Aféra německého autoklubu ADAC, jehož zástupci manipulovali s hlasy ankety o „Nejoblíbenější auto Němců“, nemohla nezanechat stín na dalších aktivitách této mocné organizace. Přes zneužívání vrtulníku záchranné služby bývalým prezidentem, pochybnosti o statutu organizace či nesrovnalostech v... celý článek »

Cesta ke konečnému zákazníkovi

V době, kdy neexistoval internet ani sociální sítě, byla „cesta“ výrobce pneumatik ke konečnému zákazníkovi velmi obtížná. Vedla převážně přes různé zprostředkující mezičlánky (distributory, dealery) a jak už to bývá, k příjemci informací se dostávala ve více či méně zkreslené podobě. Dnešní svět... celý článek »

Přímo, nebo nepřímo? Čas ukáže

Od počátku listopadu 2014 bude muset být každý nový osobní a lehký užitkový vůz prodaný v Evropské unii vybaven systémem monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS). Unie se tak stane po USA druhým územním celkem, kde bude vybavení TPMS povinné. Otázka, na kterou si výrobci automobilů musí odpovědět,... celý článek »

Výhradní distribuci Češi nepřeceňují

Exkluzivní či výhradní distribuce je stejně stará jako novodobé počátky podnikání v pneumatikářské branži v Česku. Ten, kdo získal začátkem 90. let pověření některého mezinárodního výrobce distribuovat na českém trhu jeho značku či značky, měl při dodržení alespoň elementárního podnikatelského... celý článek »

Motocyklové novinky

Nové dezény motocyklových pneumatik uvedly na začátku letošního roku značky Dunlop a Bridgestone. U Dunlopu se jedná o řady MX32 a MX52, Bridgestone nabízí evoluční verze osvědčených typů i zcela nové produkty. celý článek »

Firestone Performer Row Crop

Firestone svou novou pneumatikou Performer Row Crop reaguje na celosvětový trend zvyšování velikosti a hmotnosti zemědělských strojů. Výzvou pro vývojáře značky Firestone bylo přizpůsobit pneumatiky pro provoz s větším zatížením. celý článek »

Stamford Tyres s novým centrem

Singapurská společnost Stamfort Tyres otevřela ve městě Jurong nové distribuční centrum pro užitkové pneumatiky, které doplní již existující skladové zázemí, které v tomto místě společnost má. Nový sklad zaměstná na 85 lidí. Společnosti operující také v Evropě do něj investovala v přepočtu téměř... celý článek »

Hlasujte

Co si myslíte o objektivitě testů pneumatik?
Věřím jim. 5%
 
Jsou v zásadě objektivní, ale v detailech mohou být ovlivněny privátními zájmy. 12%
 
Začínám mít pochybnosti. 20%
 
Nikdy jsem jim nevěřil(a). 65%
 

Více »

V tomto čísle

  • Těžce zkoušená důvěra
  • Cesta ke konečnému zákazníkovi
  • Přímo, nebo nepřímo? Čas ukáže
  • Výhradní distribuci Češi nepřeceňují
  • Motocyklové novinky
  • Firestone Performer Row Crop
  • Stamford Tyres s novým centrem

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr