Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 7. září 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Continental se vrací do agri segmentu

Continental se vrací do segmentu traktorových pneumatik. Přečtěte si zprávu z otevření nové továrny v portugalském Lousadu. A podívejte se na výběr článků ze zářijové Pneu revue. 

Hlasujte

Jaký je vás názor na minimální zákonnou hloubku letních pneu 1,6 mm?
Není třeba ji měnit 11%
 
Měla by se zvýšit na 3 mm 19%
 
Nemám na to názor 71%
 

Více »

Continental se vrací „na trať“

"Zpátky na trati“, to je jen jedno z hesel, která doprovázejí návrat značky Continental do segmentu agri pneumatik. Continental tento segment v roce 2004 opustil (do té doby se agri pneumatiky vyráběly v závodě v Otrokovicích) a prodal licenci na značku Continental České gumárenské společnosti.... celý článek »

Vychází podzimní Pneu revue

Blížící se konce prázdnin je neklamným znamením toho, že do tisku putuje podzimní vydání Pneu revue. Co se v podzimním čísle 23. ročníku Pneu revue dočtete? Jako vždy je nabité zajímavými články o všem, co se událo a co lze očekávat v nejbližší době ve světě pneumatik a... celý článek »

A na podzim už nezaseju

Ten citát měl uzavřít jednu ze životních etap, která v zemědělství sestává z pravidelných cyklů, vytvářených přírodou. Dalo by se říci, že zemědělcům tikají trochu jiné hodinky, nejsou tak přesné, pravda, ale jsou nekompromisní a přinášejí konkrétní úkoly. K jejich splnění je nutné být vždy... celý článek »

Síla odhodlání

Z předměstí Děčína vyjíždějí ke svým zákazníkům Vítězslav a Jakub Krausovi, táta a syn. Do mobilního pneuservisu se pustili před čtyřmi roky a od počátku byli přesvědčení, že jdou správnou cestou. Táta měl autodopravu a dobře věděl, co je pro něho dobré, když jde o pneumatiky. Když má poskytovat... celý článek »

Bo je to tak …

Po šesté hodině ranní usedám do modrého sedadla Pendolina, abych si na úvod dne užil necelé tři hodinky pohodlného cestování. Na zastávce Ostrava-Svinov na mě čeká Škoda Fabia z půjčovny, ta mě doveze do čtyř předem vybraných ostravských pneuservisů, kde se dozvím, jak se jim zde... celý článek »

Protektory na minimu, obrat v nedohlednu

Zatímco výroba nových nákladních pneumatik se již téměř vrátila na rekordní úroveň, na které byla před deseti lety, odvětví protektorování zažívá těžká léta. Podle statistik ETRMA (Evropské sdružení výrobců pneumatik) se loni výroba propadla o dalších více než 6 % a ve srovnání se situací o dekádu... celý článek »

AutoBild testoval celoroční pneumatiky

Německý časopis AutoBild testoval osm modelů celoročních pneumatik pro segment automobilů SUV, který dnes patří k jedněm z nejprodávanějších. celý článek »

Neznalost zákonů neomlouvá

Použitím nehomologovaného náhradního dílu se silniční vozidlo stává podle platných zákonů technicky nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích. Takovým nehomologovaným náhradním dílem může být například disk kola, který vás oslnil nejen svým vzhledem, ale také cenou. Co to znamená... celý článek »

V tomto čísle

  • A na podzim už nezaseju
  • Síla odhodlání
  • Bo je to tak …
  • Protektory na minimu, obrat v nedohlednu
  • AutoBild testoval celoroční pneumatiky
  • Neznalost zákonů neomlouvá

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr