Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 11. března 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Prohlédněte si historicky první číslo PNEU REVUE!

Pneu revue slaví v letošním roce 20. narozeniny. Prohlédněte si vůbec první číslo časopisu, které vyšlo na podzim 1995. Odkaz najdete v prvním článku tohoto newsletteru. V roce svého jubilea bude Pneu revue partnerem českého týmu na slavném závodě Carrera Panamericana na podzim v Mexiku. A představí se rovněž jako partner velkého fleetového turné Tour de Fleet 2015 pod hlavičkou odborného časopisu FLEET firemní automobily. "Tour" zavítá postupně do Plzně, Mostu, Ostravy, Pardubic, Starého Města u Uherského Hradiště, než vyvcholí v říjnu akcí Fleet Festival Praha v hlavním městě. Navštivte některý Den s Fleetem a seznamte se s nejnovějšími trendy v oblasti fleet managementu. Klikněte na banner v tomto newsletteru pro info a přihlášku. Na akci si budete moci otestovat bohatou paletu nejnovějších vozů přihlášených do letošního ročníku soutěže o Hankook Firemní auto roku 2015 v rámci fleetové ankety ALD Automotive Fleet Awards 2015.

Přečtěte si historicky první číslo Pneu revue

Víte, že Pneu revue bude letos na podzim již 20 let? celý článek »

Michelin obouvá BMW X5 M a X6 M

Pneumatika Michelin Pilot Super Sport bude exkluzivní první výbavou pro 21" obutí modelů BMW X5 M a X6 M v rozměrech 285/35ZR21 105Y vpředu a 325/30ZR21 108Y vzadu. celý článek »

Hankook slaví úspěch v iF Design Award 2015

Hankook získal ocenění iF Design Award 2015 za svoji celoroční nákladní pneumatiku SmartFlex AH31. Moderní design v kombinaci se špičkovou technologií stojí za vysokým výkonem pneumatik. Rozměrová řada pneumatik SmartFlex AH31 bude ještě v roce 2015 výrazně rozšířena. celý článek »

Nové rozměry plášťů Mitas Agriterra 02/03

Mitas představuje devět nových rozměrů flotačních radiálních pneumatik Agriterra 02 a Agriterra 03. V nabídce jsou od března 2015. Mezi největší výhody plášťů Agriterra patří jejich ekonomický provoz s pozitivním vlivem na nižší spotřebu pohonných hmot. Ocelové nárazníky zabezpečují stabilitu při... celý článek »

AutoESA: Třetina našich řidičů nepřezouvá

Podle zjištění autobazaru AutoESA až třetina řidičů nepřezouvá zpět na letní pneumatiky. celý článek »

Conti EcoPlus HD3 315/45 R 22,5 řeší problém s výškou

Přísnější kontroly dodržování povolené celkové výšky nákladních vozidel znamenají pro přepravní společnosti náročné výzvy a vyžadují nová pojetí vozidel. Conti EcoPlus HD3 je první záběrová pneumatika německého výrobce, která je určena výhradně pro nízkoložné vozidla. Tato pneumatika v rozměru... celý článek »

Mitas pro tractor pulling připomíná pneu z F1

Mitas uvádí na trh plášť Powerpull, určený pro sport nazývaný tractor pulling, tedy závody, kde traktor táhne těžká závaží. Powerpull se vyrábí bez dezénového vzoru jako slick, a závodníci si tak mohou vytvořit vlastní dezén, aby v závodě dosáhli co nejlepších výsledků. Na pohled tak pneumatika... celý článek »

Budoucnost očima Goodyearu: Autosalon v Ženevě

Dva zajímavé koncepty pneumatik ukáže Goodyear tento týden na 85. ročníku Mezinárodního autosalonu v Ženevě. První koncept, pojmenovaný „BH03“, nabízí možnost nabíjet baterie elektromobilů transformací tepla vytvářeného uvnitř pneumatiky na elektrickou energii. Druhý koncept pneumatiky s názvem... celý článek »

Hlasujte

Mají podle vás různé globální sponzorské aktivity značek, např. fotbal, motorsport či lyžování, nějaký vliv na každodeníí byznys?
Ano, zákazníci to vnímají pozitivně , pomáhá to 18%
 
Pro dealery je to příjemný bonus, ale na obchod to vliv nemá 5%
 
Necítíme v tom žádnou podporu, je to příliš daleko od reality 42%
 
Spíš to škodí než pomáhá 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Chceme růst i s vašimi dealery
  • Servis pneumatik na zemědělské stroje
  • Bohnenkamp s novým logistickým areálem
  • Počet franšíz roste
  • Hankook rozšiřuje nabídku LUV
  • Continental pro EV a hybridy
  • Český úspěch v Mexiku

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr