Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 25. července 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa pneu

Uprostřed léta si dovolujeme zaslat několi zpráv z "pneu" světa. Užívejte si dovolenou a těšte se na zářijové číslo Pneu revue, které je již v plné přípravě.

Vaše redakce

Pravda podle Michelinu

Michelin znovu potvrdil svůj negativní postoj ke zvyšovaní povinné hloubky dezénu letních pneumatik. V květnu k tomu uspořádal i předváděcí akci ve svém moderním výzkumném a vývojovém centru v Ladoux. Podívejme se, na čem Michelin svůj poněkud provokativní názor staví. celý článek »

Personálie: Po čtvrtstoletí přichází změna

Po 25 letech spojených se značkou Shell nejen v České republice se Aleš Holan rozhlíží po nové profesní výzvě. celý článek »

AllSeasonContact od května na trhu

Continental byl dosud vůči segmentu all-season pneumatik v Evropě poměrně zdrženlivý, nicméně nyní i on má produkt určený k celoročnímu ježdění. Jmenuje se AllSeasonContact a prodejců má být od letošního května. Continental tvrdí, že u této celoroční pneumatiky přišel s inovativní kombinací... celý článek »

Linglong hledá místo, ve hře je i Česko

V minulém čísle Pneu revue jsme informovali o plánu čínského výrobce Shandong Ling long Tire postavit v Evropě výrobní základnu s investicí až půl miliardy eur. celý článek »

Nexen začne v Česku nabírat lidi

První skupina 23 českých pracovníků závodu NEXEN Tire odcestovala do jihokorejské továrny v Changnyeongu. V rámci tříměsíčního školicího programu se zde seznamuje s výrobním procesem a vyzkouší si pracovní úkony, které se týkají zajištění bezproblémového provozu a... celý článek »

Bridgestone World Solar Challenge

Do letošního ročníku Bridgestone World Solar Challenge se již přihlásilo 50 vozidel, které změří své síly, resp. dokonalost svých technických řešení při závodu napříč Austrálií. celý článek »

AutoBild testoval celoroční pneumatiky

Německý časopis AutoBild testoval osm modelů celoročních pneumatik pro segment automobilů SUV, který dnes patří k jedněm z nejprodávanějších. celý článek »

Protektory na minimu, obrat k lepšímu však může nastat nečekaně

V zářijovém čísle Pneu revue se věnujeme vývoji na evropském trhu protektorů. A přinášíme řadu zajímavých čísel a grafů. Zatímco výroba nových nákladních pneumatik se již téměř vrátila na rekordní úroveň zpřed deseti let, odvětví protektorování zažívá těžká léta. Podle statistik ETRMA (Evropské... celý článek »

Hlasujte

Jaký je vás názor na minimální zákonnou hloubku letních pneu 1,6 mm?
Není třeba ji měnit 15%
 
Měla by se zvýšit na 3 mm 72%
 
Nemám na to názor 15%
 

Více »

V tomto čísle

  • „Nejasné vzpomínky na blízkou budoucnost“
  • Dorazil jsem do štatlu a skočil na brněnské hantec
  • Proč to nešlo dříve?
  • Od remízy k nakládačce. Pneuservisy hrají ve stále větším oslabení
  • Očima mechanika
  • Apollo Tyres nově v Maďarsku

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr