Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 4. srpna 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Letní newsletter

Zasíláme vám letní newletter Pneu revue s informací o mimořádném zářijovém vydání. V součné době pracujeme na standardním zářijovém čísle i mimořádném vydání u příležitosti 100. čísla našeho časopisu. Hezké léto vám přeje Pneu revue

Pneu revue vydá mimořádné vydání

V září vyjde mimořádné vydání našeho časopisu pod názvem Pneu revue „25“ - rozhovory u příležitosti 100. čísla Pneu revue a dovršení 25 let existence časopisu. Samostatný sešit bude vložen do standardního zářijového čísla a současně vyjde v září jako vkládaná příloha Hospodářských novin, Ekonomu a... celý článek »

CrossClimate ve druhé generaci

Na světě je druhá generace pneumatiky CrossClimate. Ta první spatřila světlo světa v roce 2015, kdy ji Michelin s kreativitou sobě vlastní prezentoval jako „letní pneumatiku s celoročními schopnostmi“ a vyhraňoval se proti jejímu zahrnování do sektoru All Season. celý článek »

GT Radial má v Německu staronového distributora

Reifen Gundlach se stal opětovně výhradním distributorem pneumatik GT Radial v Německu. Začátek spolupráce německého velkoobchodu a výrobce Giti se datuje do roku 1994 a trvala až do roku 2017. Tehdy měl výrobce v úmyslu rozdělit distribuci mezi čtyři různé subjekty a touto cestou zvýšit penetraci... celý článek »

Hankook a Hyundai spojí síly

Na ploše 176 fotbalových hřišť vznikne v provincii Jižní Chungcheong testovací polygon společnosti Hankook, jeden z největších v Asii, jehož součástí bude 4,6 km dlouhý hlavní testovací okruh a dalších 11 tratí pro speciální využití. celý článek »

Výrobce disků BBS požádal o ochranu před věřiteli

Společnost BBS podala 13. července letošního roku u okresního soudu v německém Rottweilu žádost o ochranu před věřiteli. Není to poprvé, co BBS čelí insolvenci -stalo se tak již dvakrát, a to v letech 2007 a 2011. Insolvenčním správcem byl jmenován právník Thomas Oberle z... celý článek »

Pneumatiky Hankook pro Porsche Taycan

Neu-Isenburg, Německo, 9. červenec 2020 — Výrobce prémiových pneumatik bude pro Porsche Taycan dodávat své pneumatiky Ventus S1 evo 3 ev, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby elektromobilů. Pneumatiky Ventus S1 evo 3 ev skrývají mnoho technických vylepšení, která optimalizují výkon... celý článek »

"Barumka" se nejede. Jubilejní ročník až v roce 2021

V roce 2020 se proslulá rallye ve Zlíně poprvé v historii neuskuteční, důvody jsou zřejmé - koronavirus. Jubilejní padesátý ročník se odjede až příští rok, kdy se zároveň oslaví 50. výročí premiéry této soutěže. Partnerem bude opět značka Barum. celý článek »

Volkswagen může být žalován v kterémkoli státě EU

Spotřebitelé v Evropské unii mohou žalovat Volkswagen u soudu ve své zemi, pokud si zde koupili auto s nainstalovaným softwarem, který sloužil k manipulaci s emisemi. Rozhodl o tom 9. července Soudní dvůr Evropské unie. celý článek »

Tyrexpo Asia 2021 pod novým vlastníkem

Pandemická situace ve světě letos vymazala prakticky všechny výstavní akce jak v pneumatikářské, tak i automobilové branži obecně. V Evropě byla hlavní obětí výstava The Tire Cologne, která se měla uskutečnit letos v červnu. Nový termín je stanoven na období od 18. do 20. května 2021. A hned... celý článek »

Hlasujte

Čerpala vaše společnost nějakou formu státní podpory v souvislosti s Covid-19?
Ano, do 30 000 19%
 
Ano - do 100 000 4%
 
Ano - nad 100 000 35%
 
Ne, nežádali jsme 19%
 
Ne, žádali jsme, ale nedostali 25%
 

Více »

V tomto čísle

  • Společnost Ferdus letos završí 30 let
  • Black Bear Carbon se probouzí k životu
  • Pneumatikáři by mohli přečkat ekonomický šok relativně dobře
  • Continental připravil užitečný manuál pro řidiče i správce vozových parků
  • Novinky značky CEMB
  • Všestranně nadána pneu do terénu

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr