Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 4. června 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Právě vychází nové číslo Pneu revue. Nabízíme Vám několik článků z jejího obsahu. Další číslo Pneu revue vyjde po prázdninách. 

Domníváte se, že by pneuservisy měly při poskytování servisu pneumatik zohledňovat skutečnost, zda si zákazník pneumatiky koupil na místě servisu nebo si je přivezl?

Hana Slavíková, vedoucí provozovny FirstStop, SQS, spol. s r.o. Brno Snažíme se jít cestou vysvětlování a zdůrazňování výhod, které má zákazník, pokud si pneumatiky zakoupí u nás. Patří k nim přednostní termín přezutí, slevy na servis a uskladnění či rychlá diagnostika podvozku s výstupním... celý článek »

Stabilní partner regionu

Společnost Ronal AG, jeden z předních světových výrobců litých disků, letos slaví 50 let své existence. A více než polovina života společnosti je spjata s Českou republikou. Zakladatel původně rodinné firmy Karl Wirth hledal začátkem 90. let investiční příležitosti na nově se rodících trzích... celý článek »

Goodyear mění názvy poboček v Evropě

Začátkem letošního roku se belgická pobočka společnosti Goodyear pod názvem Goodyear Dunlop Tires Operations SA přejmenovala na Goodyear Operations. A v průběhu příštích dvou let má jméno Dunlop vymizet z oficiálních názvů zastoupení všech ostatních evropských zemí. Stane se tak i v České republice... celý článek »

Značení po novu

V roce 2009 nastartovala Evropská komise proces, který vyvrcholil v roce 2012 zavedením štítků informujících zákazníka o parametrech pneumatiky, kterou zvažuje koupit. Uplynulo šest let a EK předkládá nový návrh nařízení Evropské rady a parlamentu, týkající se štítkování... celý článek »

Autopromotec 2019: aftermarket na rozcestí

Každá generace má tendenci přisuzovat právě té své epoše převratný dějinný význam a události, které prožívá, dávat svým významem nad události, jež prožívala minulá pokolení. I když ta současná epocha je akcelerací vědecko-technického pokroku opravdu výjimečná, jak lze objektivně vyhodnotit, zda... celý článek »

Světová kvalita z Jičína po 21 letech

Když jsme na podzim 1998 dělali reportáž v jičínském závodě společnosti Ronal, Pneu revue měla za sebou sotva tři roky existence. Ronal v té době – zhruba pět let po založení – procházel první velkou investiční etapou. Byla to jedna z prvních vlaštovek dnes tak mohutného automotive sektoru, na němž... celý článek »

Jak na výběr vyvvažovačky

Pro správný výběr stroje je rozhodující, zda budete vyvažovačku využívat intenzivně pro velký počet kol denně, nebo jen příležitostně pro sezonní vyvážení kol pro vás a vaše známé. V případě, že se jedná pracovní prostředek profesionálního servisu, volte stroje robustní, s automatickým zadáváním... celý článek »

Van den Ban: 10 let se značkou Hifly

Nizozemský velkoobchod Van den Ban se vyznačuje inovativním přístupem mimo jiné při volbě obchodovaných značek. Příkladem je jeho exkluzivní značka Hifly, kterou přibral do svého sortimentu právě před deseti lety v reakci na rostoucí poptávku po budgetových pneumatikách. celý článek »

Protektoráři k návrhu zákona

Sdružení výrobců protektorů ČR (SVP) vyjádřilo námitky ke znění připravovaného Zákona o vybraných výrobcích s ukončenou životností, který připravuje Ministerstvo životního prostředí. SVP uplatňuje zásadní připomínku k ustanovení § 91, který staví výrobce protektorů na roveň výrobců nových... celý článek »

Hlasujte

Budete letos investovat do auto/pneuservisní techniky a vybavení dílny?
Nebudu 33%
 
Ano, do 100 tisíc Kč 11%
 
Ano, nejméně 100, maximálně 300 tisíc Kč 5%
 
Ano, více než 300 tisíc Kč 53%
 

Více »

V tomto čísle

  • Stabilní partner regionu
  • Goodyear mění názvy poboček v Evropě
  • Značení po novu
  • Autopromotec 2019: aftermarket na rozcestí
  • Světová kvalita z Jičína po 21 letech
  • Jak na výběr vyvvažovačky

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr