Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 2. března 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází první letošní číslo Pneu revue

S blížícím se jarem je tu již po třiadvacáté jarní číslo Pneu revue! V novém vydání, které předplatitelé obdrží příští týden, se na více než 80 stranách dočtete o všem důležitém, co se událo na poli obchodu a servisu s pneumatikami za poslední čtvrtletí a podíváme se, co nás čeká v nejbližších týdnech. Pneu revue si můžete objednat na našem webu pod odkazem předplatné, nebo jednoduše napište na e-mail info@pneurevue.cz Přejeme úspěšnou jarní sezonu všem pneuservisákům!

Pro Van den Ban je český trh velkou výzvou

Úspěch skupiny Van den Ban dokazuje, že tradiční „hardware“ pneu byznysu, jako je sklad, dostupnost, sortiment a kvalitní logistika, dokáže konkurovat novým nástrojům distribuce a prodeje pneumatik. Jde to samozřejmě ruku v ruce. Ani Van den Ban se neobejde bez sofistikované logistiky, založené na... celý článek »

Antidumping III. Konec srandy

V uvedeném textu vyjadřuji pouze svůj osobní názor. V žádném případě se nejedná o stanovisko jakékoliv právnické ani jiné osoby, ve které profesně působím nebo se kterou jakýmkoliv způsobem v oboru spolupracuji. Tento text je volným, leč vynuceným pokračováním textu pro lednové číslo 2017... celý článek »

Komu zůstane Černý Petr?

Systém zpětného odběru pneumatik nevnímá každý tak ideálně, jak by se na první pohled zdálo. Např. Vladimír Máca, známý prodejce pneumatik s provozovnami v Jihlavě, Žďáru nad Sázavou, Jindřichově Hradci a Telči, má pocit, že je to právě on, komu zůstává v rukou pomyslný Černý Petr. Má „smůlu“ v... celý článek »

Ministerstvo ŽP: Stejné podmínky pro všechny

Mgr. Ing. Ladislav Trylč je vedoucím oddělení zpětného odběru Odboru odpadů Ministerstva životního prostředí. Sám uznává, že ne vše v oblasti zpětného odběru pneumatik funguje bezchybně, ale od zrodu pověstné „stopětaosmedesátky“ (zákon o odpadech) se hodně věcí posunulo vpřed. Ovšem ministerstvo... celý článek »

Věrnost

Jihočeskou metropoli založil v roce 1265 Přemysl Otakar II. na místě osady Budivojovice a nové město dostalo latinské jméno Budvicium. Jméno města se v průběhu staletí přirozeně vyvíjelo, poprvé se však spojení České Budějovice objevilo v análech již za doby husitských... celý článek »

1,4 milionu aut na kolech z Alcaru!

Společnost Alcar Bohemia letos slaví 20 let působení na českém trhu. Od roku 1998 dodala na trh více než 5,7 milionu litých a ocelových kol pro osobní a lehká užitková vozidla a ocelových kol pro nákladní vozidla. celý článek »

Hlasujte

Jak řešíte zpětný odběr, resp. likvidaci pneu?
Používám kolektivní systém 65%
 
Používám individuální systém povinné osoby 9%
 
Pneu likviduji jako odpad, mám oprávnění 3%
 
Ani jedna odpověď se nehodí 24%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pro Van den Ban je český trh velkou výzvou
  • Antidumping III. Konec srandy
  • Komu zůstane Černý Petr?
  • Ministerstvo ŽP: Stejné podmínky pro všechny
  • Věrnost
  • 1,4 milionu aut na kolech z Alcaru!

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr