Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 16. dubna 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Falken rozšiřuje letní portfolio o dezén Ziex ZE310 Ecorun

Značka Falken vstupuje na jarní trh osobních pneumatik s novým produktem, který nese název ZIEX ZE310 ECORUN. Nová pneumatika poskytuje vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu a k tomu přidává rovněž dlouhou trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Ziex ZE310 nahrazuje svého předchůdce –... celý článek »

Navštívili jsme Techagro 2018

Veletrhy Brno i letos uspořádaly „oslavu“ zemědělské techniky, patřící mezi největší svého druhu v Evropě. Vystavovatelé zaplnili veletržní prostor do posledního místa a opravdu se měli čím chlubit. Nás nejvíce zajímal pavilon P, ve kterém své novinky představila většina značek pneumatikářského... celý článek »

Hankook SmartCity AU04+ pro městské autobusy

Hankook uvádí na trh nové pneumatiky SmartCity AU04+ pro autobusovou městskou hromadnou dopravu. Svou konstrukcí a dezénem dopomáhají nižší spotřebě paliva a jsou velice odolná proti opotřebení. Dezénové prvky, jako vylepšené rozmístění žeber, stabilizace 3D bloků v běhounu a optimalizace... celý článek »

Continental blíže „TOP 3“

Nová analýza společnosti Astutus Research naznačuje, že by společnost Continental mohla brzy postoupit mezi tři největší světové hráče v segmentu osobních a lehkých užitkových pneumatik. „Velká trojka“, jak se někdy nazývá trojice výrobců Michelin, Bridgestone a Goodyear, je sice zatím pro kohokoli... celý článek »

Předplatné na pneumatiky? Jak je libo

Zdá se, že kreativita obchodních stratégů dnes nezná mezí. Privátní značka Zenises zavádí systém předplatného na pneumatiky. Obchodní model představil šéf firmy Harjeev Kandhari na veletrhu Tire Technology Expo v Hannoveru pod obchodní značkou Cartyzen. První zemí, kde se značka pokusí systém... celý článek »

Další Nástrahy budou z Hradce Králové

V rámci našeho cyklu Nástrahy velkoměsta jsme se tentokrát vypravili za pneuservisáky do metropole Královéhradeckého kraje. Na místní trh jsme nahlédli očima čtyř zástupců zdejších pneuservisů. celý článek »

Giti Tire: první evropská homologace ve VW

Společnost Giti Tire oznámila svou první evropskou OE homologaci pro prvovýbavu pneumatikami značky Giti ve Volkswagen Group. Pneu GitiSynergyE1 v rozměru 185/70 R14 88H, bude montována na model Seat Ibiza, vyráběný v Martorell ve Španělsku. celý článek »

Nákladní pneu Hankook brzy z Maďarska

Hankook představil své plány na rozšíření výroby pneumatik pro nákladní vozidla v maďarském Rácalmási. Zahájení stavebních prací se očekává v prvním pololetí letošního roku, výroby pak přibližně za dva roky. Evropský výrobní závod, který byl otevřen v roce 2007, čeká již čtvrté stavební a... celý článek »

Hlasujte

Existuje podle vás v ČR nějaký úspěšně fungující model kooperace mezi kamennými prodejnami a e-shopy?
Ano 5%
 
Ne, ale věřím, že vznikne 14%
 
Ne a ani není reálný 72%
 
Žádná odpověď se nehodí 11%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pro Van den Ban je český trh velkou výzvou
  • Antidumping III. Konec srandy
  • Komu zůstane Černý Petr?
  • Ministerstvo ŽP: Stejné podmínky pro všechny
  • Věrnost
  • 1,4 milionu aut na kolech z Alcaru!

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr