Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 12. února 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Pneu revue je partnerem Tour de Fleet 2015

Pneu revue je mediálním partnerem turné Tour de Fleet 2015, které na šesti místech ČR svede dohromady manažery předních českých fleetových firem a jejich dodavatele. Vyberte si akci ve svém regionu a přijeďte se podívat. Imformace a podmínky účasti na této adrese.

Alcar Bohemia bilancoval

V loňském obchodním roce společnost Alcar Bohemia posílila svůj tržní podíl ve své hlavní činnosti, tedy prodeji ocelových a hliníkových kol. Úspěšně zvládla první sezonu TPMS, nabídla novinku v podobě ozdobných krytů kol a směle vstupuje do letošní jarní sezony. V tomto duchu se společnost... celý článek »

Libor Pernica do GPD a.s.

Novým členem představenstva společnosti GPD a.s. se od úterý 2. února stal Libor Pernica. Zkušený odborník naposledy působil jako Country Sales Manager jihokorejského výrobce pneumatik Hankook pro regiony Česká republika a Slovensko. V multiznačkovém velkoobchodu pneumatik a disků bude ze své... celý článek »

Hankook otevřel pobočku v Praze

Výrobce pneumatik Hankook Tire oznámil otevření své třinácté pobočky v Evropě. Zřízení české pobočky v Praze je reakcí na rostoucí poptávku po pneumatikách Hankook v Evropě. Nová pobočka významného korejského výrobce bude hrát zásadní roli v oblasti zajištění dodávek produktů na trhy východní... celý článek »

Nokian má další prevenství

Nokian uvedl verzi pneu Hakkapeliitta R2 (na trhu od roku 2013) pro elektromobil BMW i3 a další vozidla s elektrickým pohonem. Je to také první zimní pneumatika vůbec, která nese nejvyšší štítkové hodnocení A v oblasti valivého odporu. V to nevěřili v roce 2012, kdy se evropské energetické štítky... celý článek »

Hankook pro Audi TT a TTS

Nové modely značky Audi obuje vlajková loď značky Hankook v sektoru UHP pneumatik - Ventus S1 evo². V závislosti na verzi motoru se bude jednat o rozměry 225/50 R 17, 245/45 R 17 nebo 245/ 35 R19. celý článek »

Mitas je klasa, řekl Claas

Přední výrobce zemědělské techniky CLAAS zvolil jako svého nejlepšího dodavatele za rok 2014 společnost Mitas. Na slavnostním vyhlášení cen CLAAS Dodavatel roku 2014, které proběhlo v lednu v německém Harsewinkelu, obdržel Mitas titul „Total Winner“. Mitas toto ocenění obdržel za mimořádnou... celý článek »

Pneu revue podpoří soutěžní Subaru

Soutěžní Subaru posádky Vojtěch Štajf - František Rajnoha ponese v roce 2015 logo Pneu revue připomínající 20. výročí časopisu. Časopis Pneu revue se dohodl na podpoře Subaru Duck Czech National týmu na základě jeho dlouhodobě výborných výsledků a vysoké profesionality, kterou tým prokazuje.... celý článek »

Nissan GT-R LM NISMO bude pro Michelin pojízdnou laboratoří

Společnost Michelin byla jmenována partnerem programu LMP1 od Nissanu pro vytrvalostní závody. Cílem spolupráce je navrhnout a vyvinout řešení dle náročných požadavků tohoto japonského výrobce vozů. celý článek »

Německo: First Stop po restrukturalizaci

Při příležitosti partnerské konference německého First Stopu prohlásil Dr. Urban Utterweiler z této organizace loňskou restrukturalizaci za dokončenou. celý článek »

Hlasujte

Mají podle vás různé globální sponzorské aktivity značek, např. fotbal, motorsport či lyžování, nějaký vliv na každodeníí byznys?
Ano, zákazníci to vnímají pozitivně , pomáhá to 4%
 
Pro dealery je to příjemný bonus, ale na obchod to vliv nemá 8%
 
Necítíme v tom žádnou podporu, je to příliš daleko od reality 66%
 
Spíš to škodí než pomáhá 24%
 

Více »

V tomto čísle

  • Vývoj nezastavíš
  • První a úspěšný
  • Český tým dobyl Panamericanu, uspěly i Yokohama a Toyo
  • Trelleborg na Jižní pól
  • Levné pneumatiky. Vyplatí se?
  • Názor dodavatelů: jak pneuservisy nakupovaly?

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr