Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 12. března 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Vychází jarní číslo Pneu revue ročníku 2021. Podívejte se již dnes na malý výběr z článků z jeho obsahu a další zajímavosti ze světa pneuservisu a pneu-byznysu. 

Nářadí Tiger od značky Ferdus

Špičková řada nářadí EcoPro značky Tiger nabízí akumulátorové utahovačky, které hravě zdolají 1000 Nm, příčné a úhlové brusky s ‚maximálkou‘ až 26 000 ot./min. a vrtačku BT-H-BD8102 s 39 600 příklepy za minutu. Každý kousek je vybavený stejnosměrnou technologií Pure Brushless a samozřejmostí jsou... celý článek »

GT Radial Sport Active 2 až do 20 palců

Zhruba 15% zkrácení brzdné dráhy na mokru a o 10 % lepši ovladatelnost a odolnost proti aquaplaningu, to jsou hlavní atributy pneu GT Radial SportActive 2, novinky společnosti Giti Tire pro masový evropský trh v segment vysoce výkonných pneumatik. celý článek »

Správné upnutí kola pro vyvážení

Není těžké přesvědčit majitele servisu nebo vedoucího dílny, aby při výběru nové vyvažovačky investoval do pokročilých funkcí. Populární SUV znamenají větší, širší a těžší kola, která jsou výrazně náchylnější na vibrace. Lité disky se stávají standardem a doba, kdy se většina kol vyvažovala... celý článek »

Obchodní vztah, založený na dvacetikoruně, nemá pro budoucnost váhu

Už jsem tu kdysi psal, jak mě při jednom rozhovoru v sídle Michelinu poněkud vyvedl z míry Scott Clark (mimochodem, teď šéfuje Michelinu v USA), když označil svoji značku za „cenového lídra“ v tom smyslu, že u koncových zákazníků dosahuje za srovnatelný produkt nejvyšších cen. Obvykle se totiž v... celý článek »

Rok 2020 skončil. Zapomeňme?

Jak hodnotí výrobci a distributoři pneumatik rok 2020 a jaké jsou výhledy do roku letošního? celý článek »

Budou pro pneuservisy pracovat roboti?

Podle Pavla Němečka z Technické univerzity v Liberci do deseti let začnou první pneuservisy v Česku zaměstnávat roboty. Firmy, které automobilkám dodávají kola i s vyváženými disky, a výrobci aut ukazují trend, kterým se možná již za několik let vydají rovněž některé pneuservisy – také... celý článek »

Jarní novinky Goodyear

Goodyear očekává, že do roku 2025 se podíl SUV na celkovém prodeji nových vozidel v Evropě zvýší z loňských 37 na 43 %. Proto není divu, že „zbrojí“ právě na této frontě. Nejnovější SUV pneumatika značky - EfficientGrip 2 SUV (na snímku) – je nástupcem EfficientGrip. Goodyear podtrhuje zvýšení... celý článek »

Novinky Yokohama v nákladních pláštích

Yokohama postupně dotváří svou nabídku nákladních pneumatik a v letošním roce je na startu hned šest novinek. Dezén Yokohama 124R je celoroční řešení pro řízenou nápravu, nejlépe se uplatní ve vnitrostátní a regionální přepravě. Dodávají se rozměry 295/80R22.5, 315/80R22.5 a 315/70R22.5. Od jara... celý článek »

V těžkém roce Alcar nepolevil, posílil v kompletech

Společnost Alcar Bohemia se snaží svou činností dlouhodobě podporovat u svých obchodních partnerů a jejich klientů pocit jistoty a bezpečí. Dosahuje toho například svými aktivitami na poli legislativy, poradenství, díky skladové dostupnosti a spolehlivé logistice. V uplynulém roce se Alcar A také... celý článek »

Alcar představuje novinky, designy i jména, evokující slavné tratě

ALCAR ani během pandemie nepolevil s vývojem nových designů a pro rok 2021 představil hned 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Majitelé automobilů všech tříd se tak mohou těšit na možnost zkrášlit si svůj vůz zbrusu novými designy s homologací pro český trh. Pro mnoho... celý článek »

Hlasujte

Jak se bude vyvíjet podíl koncových internetových prodejů pneu Česku v budoucích letech?
Poroste ještě o více než 10 % 35%
 
Poroste ještě do 10 % 11%
 
Bude stagnovat kolem současného stavu 27%
 
Sníží se 29%
 

Více »

V tomto čísle

  • Správné upnutí kola pro vyvážení
  • Obchodní vztah, založený na dvacetikoruně, nemá pro budoucnost váhu
  • Rok 2020 skončil. Zapomeňme?
  • Budou pro pneuservisy pracovat roboti?
  • Jarní novinky Goodyear
  • Novinky Yokohama v nákladních pláštích

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr