Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 20. března 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

V těchto dnech vychází nové číslo Pneu revue. Podívejte se na výběr z jeho obsahu na našem webu, nové příspěvky v diskuzi a aktuality ze světa podnikání v pneuobchodu a pneuservisu. 

PLATIN RP 320 a RP 420 exkluzivně od Interpneu

Velkoobchod s pneumatikami a koly z Karlsruhe Interpneu uvádí dezény PLATIN RP 320 a RP 420 pro dva nové programy letních pneumatik v 73 rozměrech od 13“ do 19“. celý článek »

Nikolai Setzer přechází do automotive, nahradí jej Kötz

Na zasedání dne 14. března 2019 schválila dozorčí rada německého koncernu Continental další etapu jedné z největších organizačních změn ve své historii. Bylo oznámeno několik nových jmenování na úrovni výkonné rady, včetně převodu Nikolaje Setzera (na snímku vlevo) do skupiny... celý článek »

Michelin zůstává nejcennější značkou pneumatik

Michelin obhájil svůj titul jako nejcennější značky pneumatik na světě, a to i přes 9procentní snížení hodnoty na 7,2 miliardy dolarů. Stojí to v nejnovější zprávě přední nezávislé poradenské organizace Brand Finance, která hodnotu značek dlouhodobě monitoruje. celý článek »

Nokian WR Snowproof pro středoevropskou zimu

Nová pneumatika Nokian WR Snowproof zajišťuje kvalitní zimní přilnavost na sněhu, sněhové břečce a mokru. Spolehlivá přilnavost je založena na novém konceptu Alpine Sense Grip. Směs pryže Alpine Grip umožňuje, aby pneumatika fungovala v širokém rozpětí teplot, od mírných po chladné zimní podmínky.... celý článek »

Stát sešrotoval nelegální disky, prodal je za 27 Kč/1 kg

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Jihlavě získal celkem 276 disků kol v říjnu roku 2018, a to na základě trestního příkazu kvůli porušení práv k ochranným známkám. Tyto disky byly zabaveny Celní správou v říjnu roku 2016 v Moravských Budějovicích pro podezření ze spáchání... celý článek »

Barum Bravuris 5HM vyjíždí

Tradiční česká značka Barum, zavedený výrobce pneumatik s více než 70letou tradicí, přichází s novinkou pro letní sezonu 2019, pláštěm Bravuris 5HM. Jde o další generaci oblíbeného modelu Bravuris, který osmkrát po sobě patřil v kategorii letních plášťů k nejpopulárnějším výrobkům na webu... celý článek »

A po nás potopa

Po léta přispíval do Pneu revue pod pseudonymem Shambo a předkládal čtenářům neotřelý a současně velmi fundovaný pohled na problematiku nákladních pneumatik. Svým osobitým stylem se spoustou metafor z úplně jiných „světů“, než jsou pneumatiky, dokázal rozesmát a současně donutit k vážnému... celý článek »

Daří se a (snad) bude i nadále

Prodej pneumatik prožívá již déle trvající období prosperity, což se promítá do všech článků distribučního řetězce. Kdo však sleduje alespoň občas hospodářské výsledky výrobců pneumatik, dá za pravdu, že tím, kdo nejvíce vytěžil z této konjunktury, byli právě oni. Ať už to souvisí s rostoucí... celý článek »

Jarní testy pneumatik: Gute Fahrt

Za dobu, kdy německý automobilový časopis Gute Fahrt provádí testy pneumatik, se tu potkávaly dobré, horší a špatné výrobky. Ale tentokrát to bylo trochu jiné – ve svém nejnovějším hodnocení letních pneumatik nevystavil Gute Fahrt hodnocení horší než „dobré“. Stalo se tak poprvé v historii testů... celý článek »

Hlasujte

Budete letos investovat do auto/pneuservisní techniky a vybavení dílny?
Nebudu 12%
 
Ano, do 100 tisíc Kč 14%
 
Ano, nejméně 100, maximálně 300 tisíc Kč 4%
 
Ano, více než 300 tisíc Kč 71%
 

Více »

V tomto čísle

  • A po nás potopa
  • Vyvažovací média: Ne? Ano? A jaká?
  • Daří se a (snad) bude i nadále
  • Jarní testy pneumatik: Gute Fahrt
  • O podnikání s Miroslavem Hnídkem
  • Po 20 letech v Nepomuku

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr