Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 3. prosinec 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Tento týden vychází letošní poslední číslo Pneu revue. Již nyní vám nabízíme malý výběr článků z jeho obsahu. V elektronické podobě je časopis již teď k dispozici pod odkazem e-Pneu revue na našich www stránkách za zvýhodněnou cenu. Příjemný adventní čas přeje Pneu revue.

Geometrie a fungování ADAS

Ještě nedávno jsme je nazývali jako „adaptivní asistenční systémy“. Dnes už o nich většinou nečteme jinak než jako o ADAS. Tedy Advanced Driver Assistance Systems. Nejlépe to lze přeložit jako „vyspělé asistenční systémy řidiče“. Tou zkratkou se to dnes v řadě časopisů a odborných článků jen hemží.... celý článek »

Nový EU štítek se rýsuje

Evropský parlament, Rada a Komise dospěly tento týden k politické dohodě ve věci nové podoby tzv. euroštítků. celý článek »

Prinx Chengshan Europe se stěhuje do Německa

Agilní čínský výrobce Prinx Chengshan, který donedávna řídil své evropské aktivity ze slovenského Púchova, se odstěhoval do Německa. celý článek »

Sdružení dealerů v Británii říká „ne“ prodeji použitých pneu

National Tyre Distributors Accociation (NTDA), sdružení britských prodejců pneumatik, zorganizovalo kampaň apelující na řidiče, aby nekupovali opotřebované pneumatiky. Hlavním motivem plakátů je havarovaný vůz a slogan „Tohle auto byste si nekoupili. Proč tedy kupujete jeho... celý článek »

Pláště pro výkonné i běžné SUV od Nokianu

Finská společnost Nokian Tyres je známá především díky svým zimním pneumatikám, její aktuální úsilí se však stále více zaměřuje také na letní pláště. A zatímco své zimní pneumatiky ladí v podmínkách za polárním kruhem, pro vývoj letních pneumatik má novou základnu ve Španělsku. Ta bude v... celý článek »

Velcí hráči tu musejí „bydlet“

Přímých obchodních zastoupení pneumatikářských výrobců je na trhu pouze několik, ale v součtu jsou zdaleka největší silou na trhu. Tím, že zde otevřeli filiálku s obvykle stoprocentní majetkovou účastí, deklarují význam českého trhu pro svůj obchod. Jejich role se s časem mění, změnily se i... celý článek »

Vybíráme nový pneuservisní stroj: Zouvačky

Vybrat správně nový pneuservisní stroj nemusí být nutně tím nejsložitějším úkolem, se kterým se v životě potkáme. Důležité je především vědět, k čemu budeme zařízení využívat. Od toho se pak totiž odvíjí vše ostatní. celý článek »

95 let hliníkových kol

Hliníkové disky má dnes převážná většina automobilů dodávaných v první výbavě. Málo se však ví, že prvním vozem vybaveným takovými koly bylo Bugatti před 95 lety. Ettore Bugatti použil hliníková kola vůbec poprvé u modelu Type 35. Proces výroby hliníku vynalezli nezávisle na sobě Charles Martin... celý článek »

Hlasujte

Jaký koncern má podle vás letos nejatraktivnější obchodní nabídku na zimu?
Continental 20%
 
Michelin 10%
 
Goodyear 5%
 
Bridgestone 3%
 
Jiný 63%
 

Více »

V tomto čísle

  • Geometrie a fungování ADAS
  • Prinx Chengshan Europe se stěhuje do Německa
  • Sdružení dealerů v Británii říká „ne“ prodeji použitých pneu
  • Pláště pro výkonné i běžné SUV od Nokianu
  • Velcí hráči tu musejí „bydlet“
  • Vybíráme nový pneuservisní stroj: Zouvačky

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr