Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 18. února 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nová Pneu revue již brzy

Již za několik dní vychází první letošní číslo Pneu revue. Na co jsme se zaměřili? Např. na STK a jejich zkušenosti s pneumatikami. V rozhovoru čísla hovoříme s jednatelem pro obchod a marketing společnosti Continental Barum Martinem Budayem. V našem novém seriálu o franšízách jsme se tentokrát zaměřili na síť First Stop. Všímáme si některých nových trendů evropských velkoobchodů. A mnoho dalšího. Máte již předplacenou Pneu revue na letošní rok? Spojte se s námi a mějte stále při ruce aktuální informace ze světy pneubyznysu. Zajímavosti, trendy inspirace. Předplatné zde. Těšíme se na celoroční potkávání.

Inteligentní pneumatiky fascinují, ale je to běh na dlouhou trať

Pneumatiky jsou stále „chytřejší“. I když to zní pošetile, v mnohém to odpovídá realitě. Inteligence moderních pneumatik pochopitelně nemá co do činění s tou lidskou. Je to přenesené vyjádření toho, že pneumatiky jsou schopny pomocí různých čidel zprostředkovávat informace pro řídící jednotky... celý článek »

Rosava loni zdvojnásobila prodeje v Evropě

Ukrajinský výrobce pneumatik Rosava oznámil, že už polovina produkce jeho bělocerkevského závodu jde nyní na vývoz. celý článek »

BestDrive rozšiřuje síť

Hlavní prioritou servisní sítě BestDrive je kvalita, ať už jde o kvalitu poskytovaných služeb, prodávaného zboží nebo i kvalitu servisních míst. V souladu s touto strategií je i další rozšiřování servisní sítě BestDrive, kde kromě kvality vstupuje do hry i komfort zákazníků.... celý článek »

Novinky Alcaru pro rok 2016: kola, 3D konfigurátor a výhodné TPMS

Alcar Bohemia se na dnešní tiskové konferenci pochlubil novinkami pro rok 2016 značek AEZ a Dotz a také novým 3D konfigurátorem umožňujícím zákazníkům velmi realistickou simulaci vzhledu jejich vozu s vybranými koly. Pro nadcházející jarní sezonu si také u Alcaru připravili pro své obchodní... celý článek »

Trend Antenna

Hesenský státní tajemník Mathias Samson otevřel dne 2. února v domě logistiky a mobility (HOLM) ve Frankfurtu nad Mohanem výzkumnou dílnu Continental AG. celý článek »

"Mraky" nad Roveretem, sitauce v Marangoni se přiostřila

Jako "černé mraky" popisuje současnou situaci v závodě společnosti Marangoni v Roveretu server tyrepress.com. celý článek »

Role STK v použití pneumatik

Stanice technické kontroly, jak vyplývá z jejího názvu, je tady zejména proto, aby kontrolovala dodržování zákonných norem, určujících pravidla pro provoz vozidel na pozemních komunikacích. Všichni vnímáme technickou kontrolu svého vozidla jako periodický, rutinní a obtěžující úkon, přičemž role... celý článek »

LeasePlan rozšiřuje v Německu spolupráci s Goodyear Dunlop

Goodyear Dunlop bude pokračovat v Německu na základě prodloužení smlouvy na další tři roky jako preferovaný dodavatel pro leasingovou společnost LeasePlan. celý článek »

Hlasujte

Jak hodnotíte po třech letech fungování přínos "povinné legislativy" v oblasti zimních pneu?
Jednoznačně pozitivně, pomohla nám 7%
 
Spíše pozitivně, ale má i negativní účinky 6%
 
Klady a zápory se přibližně vyrovnávají 5%
 
Negativně, více to uškodilo než pomohlo 84%
 

Více »

V tomto čísle

  • Novela zákona o odpadech
  • Pod vlajkou Vianoru
  • Pneumatiky na historická vozidla
  • Что это такое, Barum?
  • Ostrý start
  • Pneumatiky a legislativa

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr