Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 31. května 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo PNEU REVUE

Již za několik dnů vychází druhé jarní číslo Pneu revue. Podívejte se na malý výběr článků z jeho obsahu. Opět přinášíme vše důležité, co se událo v odvětví za poslední  čtvrtletí. Nabízíme pohled na odvětví očima různých lidí - od vrcholných manažerů po mechaniky.

Pneu revue je partnerem vrcholného setkání fleet manažerů - Den s Fleetem 2017 v Mostě. Chcete se dozvědět o nových trendech fleet managementu, případně si otestovat to nejlepší z aktuální nabídky osobních a LUV automobilů? Přijeďte 15. června do Mostu. Účast je zdarma, další informace a registrace zde.

Vzniká nová "nákladní mocnost"

Na veletrhu Autopromotec se poprvé představila nová gumárenská skupina, jejíž vznik souvisí se vstupem čínské společnosti ChemChina do Pirelli. Jmenuje se Prometeon Tyre Group a přebírá aktivity divize nákladních, autobusových a zemědělských pneumatik Pirelli Industrial. Brzy se však do této nové... celý článek »

Boloňa 2017: Evropský aftermarket se připravuje na nové výzvy

To, že je veletrh Autopromotec v Boloni již po více než padesát let výkladní skříní evropského automobilového aftermarketu, má do značné míry co do činění s faktem, že Itálie je co do stupně motorizace jednou z nejsilnějších evropských zemí. Nicméně pro to, aby si Autopromotec dlouhodobě zachovával... celý článek »

„Nejasné vzpomínky na blízkou budoucnost“

Věta na úvod. "Jsme na vrcholu jednoho z nejrychlejších, nejhlubších a nejdůležitějších zvratů v dopravě v historii. Ale v tom není nic magického. Je to způsobeno ekonomikou. " Tony Seba, spoluzakladatel RethinkX celý článek »

Dorazil jsem do štatlu a skočil na brněnské hantec

Tentokrát, když jsem vyrazil zkoumat nástrahy velkoměsta, překročil jsem pomyslné hranice prostoru, v kterém si vystačím se stejným jazykem. Zahamoval sem bórák na Vinckách a čekala mě celý den hokna. celý článek »

Proč to nešlo dříve?

Rok 2016 byl pro Bridgestone Europe významný zahájením prodeje nové řady letních a zimních pneumatik DriveGuard Summer a Winter. celý článek »

Od remízy k nakládačce. Pneuservisy hrají ve stále větším oslabení

Dnešní pneuservis, to je boj o přežití a místo na zemi. Boj o zákazníka s okolními pneuservisy i se samotnými výrobci pneumatik. Ti všichni chtějí mít vašeho zákazníka pro sebe. Před několika lety tomu tak nebylo, vypadalo to tak na remízu. Pak se skóre začalo postupně... celý článek »

Očima mechanika

Pokud se v jakémkoliv časopisu objeví rozhovor s kýmkoliv, pak za jeho jménem následuje výčet funkcí v dané společnosti nebo musí být nutně celebritou. V tomto článku promluví Pavel Jícha, mechanik, zaměstnanec v pneuservisu, který patří do významné sítě na českém trhu. Jeho pohled pak může pomoci... celý článek »

Apollo Tyres nově v Maďarsku

Výrobce pneumatik Apollo Tyres pokořil další metu ve své strategii dobývání evropského trhu. V Maďarsku otevřel svůj šestý výrobní závod, který je druhou továrnou této značky v Evropě. celý článek »

Hlasujte

Jaké jsou podle vás ceny práce v českých pneuservisech?
Příliš vysoké 3%
 
Přiměřené 2%
 
Bohužel nízké, ale adekvátní kupní síle 12%
 
Neodůvodněně podhodnocené 86%
 

Více »

V tomto čísle

  • „Nejasné vzpomínky na blízkou budoucnost“
  • Dorazil jsem do štatlu a skočil na brněnské hantec
  • Proč to nešlo dříve?
  • Od remízy k nakládačce. Pneuservisy hrají ve stále větším oslabení
  • Očima mechanika
  • Apollo Tyres nově v Maďarsku

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr