Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 30. listopad 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo vychází

2. prosince vychází čtvrté a letos poslední číslo Pneu revue. Podívejte se na malou sondu do jeho obsahu, kterou přínáší tento newsletter. Klidné předvánoční dny přeje redakce. 

Editorial

Svět se mění závratným tempem. To jsem si znovu připomenul, když jsem koncem prázdnin sledoval tiskovou konferenci k uvedení nové generace pneumatik Michelin CrossClimate. Zajímavé pro mě bylo, že jedním z klíčových řečníků byl člen správní rady společnosti Scott Clark, za nímž jsem se v létě 2004... celý článek »

Krize lodní dopravy neslábne. Přidávají se i další problémy ve výrobě a distribuci

Pro distributory pneumatik na dovozně orientovaných trzích, k nimž patří i Česko, je prudký nárůst nákladů na přepravu zboží nadále velkou bolestí. Světový index kontejnerů, který vypočítává analytická agentura Drewry na základě sazeb sedmi až devíti námořních přepravních společností na trasách... celý článek »

Poslední zprávy z bojiště

Poznatky z průběhu letošní zimní sezóny těsně před uzávěrkou. Názory na aktuální dění v pneuservisní branži, které tvoří podstatnou část obsahu tohoto čísla, doplňujeme o rozhovory, jež jsme uskutečnili těsně před uzávěrkou, tedy kolem 20. listopadu. Odrážejí bezprostřední dojmy a poznatky z... celý článek »

Podivný rok

Nevíme zcela přesně, co se děje, ale nevíme přesně ani důvody, proč se to vše děje. Neváhejte. Pokud můžete, nakupujte. Těmito dvěma krátkými větami končil můj zatím poslední analytický článek v Pneurevue č. 2/2021. Ale je v nich opravdu všechno. Nakoupili jste? celý článek »

Koncept Hankook SmartLife

Společnost Hankook nabízí svým partnerským vozovým parkům a prodejcům nejnovější dezény pneumatik, technologie materiálů a výrobní inovace a pravidelně modernizuje svůj sortiment. Při vývoji se automaticky zohledňuje možnost opětovného prořezání a protektorování. Každá pneumatika Hankook má pod... celý článek »

Směrem k větší univerzalitě

Společnost Goodyear představila novou řadu nákladních pneumatik Fuelmax Endurance pro řízené i hnané nápravy nákladních vozidel. Goodyear uvádí, že nová produktová řada představuje dosud nejuniverzálnější pneumatiky značky (pro to používá výraz „nadregionální“), a zdůrazňuje, že nesou ve všech... celý článek »

Kraiburg má vlastní TPMS, vyvinula jej česká firma

Společnost Kraiburg nabízí nově zákazníkům nástroj pro ještě vyšší hospodárnost a bezpečnost: TYLOGIC. Nově vyvinutý on-line systém monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) spolehlivě detekuje postupnou nebo náhlou ztrátu tlaku, možné mechanické poškození náprav nebo brzd nákladního vozidla či... celý článek »

Hlasujte

Jaké organizace považujete v Česku momentálně za nejlépe fungující?
Continental 28%
 
Michelin 3%
 
Bridgestone 1%
 
Pirelli 50%
 
Hankook 5%
 
Nikdo ze jmenovaných 16%
 

Více »

V tomto čísle

  • Editorial
  • Krize lodní dopravy neslábne. Přidávají se i další problémy ve výrobě a distribuci
  • Poslední zprávy z bojiště
  • Podivný rok
  • Koncept Hankook SmartLife
  • Směrem k větší univerzalitě

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr