Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 15. června 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Tento týden vychází nové číslo Pneu revue. Podívejte se na pár článků z jejího obsahu a hlasujte v naší nové anketě, která již avizuje materiál, který vyjde v zářijovém čísle Pneu revue. Hezké léto přeje reakce. 

Jednou z nás budou "pneu-pošťáci"

Přijde doba, kdy budeme skladovat pouze cizí pneumatiky. Logistika výrobců je z historického pohledu tragédie. Západní styl velkoobchodu je zdravější než ten východní. A za pár let už nebudou pneuservisy vůbec prodávat pneumatiky. To je jen několik myšlenek z našeho rozhovoru, který jsme koncem... celý článek »

Výrobci protektorů: Podporu si představujeme jinak

V minulém čísle jsme uveřejnili rozhovor s Mgr. Ing. Ladislavem Trylčem, vedoucím oddělení zpětného odběru Ministerstva životního prostředí (MŽP) na téma zákona č. 542/2020 Sb., který významně ovlivní život všech podnikatelů v oboru. Článek vyvolal poměrně silnou polemiku a vyslechli jsme si celou... celý článek »

K otázkám legislativy nových štítků

Legislativa ve zkratce Některé otázky a odpovědi k nové úpravě Nařízení EP operuje s výrazem „umístění na trh“. Tím se míní první zpřístupnění pneumatiky na trhu EU, tedy jakákoli dodávka pneumatiky do distribuce, spotřeby nebo použití na trhu EU prostřednictvím komerční aktivity bez ohledu... celý článek »

Jezero černých labutí

Motto: "Pokud můžete, nakupujte. Než přiletí další černá labuť" Černá labuť nebo též teorie černé labutě je metaforou popisující důležité neočekávané události, které mají významný dopad na společnost, trhy nebo politický život. Tyto události se odchylují od toho, co je běžné, a proto je... celý článek »

I „franšízový rozvod“ je jev, s nímž se musí počítat

Po léta byla provozovna brněnské společnosti SQS, spol. s r.o., něco jako „výkladní skříň“ konceptu First Stop. Nyní tuto spolupráci ukončila a rozhodla se vstoupit do konceptu Premio. Hana Slavíková, vedoucí provozovny, vysvětluje důvody, které firmu k takovému kroku vedou, a co od nové spolupráce... celý článek »

Continental avizuje zimní novinku: WinterContact TS 870

(Tisková zpráva) Blíží se totiž období, kdy se dealeři začnou připravovat na zimní sezonu. Moderní pneumatiky si v posledních letech prošly výrazným rozvojem všech funkčních parametrů. Možná i z tohoto důvodu si mohou řidiči myslet, že už je jen malý prostor pro další zlepšení. Zimní pneumatiky... celý článek »

GT Radial v ledním hokeji

Značka GT Radial byla jmenována oficiálním partnerem hokejové Ligy mistrů a využije tento nejvyšší evropský hokejový šampionát na podporu zvýšení povědomí o svém sortimentu zimních pneumatik napříč kontinentem. celý článek »

Tyrexpo Asia s novými vystavovateli

S blížícím se termínem veletrhu Tyrexpo Asia 2021, který se koná v polovině listopadu 2021 v singapurském kongresovém středisku Marina Bay Sands (na snímku), potvrzuje organizátor akce, společnost Tarsus South East Asia, účast dalších vystavovatelů. Nově je to např. velkoobchod Inter-Sprint Banden... celý článek »

Hlasujte

V jakém poměru se u vás podílí marže z prodeje zboží a služby (práce) na HV (zisku)? Uveďte nejbližší variantu
80 marže / 20 práce 13%
 
60 marže / 40 práce 13%
 
přibližně půl na půl 25%
 
60 práce / 40 marže 13%
 
80 práce / 20 marže 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Jednou z nás budou "pneu-pošťáci"
  • Výrobci protektorů: Podporu si představujeme jinak
  • K otázkám legislativy nových štítků
  • Jezero černých labutí
  • I „franšízový rozvod“ je jev, s nímž se musí počítat

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr