Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 8. března 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází jarní číslo Pneu revue

Tento týden vychází první číslo Pneu revue ročníku 2017. Podívejte se na výběr některých  článků v tomto newsletteru. S novým číslem přichází i Anketa o nejoblíbenější obchodní zástupce pneuservisů v ČR. Pneuservisy v ní budou nejdříve nominovat své nejoblíbenější obchodní zástupce ve dvou kategoriích a následně se bude hlasovat o vítězích.  Nominovat můžete již nyní na této adrese. Těšíme se též na diskuzi k otázce ceny pneuservisních prací v Česku – více na webu www.prosperujicipneuservis.cz – tuto kampaň Pneu revue podporuje. Úspěšnou jarní sezonu!

O začátcích, Číně a dalším vývoji - Když vám v žilách celý život koluje šmír

Rozhovor tohoto čísla se tentokrát nebude točit pouze kolem pneumatik, ale hlavně kolem servisní techniky, protože naší zvědavosti se z očí do očí postavil Ing. Josef Lhoták, prezident Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR). celý článek »

Hankook vynáší další evropský trumf - Technotrac Ivalo umožní testovat až pět měsíců v roce

Společnost Hankook Tire otevřela koncem února nové klíčové centrum pro testování osobních i nákladních pneumatik určených pro evropský zimní trh. Nese název Technotrac a nachází se poblíž finského města Ivalo, asi tři sta kilometrů nad polárním kruhem. Ambiciózní plány značky Hankook na evropských... celý článek »

Giti: rok ve znamení změn - Ambiciózní výrobce uvádí novou značku i produkty

Hned několik témat mělo setkání novinářů s evropským managementem společnosti Giti Tire ve finském Ivalu. Ať už to byl rebranding v sektoru nákladních pneumatik, nové produkty ve značce GT Radial či návštěva testovacího centra na dalekém severu, všechny měly jednoho společného jmenovatele:... celý článek »

Chraňte si svůj pneuservis - Inspirace k zamyšlení

Asi si pokládáte otázku, před čím si chránit svůj pneuservis. Kde a jaká jsou ta nebezpečí? A je vůbec nutné si chránit pneuservis, když žijeme v době svobodného podnikání? Hodně majitelů pneuservisů je přesvědčeno, že má svoje podnikání pod kontrolou. Je to dáno tím, že jim to funguje, vydělávají... celý článek »

Franšíza ve znaku - Co vypověděla více jak roční cesta

Na konci roku 2015 jsme společně s vámi začali cestu rozhovorů s partnery významných sítí franšíz u nás. Franšízanti s námi mnohdy otevřeně hovořili o kladech i záporech členství v síti. Závěrečný text tak reflektuje rok a půl našeho zájmu o téma, které již dnes významnou měrou ovlivňuje řadu... celý článek »

Proti gustu žádnej dišputát - Dáte si hladinku, šnyt, mlíko nebo čochtana?

Pivařská terminologie nejen ukazuje na možnosti volby, kterou každý máme. Kdykoliv a kdekoliv. Třeba v pneuservisu. A také trochu připomíná místo, které jsme při reportáži navštívili. Město piva, Plzeň. celý článek »

Přirozený vývoj - Smysluplnost mobilního pneuservisu

Mobilní pneuservis není až tak úplně nová myšlenka, ale nové je jeho pojetí a dynamický rozvoj v poslední době. Letošní seriál povídání na téma mobilního pneuservisu jsme zahájili v BestDrive České Budějovice s ředitelem regionu Radkem Hronem. celý článek »

Někdo to rád na čas - Rezervace termínu v pneuservisu

Elektronika vstupuje do podnikatelského života stále s větší vehemencí. Je to dáno jak rozvojem elektronických aplikací a jejich finanční dostupností, tak také příchodem mladších generací do tržního prostředí. celý článek »

Pro zachování objektivity - Cokoliv kritizovat je velmi snadné

V polovině ledna se na serveru auto.idnes.cz objevil článek s titulkem - Vzniká nová česká značka pneumatik. Zakládá ji největší e-shop s gumami – a následně se rozproudila živá diskuze na toto téma, která s sebou přinesla všechny formy lidského vnímání a reakcí, od naprosto emotivních, bez... celý článek »

Hlasujte

Jaké jsou podle vás ceny práce v českých pneuservisech?
Příliš vysoké 0%
 
Přiměřené 0%
 
Bohužel nízké, ale adekvátní kupní síle 67%
 
Neodůvodněně podhodnocené 34%
 

Více »

V tomto čísle

  • O začátcích, Číně a dalším vývoji - Když vám v žilách celý život koluje šmír
  • Hankook vynáší další evropský trumf - Technotrac Ivalo umožní testovat až pět měsíců v roce
  • Giti: rok ve znamení změn - Ambiciózní výrobce uvádí novou značku i produkty
  • Chraňte si svůj pneuservis - Inspirace k zamyšlení
  • Franšíza ve znaku - Co vypověděla více jak roční cesta
  • Proti gustu žádnej dišputát - Dáte si hladinku, šnyt, mlíko nebo čochtana?
  • Přirozený vývoj - Smysluplnost mobilního pneuservisu
  • Někdo to rád na čas - Rezervace termínu v pneuservisu
  • Pro zachování objektivity - Cokoliv kritizovat je velmi snadné
  • Začátek budoucnosti

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr