Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 14 | Datum: 27. srpna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue a Konference se blíží!

Již za týden vychází podzimní číslo Pneu revue, tentokrát v rozšířeném více než stostránkovém vydání! Níže přinášíme ukázky některých článků tohoto vydání. Součástí je i speciál věnovaný konferenci Pneu & Business, která se koná 10. září 2014 v Pardubicích. Ještě nejste přihlášeni? Můžete tak učinit zde

Další informace hledejte ve složce Eventy na www.pneurevue.cz

 

Kde se pneumatikám daří

První pneumatiku na půdě Evropy vylisovala společnosti Hankook 26. června 2007. Stalo se tak v obci Ráclamás asi hodinu jízdy jižně od Budapešti. Tehdy stál korejský výrobce před prvním dílčím cílem, a to dosáhnout plné kapacity továrny s denní výrobou 17 000 pneumatik. To se brzy podařilo, takže... celý článek »

Velká zimní anketa

Jaká je nálada mezi českými pneuservisy před sezonou 2014/15? To jsme zjišťovali v sérii otázek, které jsme položili 14 majitelům pneuservisů z celé ČR. Zde přinášíme odpovědi na jednu z otázek: Jakou politiku volíte v oblasti naskladnění na zimu 2014/15? Jakou část očekávaného prodeje naskladníte... celý článek »

Vyvažování kol na osobní vozidla

V minulosti byl v mnoha článcích popsaná situace kolem vyvažování kol na osobní vozidla. Uvedené informace se týkaly principu vyvažování z pohledu fyzikálního nebo popisem vyvažovacích strojů z pohledu jejich obsluhy a uživatelských programů. V některých článcích byly uvedeny také středící a... celý článek »

Výběr strojního a dalšího vybavení pneuservisů

Poraďte novému pneuservisu, jak by měl postupovat při výběru strojního i dalšího vybavení svého pracoviště, aby si vybral optimum co do produktů/ dodavatelů/servisního mixu (tj. co bude nabízet mimo pneuservis), a to ve vztahu výkon – cena – konkrétní podmínky daného místa (tj. velikost, očekávaná... celý článek »

Goodyear UltraGrip 9

Nový UltraGrip 9 je k dostání ve 33 rozměrech od 14 do 16 palců a je určen pro malá až střední vozidla. Pneumatika nahrazuje úspěšný dezén UltraGrip 8, který byl v posledních třech letech osazen na více než sedm miliónů vozů. celý článek »

Dobrý nápad je jen začátek

V roce 2001 přišel František Hrabal poprvé s nápadem vybavit pneumatiku systémem, který by jí během jízdy samočinně dohušťoval, pokud by tlak klesl pod předepsané hodnoty . Vroce 2006 jej začal realizovat. I když ve snaze odstranit letitý handicap pneumatiky – závislost na tlakovém médiu – nebyl... celý článek »

Pro rychlost i pro krásu

Pamatujete si ještě na první pneumatiky od Matadoru, které dobře vypadaly? Na tvarech černé hmoty se podepsal slovenský designér Libor Žikla. Dnes ředitel agentury L´FABRICA hovoří o boji designu s fyzikou, ale i s lidským faktorem. celý článek »

Hlasujte

Chystáte se na konferenci Pneu & Business 10. září do Pardubic?
Ano, jsem již přihlášen 19%
 
Ano, ale ještě jsem se nepřihlásil 19%
 
Ještě si to rozmyslím 11%
 
Ne 52%
 

Více »

V tomto čísle

  • Kde se pneumatikám daří
  • Velká zimní anketa
  • Vyvažování kol na osobní vozidla
  • Výběr strojního a dalšího vybavení pneuservisů
  • Goodyear UltraGrip 9
  • Dobrý nápad je jen začátek
  • Pro rychlost i pro krásu

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr