Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 28. srpna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Již za týden vychází podzimní číslo Pneu revue. Již nyní se však můžete podívat na výběr některých článků, případně si přečíst celý časopis on-line za zvýhodněnou cenu zde. Obouváte fleety? Navštivte s Pneu revue celostátní setkání fleetových manažerů a jejich dodavatelů v Pardubicicích (10. září) a Starém Městě u Uh. Hradiště (1. října). Více informací přes bannery v tomto newsletteru.

Speciál pro velkoobjemovou přepravu

(Tisková zpráva) Při přepravě těžkých objemných nákladů, je podstatné optimalizování každého krychlového metru nákladního prostoru. Continental vyvinul nové návěsové pneumatiky speciálně pro velkoobjenové návěsy, které pomáhají maximalizovat využití povolené celkové výšky čtyř metrů.... celý článek »

Goodyear Dunlop má nového ředitele, přišel od Nissanu

Jak píše server autodealers.cz, v pondělí 25. srpna nastoupil do funkce country manažera společnosti Goodyear Dunlop bývalý šéf zastoupení českého Nissanu Zdeněk Fořt. celý článek »

Velká předzimní anketa II

Přinášíme druhý úryvek naší velké předzimní ankety, která vyjde v zářijovém čísle Pneu revue. Jak odpovídali naši respondenti na otázky: Na jaké značky se hodláte v sezoně 2015/2016 zaměřit? Hodláte vyzkoušet i nové značky, či naopak některé značky vyloučit? Odpovědi jsou zkráceny, v plném znění... celý článek »

Conti VanContact Winter

Nový VanContact Winter nabízí bezpečný provoz na zimních vozovkách pokrytých sněhem a ledem. 3D lamely použité v celém průřezu dezénu přispívají ke zvýšení stability jednotlivých bloků, což napomáhá ke zvýšení jízdní stability a zvýšení brzdného výkonu. celý článek »

Continental obouvá trucky na elektrický pohon

Continental podporuje pilotní projekt společnosti BMW Group a jejího logistického partnera SCHERM Group, kteří uvádí na trh nákladní automobily šetrné k životnímu prostředí. V rámci tohoto projektu vybavil německý výrobce prémiových pneumatik elektricky poháněný nákladní automobil Terberg YT202-EV... celý článek »

Velká předzimní anketa

Stejně jako v loňském roce jsme před zimní sezonou 2015/16 oslovili 14 pneuservisů (13 krajů + Praha) se sedmi otázkami, které mířily na „připravenost“ a očekávání před nadcházející zimní sezonou. Zatímco na kompletní anketu si musíte počkat do začátku září, kdy vyjde nové číslo Pneu revue, již... celý článek »

Goodyear uvádí na trh UltraGrip Performance Gen-1

UtraGrip je označení, které Goodyear používá pro svoje portfolio zimních pneumatic. Celkově už bylo prodáno více než 60 milionů pneumatik s označením UltraGrip. Letos společnost Goodyear uvádí do prodeje nástupce předešlé pneumatiky UltraGrip 8 Performance. celý článek »

Hlasujte

Jak hodnotíte po třech letech fungování přínos "povinné legislativy" v oblasti zimních pneu?
Jednoznačně pozitivně, pomohla nám 16%
 
Spíše pozitivně, ale má i negativní účinky 24%
 
Klady a zápory se přibližně vyrovnávají 9%
 
Negativně, více to uškodilo než pomohlo 53%
 

Více »

V tomto čísle

  • Editorial
  • Dodavatelů je hodně, partnerů málo
  • S opraváři o opravách
  • O přízeň pneuservisů se uchází nový franšízový projekt s českým kapitálem
  • Služba prodává zboží
  • Pneuservis na malém městě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr