Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 14. září 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Za několik dnů vychází podzimní číslo ročníku  2020 a současně i 100. vydání časopisu Pneu revue. Již dnes přinášíme několik ukázak z jejího obsahu. Součástí čísla je i mimořádná příloha "Příběhy pneumatik", která vychází též jako příloha Hospodářských novin a týdeníku Ekonom. 

Čtvrtstoletí s Pneu revue: 25 let do minulosti a zpět

Na tomto místě obvykle uveřejňujeme náš pravidelný rozhovor vydání, ale protože do tohoto jubilejního, stého časopisu je vložena příloha, která je postavena právě na rozhovorech, rozhodli jsme se věnovat tento prostor malé retrospektivě – prolistovat stará čísla a připomenout zajímavé články,... celý článek »

Trumpova válka s Goodyearem

„Přestřelka“ mezi americkým prezidentem Trumpem a firmou Goodyear zřejmě nemá v historii obdoby. Nekupujte PNEUMATIKY GOODYEAR, tweetoval 19. srpna Trump. A přidává odůvodnění: Ohlásili ZÁKAZ KŠILTOVEK MAGA. celý článek »

Pirelli „kouzlení“ se směsí

Označení P7C2 na bočnici nové generace Cinturato P7 (více také v článku v č. 3/2020) člověk snadno přehlédne, a pokud ne, asi by mu nepřikládal velkou váhu. Opak je však pravdou. Podstatný vliv na všestranná zlepšení nového modelu legendárních pneumatik má pryžová směs běhounu opatřená technologií... celý článek »

Cena změny

„Pohled vlády na ekonomiku by se dal shrnout do několika krátkých frází: Pokud se to hýbe, zdaň to. Když se to stále hýbe, reguluj to. A když se to přestane hýbat, dotuj to.“ Ronald Reagan. celý článek »

Široké proti úzkým: skóre (téměř) vyrovnané

Stejně jako nedávno časopis AutoBild, také automobilový klub ADAC provedl srovnání dezénů letních pneumatik různých velikostí. Záměrem bylo prověřit, jaké výhody či nevýhody jsou spojeny s užšími, respektive širšími pneumatikami. celý článek »

Zimní pneumatiky Armstrong od velkoobchodu Van den Ban

Před dvěma lety se pneumatiky značky Armstrong vrátily prostřednictvím velkoobchodu Van den Ban na evropský trh. Nabídka této oblíbené značky s výborným poměrem ceny - výkon od té doby průběžně rostla a netrpělivě se očekávalo rozšíření sortimentu o zimní pneumatiky. Ty přicházejí na trh právě... celý článek »

Hankook znamená Korea

Součástí nového, v pořadí stého čísla Pneu revue je mimořádná příloha Příběhy pneumatik, která vyjde také jako příloha deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Postupně zveřejníme na našem webu všechny rozhovory - toto je první z nich - s obchodním ředitelem společnosti Hankook v České... celý článek »

Popgom hlásí zavřeno

PNEUMATIKY-jednoduše! Tak zněl český slogan nadnárodního projektu Popgom, který v roce 2009 vzbudil určitou nelibost mezi prodejci pneumatik Michelin, protože jedním z jeho vlastníků byl právě francouzský koncern. Tím, že přes tento portál nakupovali koncoví spotřebitelé, tak vlastně Michelin... celý článek »

Hlasujte

Čerpala vaše společnost nějakou formu státní podpory v souvislosti s Covid-19?
Ano, do 30 000 9%
 
Ano - do 100 000 2%
 
Ano - nad 100 000 41%
 
Ne, nežádali jsme 17%
 
Ne, žádali jsme, ale nedostali 33%
 

Více »

V tomto čísle

  • Čtvrtstoletí s Pneu revue: 25 let do minulosti a zpět
  • Trumpova válka s Goodyearem
  • Pirelli „kouzlení“ se směsí
  • Cena změny
  • Široké proti úzkým: skóre (téměř) vyrovnané
  • Zimní pneumatiky Armstrong od velkoobchodu Van den Ban

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr