Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 29. září 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přijeďte na největší fleetovou akci v Pardubicích

Chcete poznat nejnovější trendy v oblasti fleet managementu? Přijeďte na Den s Fleetem v Pardubicích, který se koná ve čtvrtek 6. října. Očekává se až 300 zástupců fleetových firem z celé ČR, 125 testovacích vozů a celkem až 450 hostů. Přihlásit se můžete na www.ifleet.cz - na mapce ČR klikněte na Pardubice a zaregistrujte se. Objednejte si test on-line na www.testujauto.cz

 

Dunlop Winter Sport 5

Dobrá výkonnost v zimních podmínkách je pro motoristy jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru zimních pneumatik. Vzhledem k stále se zvyšujícímu odbytu modelů SUV se společnost Dunlop rozhodla využít svou odbornost v oblasti zimních pneumatik a zajistit vyšší přilnavost a lepší jízdní... celý článek »

Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1

Společnost Goodyear průběžně zdokonaluje svou špičkovou technologii pro zimní pneumatiky a jako zatím svou poslední novinku uvádí na trh nové pneumatiky určené především pro modely SUV: UltraGrip Performance SUV Gen-1. celý článek »

Conti EfficientPro a Conti LightPro

Nové řady pneumatik pro maximální efektivitu. Pneumatiky Conti EfficientPro pro řízené a hnané nápravy s hodnotou „A“ pro úsporu paliva na EU štítku a Conti LightPro nabízí při přepravě minerálních olejů kapacitu nákladu vyšší o cca 80 kilogramů na soupravu. celý článek »

Pneumatiky si drží loňské ceny

Aktuální ceny se v podstatě nemění, nebudou tedy hlavním rozhodujícím argumentem. Nakupující bude zajímat především dostupnost konkrétní pneumatiky v konkrétním rozměru, spolehlivá doprava, dodržení termínu dodání a další doplňkové služby. celý článek »

Kola Borbet LS2 pro nové Audi A4

Borbet představil nová kola v kategorii 17 a 18 palců pro nové Audi A4. celý článek »

Nový rekord na pneumatikách Dunlop

Belgický jezdec Nico Verdonck zajel na Nürburgringu s vozem Alzen Ford GT 40 v seriálu vytrvalostních závodů rekord na jedno kolo na pneumatikách Dunlop. celý článek »

Obchodně-technický zástupce - nákladní pneu/dopravní společnosti

Pro našeho klienta v gumárenské oblasti, hledáme šikovného OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE - nákladní pneu/dopravní společnosti Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akvizice nových dopravců, produktové a obchodní poradenství, realizace marketingových aktivit, analýza trhu, reporting, apod.... celý článek »

Obchodně-technický zástupce - osobní pneumatiky

Pro našeho klienta, hledáme šikovného OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE v oblasti osobních pneumatik. Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků, produktové a obchodní poradenství, realizace marketingových aktivit, analýza trhu, reporting, apod. Služební cesty převážně v ČR... celý článek »

Continental iTyres

Pneumatiky iTyre se dodávají se senzory ContiPressureCheckTM pro bezprostřední měření tlaku a teploty. Continental ručí za správné osazení těchto senzorů a pneumatiky Continental iTyre jsou již k dispozici ve 22 rozměrech. celý článek »

Goodyear na IAA představí nové pneumatiky

Společnost Goodyear odhalí tento týden na veletrhu užitkových vozidel IAA 2016 v Hannoveru prototyp nákladních pneumatik Goodyear SUPER FUELMAX. Prototypem pneumatik na řízenou i hnanou nápravu, který splňuje požadavky na nejvyšší úspornost odpovídající třídě A energetických štítků Evropské unie,... celý článek »

Hlasujte

Jaký je váš postoj k celoročním pneumatikám na českém trhu?
Nemají na českém trhu žádný význam. 6%
 
Při omezeném provozu vozidla by mohly být použitelné. 12%
 
Jsou u nás stále více využitelné. 6%
 
Jednoho dne budou na českém trhu dominantní. 78%
 

Více »

V tomto čísle

  • Záměr, nebo neschopnost?
  • Češi na Reifenu: pět není zas tak málo
  • Počítejte s kvalitou
  • Reifen udělil Ceny za inovaci
  • Pod vlajkou Euromaster
  • Hledání pravdy
  • Fulda MultiControl
  • Gumy pro auta, byty pro lidi
  • Být „in“ je dnes „out“
  • Bezpečnější, efektivnější a pohodlnější

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr