Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 9. říjen 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Carrera 2015 startuje. Letos i s podporou Pneu revue

"Přátelé, vítejte po roce zpět u nás na mexickém velvyslanectví! Rádi podpoříme snahu českých sportovců v motoristické soutěži Carrera Panamericana. přejeme vám úspěch!" Slova hostitele tiskové konference La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu, velvyslance Spojených států mexických v... celý článek »

Goodyear uvádí na trh druhou generaci celoroční pneumatiky Vector 4Seasons

Společnost Goodyear představuje druhou generaci celoroční pneumatiky Vector 4Seasons. Novinka vychází z více než třiceti let zkušeností s vývojem celoročních pneumatik i z připomínek uživatelů stovek vozidel originálně vybavených celoročními pneumatikami, včetně vozidel předních značek jako... celý článek »

Rosněfť a ChemChina uzavřely dohodu o spolupráci

Rosněfť, největší ruská společnost zabývající se těžbou ropy, zemního plynu a petrochemickým průmyslem, podepsala předběžnou dohodu o spolupráci s China National Chemical Corporation (ChemChina) v oblasti kapitálových investic do ChemChina Petrochemical Corporation (CCPC) a memorandum o porozumění... celý článek »

Michelin bude tisknout formy na 3D tiskárnách

Michelin podepsal dohodu, která by měla být prvním krokem ke zlepšení možností společnosti v oblasti 3D tisku kovu. Michelin Group a Fives Group spojují své síly do Fives Michelin Additive Solutions a v partnerství 50/50 se chtějí stát hlavním hráčem na trhu v oblasti 3D tisku kovu. Fives Michelin... celý článek »

Stavba zahájena. Nexen Tire je definitivně v Česku

(Tisková zpráva) Zástupci jihokorejské společnosti Nexen Tire spolu s premiérem Bohuslavem Sobotkou a dalšími vrcholnými představiteli České republiky a Ústeckého kraje slavnostně zahájili výstavbu moderního závodu na výrobu pneumatik. Ten bude součástí průmyslové zóny Triangle nedaleko Žatce.... celý článek »

Zimní pneumatiky se testovaly, na bodu mrazu je však celý automoiblový svět

Když loni propukla aféra s manipulací hlasů v německé anketě pod záštitou ADAC, nikdo netušil, jak malicherný se bude jevit tento skandál ve srovnání s tím, co se děje nyní kolem skupiny Volkswagen. Nicméně stalo se a je více než jasné, že důvěra veřejnosti v jakékoli ankety, testy či srovnávání... celý článek »

Savero SUV - novinka od GT Radial

Společnost Giti uvádí novinku značky GT Radial – Savero SUV. Reaguje na rostoucí podíl vozů SUV/CUV (sport/crosseover utility vehicles) v evropském vozovém parku. celý článek »

Hankook představuje Winter i*cept evo2

Hankook rozšiřuje svoji produktovou řadu zimních pneumatik o vysoce výkonnou pneumatiku nové generace nazvanou Winter i*cept evo2 .Ta se poprvé dodává také v provedení pro vozy typu SUV. Provedení pneumatiky je optimalizováno na povětrnostní podmínky zimního období střední a západní Evropy. Tento... celý článek »

Hlasujte

Jak hodnotíte po třech letech fungování přínos "povinné legislativy" v oblasti zimních pneu?
Jednoznačně pozitivně, pomohla nám6%
 
Spíše pozitivně, ale má i negativní účinky11%
 
Klady a zápory se přibližně vyrovnávají7%
 
Negativně, více to uškodilo než pomohlo78%
 

Více »

V tomto čísle

  • Editorial
  • Dodavatelů je hodně, partnerů málo
  • S opraváři o opravách
  • O přízeň pneuservisů se uchází nový franšízový projekt s českým kapitálem
  • Služba prodává zboží
  • Pneuservis na malém městě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr