Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 11. června 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Vážení čtenáři,

v letošním druhém newsletteru přinášíme výběr několika článků v nového čísla a pár dalších zajímavostí. 

Hlasujte v naší nově zveřejněné anketě na www.pneurevue.cz

Klidný víkend.

Vaše redakce

Nová generace Giti GDM686 má o 20% vyšší km proběh

Jedna z nejpopulárnějších pneu značky Giti Tire pro smíšený a mimosilniční provoz, Giti GDM686 pro poháněné nápravy, byla vylepšena navýšením kilometrového potenciálu o 20 %. celý článek »

Vzducholoď znovu nad Evropou

Tisková zpráva Goodyear - Ikona se vrací na evropské nebe: poprvé po téměř deseti letech nad kontinentem prolétá legendární vzducholoď Goodyear. Návrat pověstné vzducholodi je zatím poslední v řadě nových investic značky Goodyear do jejího podnikání na evropském trhu. Ty dosud zahrnovaly obměnu... celý článek »

Jak jste pracovně prožili posledních šest týdnů od nástupu opatření proti epidemii Covid-19 a jaký očekáváte vývoj odvětví do začátku léta?

Lenka Hájková, Pneuservis Pavel Svatoš, Zruč-Senec Posledních šest týdnů od nástupu opatření proti epidemii Covid-19 jsme prožili nad očekávání velmi pracovně. Do tohoto období nám zasáhla sezona na letní přezutí a my jsme byli rádi, že můžeme pracovat. Sice jsme nejeli na plný... celý článek »

Společnost Ferdus letos završí 30 let

První rozhovor jsme spolu dělali na podzim 1998 v jednom brněnském hotelu – Pneu revue měla tehdy tři roky a firma Ferdus byla o pět let starší. Následovalo dalších dvaadvacet let, za které se společnost Ferdus pod vedením jejího zakladatele Pavla Ferduse vypracovala do pozice jednoho z předních... celý článek »

Black Bear Carbon se probouzí k životu

„Výkladní skříň“ technologií recyklace pneumatik na konci životnosti, jak je označován nově se rodící podnik v Rotterdamu, by mohl fungovat od konce příštího roku. Ovšem hodně závisí na financování, jež nyní vypadá složitější než před několika měsíci. Nápad malé skupiny lidí, který se zrodil před... celý článek »

Pneumatikáři by mohli přečkat ekonomický šok relativně dobře

Nedávno jsem četl anketu v jednom regionálním zpravodaji, v níž pět komunálních politiků odpovídalo na otázku, co na současné krizi shledávají pozitivního. Přesně takovou otázku jsme v anketě, kterou předkládáme na následujících stranách, položit nechtěli. Řekli jsem si, že bude lepší se přidržet... celý článek »

Continental připravil užitečný manuál pro řidiče i správce vozových parků

Porucha je pro všechny řidiče kamionů i autobusů nepříjemná událost. Potřebují rychlou pomoc - zejména dnes během koronavirové krize je pro ně ještě důležitější získat rychlou podporu i informace o tom, co dělat. Kamiony běžně přejedou během jedné trasy více zemí. Někteří řidiči se mohou cítit... celý článek »

Novinky značky CEMB

Výrobce CEMB uvedl nové CCD zařízení na měření geometrie kol DWA1100. Vyznačuje se špičkovým elektronickým vybavením a intuitivním softwarem a grafikou, která vede uživatele krok za krokem jednotlivými měřicími operacemi. Zařízení též disponuje průběžně doplňovanou databází, která umožňuje rychlý... celý článek »

Všestranně nadána pneu do terénu

Hankook doplňuje svoji řadu pneumatik do terénu novými „all-terrain“ pneumatikami pro vozidla 4x4. Dynapro AT2 přichází s robustním designem, podobně jako jeho předchůdce Dynapro AT M, který byl prodejně velmi úspěšný. Nová řada pokrývá všechny oblíbené rozměry v této kategorii od 15 do 22... celý článek »

Hlasujte

Jaký typ reklamy se vám nejvíce osvědčil při získávání zákazníků pro pneuservis?
Místní tisk (reg. listy, radniční noviny apod.) 0%
 
Reg. rozhlas 0%
 
Venkovní reklama (cedule u silnic, MHD apod.) 100%
 
Sociální sítě 0%
 
Nic z uvedeného 0%
 
Reklamu nevyužívám, nepotřebuji 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Společnost Ferdus letos završí 30 let
  • Black Bear Carbon se probouzí k životu
  • Pneumatikáři by mohli přečkat ekonomický šok relativně dobře
  • Continental připravil užitečný manuál pro řidiče i správce vozových parků
  • Novinky značky CEMB
  • Všestranně nadána pneu do terénu

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr