Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 30. srpna 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Za několik dní, přesně 12.9.,  vychází podzimní číslo Pneu revue. Již nyní si můžete přečíst několik ukázek z jeho obsahu v tomto newsletteru. 

Triangle zahájil evropský restart

Značka pneumatik Triangle je na českém trhu známá již docela dlouho, zejména v segmentu nákladních pneumatik. Dostávala se sem přes nezávislé dovozce a výrobce zjevně o nějaké pevnější ukotvení na evropských trzích dlouho nestál. To se však změnilo před dvěma lety, kdy vzniklo v Miláně přímé... celý článek »

Nexen Tire otevřel v Česku svůj první evropský závod

Otevření závodu a slavnostní přestřižení pásky se neslo v duchu hesla „nová vlna pro budoucnost“, které oslavuje novou éru globálního rozvoje firmy Nexen. Jde o převratnou událost v 77leté historii společnosti, jež však svůj současný názve Nexen Tire přijala až v roce 2000. Jedná se o důležitou... celý článek »

Franšízink a pneumatiky: dobré řešení, ale ne pro každého

Franšízink je v Česku stále populárnější, působí zde na 300 franšízových konceptů: od velkých, nadnárodních až po ryze tuzemské koncepty, např. v oblasti stravování. Dobrý nápad a jeho úspěšná realizace vede obvykle jeho autora k úvahám, zda jej nerozšířit na více míst. Otevření nové pobočky je... celý článek »

Michelin stále proti proudu

Diskuse o tom, jaká hloubka dezénu je dostačující a jaká má být doporučována, probíhá již řadu let. Zatímco někteří výrobci pneumatik, jakož i některá sdružení a motoristické spolky podporují změnu zákonné minimální hloubky dezénu na 3 mm, jakožto krok k vyšší bezpečnosti, je firma Michelin... celý článek »

Test „céček“ s rozpaky

Autokluby ADAC/ÖAMTC poprvé v historii otestovaly pneumatiky, které jsou středobodem zájmu především firemní klientely a které za číselným kódem rozměru obvykle nesou písmeno „C“ („commercial“ nebo „cargo“). Pro test byly vybrány pneumatiky rozměru 215/65 R 16 C. celý článek »

Nový Continental pro vany

Continental představuje novu řadu pneumatik pro lehká užitková vozidla s názvem VanContact Eco. Continental uvádí, že nový produkt překonává svého předchůdce – ContiVanContact 200 mimo jiné ve vyšším kilometrovém výkonu, handlingu a brzdění na suché i mokré vozovce. Některé rozměry se mohou... celý článek »

Continental v Nizozemsku nově

V Bruselu sídlící pobočka společnosti Continental pod názvem Continental Benelux převzala výlučného distributora značky v Nizozemsku, společnost Continental Banden Groep (CBG). Continental Benelux již dříve distribuoval na nizozemském trhu nákladní pneu Continental. celý článek »

Svou cestou, již tři dekády

Ačkoliv mu bude již 74 let, působí Jindřich Šafránek, jako by měl stále sil na rozdávání. Přitom se říká, že chlap je na pomyslném vrcholu ve svých pětačtyřiceti, což byl jeho věk v době, kdy se na Václaváku cinkalo klíči. Jak to jen šlo, vrhl se pan Šafránek na podnikání a vybudoval firmu, která... celý článek »

Hlasujte

Jakou očekáváte letošní zimní sezonu?
Podobnou jako loni 12%
 
Malý pokles 5%
 
Malý nárůst 11%
 
Velký pokles 5%
 
Velký nárůst 69%
 

Více »

V tomto čísle

  • Triangle zahájil evropský restart
  • Nexen Tire otevřel v Česku svůj první evropský závod
  • Franšízink a pneumatiky: dobré řešení, ale ne pro každého
  • Michelin stále proti proudu
  • Test „céček“ s rozpaky
  • Svou cestou, již tři dekády

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr