Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 4. února 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

První letošní newsletter

Vítáme vás u prvního letošního newsletteru. Podívejte se na poslední zprávy ze světa pneuamtik a jejich servisu. Najdete zde také, co chystáme do prvního letošního čísla. Hlasujte v aktuální naketě na téma "Kolik hodin týdně se nám vyplatí pracovat". :) Přejeme úspěšný start do jarní sezony. Redakce

Změny na slovenském maloobchodním trhu

Velké změny zřejmě čekají maloobchodní trh našich nebližších sousedů. Společnost ContiTrade Services s.r.o.(CTS) prostřednictvím svého marketingového manažera pro Česko a Slovensko Richarda Velíska našemu časopisu potvrdila, že firma na Slovensku zahájila transformaci vlastních poboček do... celý článek »

O čem se dočtete v prvním letošním čísle?

Tak např. nahlédneme do nejvyšších pater nadnárodní společnosti Trelleborg, která má rozsáhlé aktivity také v Česku. Vrcholový manažer světového výrobce pneumatik dnes nemá úplně lehké spaní. Odvětví zažilo dva mimořádně tvrdé roky, které začaly virem a poté zmutovaly do celé šňůry problémů, od... celý článek »

ČOI zakázala nůžkový hever na auta

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu je v nabídce výrobek, který představuje pro uživatele vysoké riziko. Jedná se o automobilový ruční nůžkový zvedák Compass, typ: ST-105. Z důvodu nedostatečné konstrukční pevnosti může dojít k deformaci zvedáku a následnému zřícení vozidla.... celý článek »

Petr Wehrenberg novým výkonným ředitelem LKQ CZ

(Tisková zpráva LKQ) Novým výkonným ředitelem společnosti LKQ CZ byl od Nového roku jmenován Petr Wehrenberg. Nahradil Ondřeje Navrátila, který tuto funkci zastával posledních osm let a nyní se posunul na pozici obchodního ředitele pro region střední a východní Evropy. LKQ CZ, lídr na tuzemském... celý článek »

Nexen znovu úspěšný v první výbavě

Zimní dezén Nexen Winguard Sport 2 byl schválen pro první výbavu 8. generace Audi A6. Korejský výrobce dodá pneumatiky pro tento prémiový vůz v rozměru 225/60 R 17 99H. Je to další velký úspěch pro značku Nexen, která již dříve získala schválení pro nejnovější Audi A3. celý článek »

Airless, bez vzduchu, bez nervů

Bezvzduchové pneumatiky (airless, nebo non-pneumatic tyres, NPT) nacházejí stále častěji uplatnění u různých typů vozítek, jejichž způsob použití klade na pneumatiky trochu jiné nároky než běžná vozidla. Rozvoj elektromobility, sdílených služeb a pokrok v oblasti autonomních vozidel odkryl nové... celý článek »

Hankook rozšiřuje sklady v Maďarsku

Hankook buduje ve svém závodě v Rácalmási (Maďarsko) interní sklady za účelem zlepšení služeb a optimalizace logistických procesů. celý článek »

Více udržitelných materiálů

Společnost Goodyear Tire & Rubber Company učinila další krok k naplnění svých cílů v oblasti materiálové udržitelnosti, když vyrobila pneumatiku se 70procentním podílem recyklovatelných materiálů. I když je tato pneumatika s modelovým označením Assurance prototypem a nebude ihned nabízena k... celý článek »

Magna Tyres kupuje podnik v Polsku

Nizozemská společnost Magna Tyres, která má v Česku obchodní zastoupení, se dohodla na koupi polského prodejce pneumatik Industra Ltd. Finanční podrobnosti nebyly zveřejněny. Polská Industra dosahuje ročních tržeb kolem 10 milionů eur, tedy asi 250 milionů korun. celý článek »

Hlasujte

Kolik hodin týdně máme otevřeno?
Do 40 hodin včetně 36%
 
41 - 50 hodin 15%
 
51 - 60 hodin 15%
 
více než 60 hodin 36%
 

Více »

V tomto čísle

  • Malá úvaha na závěr roku
  • Editorial
  • Krize lodní dopravy neslábne. Přidávají se i další problémy ve výrobě a distribuci
  • Poslední zprávy z bojiště
  • Podivný rok
  • Koncept Hankook SmartLife
  • Směrem k větší univerzalitě

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr