Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 9. března 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Již tento týden vychází první letošní číslo Pneu revue. Nabízíme malý výběr z jeho obsahu a zveme k návštěvě našeho webu. 

Letošní zima vykazuje extrémně mírnou tvář, alespoň k datu této ankety, kterou je začátek února. Domníváte se, že pokud tento trend bude pokračovat i v příštích letech, může to výrazně ovlivnit pneuservisní obor?

Lenka Hájková, Pneuservis Pavel Svatoš, Zruč-Senec Vzhledem k extrémně mírnému průběhu letošní zimy se nejde nezamyslet nad budoucností nákupu zimních pneu a dalšími službami v pneuservisu, týkajícími se zimního obutí. Naše krédo v pneuservisu vždy znělo: „Dobrý řidič přezouvá s předstihem a... celý článek »

Hankook a Schmitz Cargobull prodloužily spolupráci

Hankook prodloužil své strategické partnerství s předním evropským výrobcem přívěsů užitkových vozidel Schmitz Cargobull do roku 2022. Akt podepsání nové smlouvy se uskutečnil na začátku ledna v německém Neu-Isenburgu. Společnost Schmitz Cargobull se specializuje na výrobu přípojných vozidel a je... celý článek »

Fleet Diag 24 na čerpacích stanicích Total

Společnost Michelin navázala spolupráci se sítí servisních center AS 24, která provozuje v rámci svých čerpacích stanic olejářská firma Total ve 28 zemích. Spolupráce se týká instalace a provozování automatické stanice na kontrolu pneumatik pod názvem Fleet Diag 24. Zařízení dokáže zhodnotit stav... celý článek »

Zlaté pneumatiky, že potřebují servis

Těsně před uzávěrkou jsme si povídali s Petrem Procházkou ze společnosti Pneu Procházka s.r.o., která patří dlouhodobě k předním hráčům nejen na pražském pneuservisním trhu. K této roli ji předurčuje čtveřice velkokapacitních, špičkově vybavených provozoven na strategických místech Prahy, skladové... celý článek »

Člověk míní, koronavirus mění

Pokud jste se chystali obhlédnout automobilové novinky na autosalonu v Ženevě, pak jste si letos museli naplánovat jiný program. Na samém konci února bylo oficiálně oznámeno, že se jubilejní 90. ženevský autosalon, který měl začít v úterý 3. 3., ruší. Švýcarsko v rámci prevence šíření koronaviru... celý článek »

Servis pneumatik pro zemědělství a do lesa

Přibližně za měsíc se bude opět konat velká oborová zemědělská výstava pod názvem Techagro. Jedná o jednu z největších akcí, na které se prezentují zastoupení všech světových výrobců zemědělských strojů a zařízení a také strojů do lesa. Spolu s nimi jsou v jednom pavilonu vidět i zastoupení výrobců... celý článek »

BS3 jako „předjezdec“ zimních pneumatik

Před 60 lety spatřil světlo světa mimořádný vynález na poli pneumatik. Autorem byla značka Pirelli a ačkoli se koncept dlouhodobě neujal, lze jej považovat za předobraz dnešních zimních pneumatik Pirelli Scorpion, P Zero a Cinturato. celý článek »

Hlasujte

Má současné teplé počasí vliv na prodej pneumatik a pneuservis?
Vůbec 7%
 
Málo 12%
 
Poměrně dost 21%
 
Zcela zásadně 62%
 

Více »

V tomto čísle

  • Hankook a Schmitz Cargobull prodloužily spolupráci
  • Fleet Diag 24 na čerpacích stanicích Total
  • Zlaté pneumatiky, že potřebují servis
  • Člověk míní, koronavirus mění
  • Servis pneumatik pro zemědělství a do lesa
  • BS3 jako „předjezdec“ zimních pneumatik

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr