Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 20 | Datum: 1. prosinec 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Podívejte se na výběr článků nového čísla Pneu revue, které vychází již tento týden. Celé číslo si můžete přečíst již dnes v elektronické verzi - klikněte na homepage na odkaz e-Pneu revue.

Vývoj nezastavíš

V minulých letech vyšlo v Pneu revue několik článků, zabývající se tématikou demontáží a montáží pneumatik na osobní vozidla. Jedním z nich byl také článek, ve kterém bylo připomínáno desáté výročí bez montážní páky. Ústřední myšlenkou byla varianta demontáže pláště z disku, bez použití montážní... celý článek »

První a úspěšný

Na začátku se zdálo, že uspořádat v atmosféře všeobecné skepse a ztráty iluzí důstojné setkání lidí z pneumatikářské branže, je zhola nemožné. Nakonec se to podařilo, i když samozřejmě za cenu velkého úsilí, které vynaložila nejen naše redakce jako organizátor konference, ale i partneři. Akce byla... celý článek »

Český tým dobyl Panamericanu, uspěly i Yokohama a Toyo

Jedním ze zásadních okamžiků v historii Mexika byl rok 1950, když jeho tehdejší vláda dokončila mexickou část panamerické dálnice, která měla propojit nejjižnější cíp Jižní Ameriky s Aljaškou. celý článek »

Trelleborg na Jižní pól

Specialista na zemědělské pneumatiky Trelleborg se stal partnerem polární expedice k jižnímu pólu, která odstartovala 21. listopadu a kterou organizuje značka zemědělské techniky Massey Ferguson. celý článek »

Levné pneumatiky. Vyplatí se?

Časopis Auto Motor und Sport před časem porovnával brzdné dráhy vozu na prémiových a levných pneumatikách. V objektivním měření se ukázalo, že při brzdění ze 100 km/h na nulu činil rozdíl v brzdné dráze na mokru 9,5 m. V procentuálním vyjádření byly výsledky levné neznačkové pneumatiky o 20 %... celý článek »

Názor dodavatelů: jak pneuservisy nakupovaly?

Můžete zhodnotit poptávku pneuservisů v roce 2014 po zboží Vašeho sortimentu a porovnat s rokem 2013? Zaznamenali jste nějaké výraznější změny ve struktuře poptávky? A konečně - můžete jmenovat některou zakázku, které si zvlášť vážíte? celý článek »

Tour de Fleet 2015. Pro ty, kteří to v gumařině myslí s obsluhou fleetů vážně

Od roku 2007 pořádá časopis FLEET a internetový server iFLEET.cz celostátní setkání manažerů pro správu a řízení vozových parků známá jako Dny s Fleetem. Akce jedinečné svým obsahem, rozměrem i reprezentativní účastí na straně správců fleetů i dodavatelů dostanou od roku 2015 nový rozměr. Ten bude... celý článek »

Hlasujte

Jak prozatím hodnotíte letošní zimní obchodní sezonu?
Mimořádně dobrá 8%
 
Slušná 20%
 
Průměrná 55%
 
Spíše slabší 10%
 
Katastrofa! 10%
 

Více »

V tomto čísle

  • Vývoj nezastavíš
  • První a úspěšný
  • Český tým dobyl Panamericanu, uspěly i Yokohama a Toyo
  • Trelleborg na Jižní pól
  • Levné pneumatiky. Vyplatí se?
  • Názor dodavatelů: jak pneuservisy nakupovaly?

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr