Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 19. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přijeďte do Mostu na Den s Fleetem!

Pneu revue  jako partner Tour de Fleet 2016 vás srdečně zve na Den s Fleetem do Mostu, který se koná ve čtvrtek 26. května na mosteckém polygonu. Čekají  vás přednášky, workshopy a testy osobních i lehkých užitkových vozů - a pochopitelně i možnost seznámit se se zajímavými firemními zákazníky.  Více informací ZDE. Jste spolehlivým dodavatelem odvětví siniční autodopravy?  Využijte nabídky prezentace v mimořádném  vydání T&b TOP 50 silniční autodopravy, které vychází v listopadu 2016. Společná distribuce Truck &business a týdeníku Ekonom! Informace hledejte ZDE. Za několik dnů očekávejte nové číslo Pneu revue, ve kterém jsme pro vás zpracovali řadu skělých témat a rozhovorů. Přečtete si názory významných osobností odvětví, např. Václava Šubrta, Jindřicha Šafránka či Petra Procházky. Jak vidí problematiku STK stanice technické kontroly? Nebude chybět ani příspěvek našeho bloggera jménem Shambo, název článku je výmluvný: Budoucnost už není to, co bývala. V technické části se zaměříme mimo jiné na myčky kol. A alespoň letmo  nahlédneme na výstavní plochy veletrhu Reifen v Essenu, který začíná příští úterý.

Bestdrive RoadShow 2016

Letos tato pneuservisní síť organizuje už třetí ročník BestDrive RoadShow, v rámci které vyráží do českých měst. Ne na výlet, ale za řidiči, kterým bezplatně nabízí některé služby. Ptáte se proč? Protože chtějí přispět k bezpečnějšímu provozu na našich silnicích a dálnicích. Na základě dlouholetých... celý článek »

Soutěž Beat the Best

Soutěže „Beat the Best“ se účastní dopravci ze tří evropských zemí. Vítěz ušetřil více než 3,8 l paliva na 100 km a uspořil tak náklady ve výši až 5 000 euro na návěsovou soupravu s pneumatikami Continental třetí generace. Foto: Lubomír Vinter, člen představenstva společnosti Zlíntrans a.s.,... celý článek »

Výzkum veřejného mínění

Velkoobchody nejsou ohrožené internetovým obchodem. K tomuto výsledku veřejného mínění došla ve svém výzkumu na německém trhu iniciativa Qualität ist Mehrwert (Kvalita je přidaná hodnota). celý článek »

Laufenn představuje v Evropě tři nové pneumatiky

Podle sdělení značky Hankook vychází její druhá značka Laufenn „napříč Evropou vstříc různým potřebám trhu v otázkách poměru ceny a nabízené kvality“. celý článek »

Nové rozměry Barum BF200 R

Modelová řada pneumatik Barum 200 R bude v letošním roce rozšířena o nové pneumatiky jak na řídicí a poháněnou nápravu, tak i na přívěsná vozidla. Na konci dubna na výstavě Commercial Vehicle Show v Birminghamu Continental na svém stánku prezentoval pneumatiky na řídicí nápravu BF200 R v rozměru... celý článek »

Německo zpřísňuje pravidla pro zimní pneumatiky

Za posledních pět let, kdy byla změnami v německých silničních pravidlech stanovena povinnost, že vozidla musí být vybavena pneumatikami do podmínek, v nichž se pohybují, splňovaly tyto nařízení zimní pneumatiky, které nesly označení M+S. celý článek »

Nové nákladní pneumatiky Sava a Fulda

Portfolio pneumatik značky Goodyear pro nákladní automobily se na evropském trhu představením dvou novinek od značek Sava a Fulda opět rozšířilo. V obou případech jde o pneumatiky na poháněnou anebo řídicí nápravu. Sava představila modely Avant 4Plus na řídicí nápravu a Orjak 4Plus na poháněnou... celý článek »

Statistika poruchovosti podle ADAC

Německý autoklub ADAC uveřejňuje každoročně statistiku poruchovosti automobilů. Jako zdroj k tomu slouží vlastní data, získaná od členů ADAC, kteří si při závadě vyžádají zdarma na základě smluvního vztahu s autoklubem asistenční služby. Na prvním místě se jako nejčastější závada ocitl akumulátor,... celý článek »

Řada pneumatik Semperit Runner

Po úspěšném uvedení v minulém roce představuje Semperit další přírůstek do své nové rodiny pneumatik Runner. Pro použití v kombinované regionální a dálkové přepravě se hodí pneumatiky pro řízené nápravy Runner F2 a pneumatiky pro hnané nápravy Runner D2, nyní také v rozměru 315/70 R 22,5. Kompletní... celý článek »

Hlasujte

Do jaké míry lze z vaší zkušenosti ovlivnit koncového zákazníka při výběru pneumatik?
Zákazník plně důvěřuje našemu doporučení. 25%
 
Zákazníka je nutné přesvědčit argumenty. 4%
 
Primární výběr zákazníka s obtížemi změníme. 3%
 
Primární výběr zákazníka nelze změnit. 70%
 

Více »

V tomto čísle

  • Člověk míní a život mění
  • Role STK v použití pneumatik – technická prohlídka vozidla
  • Nokian a Bridgestone mezi letošními oceněnými
  • Servis obřích pneumatik
  • Zima se už zeptala...
  • Nejseverněji na světě
  • Pod vlajkou First Stop
  • Krok za krokem

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr