Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 21. říjen 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Co se dočtete v příští Pneu revue?

I do posledního čísla roku chystáme řadu zajímavých článků a aktuálních reportáží. Nejen pneuservisní obor prochází etapou, která zřejmě nesnese srovnání s ničím, co tu od zrodu svobodného tržního podnikání pamatujeme. Sondovali jsme situaci v tuzemských pneuservisech v období bezprostředního... celý článek »

Nokian revidoval střednědobé cíle, chce 2 miliardy tržeb ročně

Nokian Tyres očekává, že globální trh s pneumatikami bude do roku 2024 růst přibližně o 5 % ročně (zdroj: LMC Tyre & Rubber). Střednědobým cílem společnosti Nokian je překročit růst trhu na 7 % a dosáhnout čistých tržeb ve výši 2 miliard eur. Dosud činí roční tržby přibližně 1,5 miliardy eur. ... celý článek »

Starý kabát a špičkové technologie, to je Pirelli Collezione

Repliky pneumatik Pirelli pro mytické vozy minulosti jsou stále populárnější. Rodina Pirelli Collezione se zrodila s cílem zachovat automobilovou historii v oblasti „černého zlata“. Produkty, které v rámci této „kolekce“ vznikají, slouží dvěma vzájemně se doplňujícím cílům: zachovat vzhled a duch... celý článek »

Od "Goliáše" po Speed-Grip 5: 85 let zimních pneumatik Semperit

(Tisková zpráva Semperit) S 85 lety zkušeností ve vývoji a výrobě zimních pneumatik je značka Semperit pravděpodobně nejtradičnějším výrobcem zimních pneumatik na světě. Základní kámen položil "Goliath", první zimní pneumatika na světě, která byla představena už v roce 1936. Od té doby značka,... celý článek »

Nový Countach na pneumatikách Pirelli

Speciální výrobky italské značky pro Lamborghini jsou esencí toho nejlepšího, co v současné technologii pneumatik existuje. Nový model Lamborghini Countach LPI 800-4 znovu vyjíždí na pneumatikách značky Pirelli. Platí tak i nadále, že Pirelli dosud vybavilo Countach ve všech jeho variantách: od... celý článek »

Výroba osobních aut v Česku: minus 18 % ve srovnání s rokem 2019

Sdružení automobilového průmyslu aktualizuje data o výrobě motorových vozidel v Česku. Produkce osobních vozidel v červenci a srpnu se meziročně prudce propadla. Důvodem je pokračující krize na trhu s polovodiči, kvůli jejichž nedostatku musely automobilky ŠKODA AUTO a Toyota dokonce prodloužit... celý článek »

Nexen sponzoruje fotbalovou Slavii

(Tisková zpráva Nexen Tire) Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, s potěšením oznamuje, že v sezóně 2021/22 bude sponzorovat fotbalový klub SK Slavia Praha. Spolupráce odstartovala během prvního domácího ligového zápasu klubu 7. srpna 2021 a je podepsána na dva roky s následnou... celý článek »

Hlasujte

Jaké organizace považujete v Česku momentálně za nejlépe fungující?
Continental24%
 
Michelin0%
 
Bridgestone0%
 
Pirelli48%
 
Hankook12%
 
Nikdo ze jmenovaných18%
 

Více »

V tomto čísle

  • Editorial
  • Rozhovor čísla: Robert Koutný
  • Olli“ vyjíždí. Na „ne-pneumatikách“ Goodyear
  • Vývoj pneumatik pro elektrická nákladní vozidla považuje Continental za „závod s časem“
  • Zima bude dobrá, zní z trhu
  • Nezbytná rovnováha

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr