Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 15. říjen 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Multiznačkový velkoobchod

Fenomén multiznačkového velkoobchodu s pneumatikami není na trhu odjakživa, začal se formovat až koncem 90. let minulého století. Žádný prodejce pneumatik nemůže vystačit pouze s jednou značkou a jednou cenovou úrovní. Pneuservis dnes nechce držet velké skladové zásoby, očekává širokou nabídku,... celý článek »

Nokian Seasonproof: nová celoročka pro středoevropské podmínky

Nokian Tyres uvádí na trh novou řadu celoročních pneumatik pro osobní vozidla, SUV a crossovery. Všechny rozměry dezénu s označením Seasonproof nesou symbol sněhové vločky (3PMSF), který prokazuje, že pneumatika byla oficiálně schválena pro užití v zimních podmínkách. Produktová řada nabízí... celý článek »

Bazary žádají kompenzace

Asociace autobazarů APPAA žádá vládu o kompenzace za období uzavření prodejen. Během této doby totiž přišli obchodníci o více než 450 milionů korun a práci ztratilo tisíce pracovníků. celý článek »

Trojitá bezpečnost od značky MAHA

AD Technik, výhradní distributor garážové techniky MAHA, představuje nový dvousloupový zvedák MAHA MA STAR triple safety. Již na první pohled zaujme robustní konstrukce, kterou zvedáku dodávají za tepla válcované H-profily, které garantují maximální přesnost a dokonalé vedení suportu. Tento... celý článek »

Kola dělají auto

Přinášíme další ze série rozhovorů, které jsme připravili u příležitosti 25. výročí našeho časopisu a které vyšly v mimořádné zářijové příloze deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Tentokrát s ing. Liborem Rajdlem, dlouholetým ředitelem úspěšné obchodní společnosti Alcar Bohemia.... celý článek »

Geometrie A730P: 3D řešení pod hranicí 200 tis. Kč bez DPH

3D geometrie v servisech postupně nahrazují své technologické předchůdce využívající CCD kamery. Ne každý však chce investovat řádově stovky tisíc korun, které obvykle ‚tři-déčka‘ stojí. Naštěstí ale existují také cenově dostupnější alternativy. Například model A730P, který na český trh distribuuje... celý článek »

Bridgestone uzavře Bethune

(Tisková zpráva) Bridgestone musí přijmout strukturální opatření ke snížení nadměrné kapacity výroby a zvýšení nákladové efektivity vzhledem k dlouhodobě nepříznivému vývoji na evropském trhu s pneumatikami pro osobní automobily. o důkladném zvážení všech možných variant oznámila společnost na... celý článek »

Auta jsou stále složitější, servisní technika nesmí zaostávat

Pneumatika bez servisu je jako auto bez kol. Vazba pneumatik na servis je ještě markantnější než v minulosti – s tím, jak roste složitost a komplexnost obojího. Pneumatika nemůže fungovat bez správného vyvážení, seřízení geometrie náprav, správně fungujících tlumičů i systému TPMS (monitoring tlaku... celý článek »

Hlasujte

Jakou očekáváte letos zimní sezonu prodeje a servisu pneumatik?
Lepší než loni23%
 
Přibližně stejnou jako loni34%
 
Horší o cca 20 %12%
 
Výrazně slabší než loni34%
 

Více »

V tomto čísle

  • Čtvrtstoletí s Pneu revue: 25 let do minulosti a zpět
  • Trumpova válka s Goodyearem
  • Pirelli „kouzlení“ se směsí
  • Cena změny
  • Široké proti úzkým: skóre (téměř) vyrovnané
  • Zimní pneumatiky Armstrong od velkoobchodu Van den Ban

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr