Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 9. dubna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleetové setkání 23. dubna 2015 v Plzni

Jako mediální partner Tour de Fleet 2015 si Vás dovolujeme pozvat na první setkání letošního roku - Den s Fleetem 2015 - Plzeň. Akce se koná ve středu 23. dubna. Setkáte se s importéry, dealery a především fleetovými zákazníky. Registrovat se můžete zde. Při registraci uveďte v políčku společnost do závorky "Pneurevue", čímž získáte účast zdarma. Přihlásit se můžete do úterý 14. dubna 2015 nejdéle.

Po Severním Irsku v čele tabulky!

Třetí podnik Mistrovství Evropy v rally potvrdil, že asfalt je pro Subaru Duck Czech National Team domovským povrchem. Posádka Vojtěch Štajf - František Rajnoha na Circuit of Ireland Rally obsadila druhou příčku v klasifikaci ERC2, což jí opět vrátilo do čela průběžného hodnocení seriálu. Posádka... celý článek »

Dvě mouchy jednou ranou

Přišlo to bez varování. Koncem ledna značka Pirelli prezentovala na Sicílii novou pneumatiku Cinturato All-Season, která rozšířila nabídku produktů v segmentu „klasických“ celoročních pneumatik. Univerzalitu nového produktu Pirelli prezentovala tím, že testovací jízdy směrovala do úpatí Etny, kde... celý článek »

Štítky s otazníkem

Německý časopis Auto Motor und Sport testoval devět letních pneumatik, které nesou nejvyšší hodnocení na štítcích. Některé výrobky tyto hodnoty ani zdaleka nesplňovaly. Například pneumatika Kumho, která prezentuje „A“ pro přilnavost na mokru, neprošla testem vůbec. Pneumatika Bridgestone prošla... celý článek »

Nové myšlení

V květnu 2015 uvádí Michelin na evropské trhy světovou novinku. Nazývá ji „zlomovým bodem“ v historii, neboť se má jednat o první letní pneumatiku s „certifikací na zimu“. Nový Michelin CrossClimate je kombinací technologií letních a zimních pneumatik. „Technologií, o kterých jsme se až dosud... celý článek »

Continental: všestranně silná nabídka na jaro/léto 2015

První publikované testy letních pneumatik potvrzují, že letošní jaro nebude výjimkou – řadě z nich vévodí značka Continental. Například časopis Auto Zeitung udělil pneumatikám ContiSportContact 5 hodnocení „velmi doporučujeme“. Redaktoři obzvlášť chválili jejich vynikající... celý článek »

Nová Bridgestone B280

Bridgestone představil novou univerzální pneumatiku B280 s vysokou úrovní výkonu na mokru. celý článek »

Hankook startuje digitální kampaň

Digitální kampaň od výrobce pneumatik Hankook Tire pro sportovní fanoušky probíhá v rámci oficiálních sponzorských aktivit pro Evropskou ligu UEFA. Od těchto marketingových aktivit v oblasti sportu si výrobce slibuje efektivní oslovení svých zákazníků na evropských trzích. celý článek »

Cyber Tyre - pneumatika, která čte vozovku

V Pirelli vzniká nová generace pneumatik, které jsou navrženy tak, aby poskytly nezbytné informace o stavu vozovky a přizpůsobily tak výkon přenášený na kola. Data jsou snímána pomocí snímače umístěného v plášti pneumatiky a jsou přenášena k řidiči a k elektronickému systému... celý článek »

Hlasujte

Kolik vozů s TPMS jste v uplynulé zimní sezoně ve vaše pneuservisu obsloužili?
Méně než 5 23%
 
Do 10 18%
 
10-30 4%
 
30-50 16%
 
Více než 50 42%
 

Více »

V tomto čísle

  • Chceme růst i s vašimi dealery
  • Servis pneumatik na zemědělské stroje
  • Bohnenkamp s novým logistickým areálem
  • Počet franšíz roste
  • Hankook rozšiřuje nabídku LUV
  • Continental pro EV a hybridy
  • Český úspěch v Mexiku

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr