Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 15. března 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

V těchto dnech vychází první letošní číslo Pneu revue. Podívejte se na výběr z jeho obsahu, který přinášíme v tomto newsletteru. Přejeme úspěšnou jarní sezónu. Redakce.

Showroom s čekárnou jako nutnost

Bez showroomu pneuservisy nedosáhnou na fleetové zákazníky a klienti se motají v dílně, kde se mohou zranit. Bez zázemí pro motoristy se obejdou snad už jen malé garážové provozovny, které cílí na ekonomickou klientelu. celý článek »

Rozvoj v nelehké době

Jste-li v Česku v pneuservisní branži nositelem příjmení Matys, na jednu stranu vám to může leckde otevírat dveře, ale na druhou stranu s sebou vláčíte velkou zodpovědnost. Antonín Matys mladší začínal u svého otce v patnácti letech a dnes řídí firmu o sedmi pobočkách, která zaměstnává stovku lidí.... celý článek »

Pneuservis ruku v ruce s „kolařinou“

Michal Růžička provozuje Pneuservis v Liberci. To je informace o umístění i název podniku v centru severočeského města. Spadá pod Růžičkovu firmu C.D.M. velkoobchod alukol s.r.o. Ačkoli provozovna na této adrese nemá příliš dlouhou tradici, podnikatel měl dříve malý garážový servis na... celý článek »

Novinky velkoobchodu Van den Ban

Van den Ban Group (VDB) nabízí kompletní portfolio letních, celoročních a zimních pneumatik za výhodné ceny, které jsou dodávány s rychlostí, přesností a osobní obchodní podporou. celý článek »

A jak to všechno dopadlo? Čtyřhvězdičková sezóna

Letošní zima moc ostré zuby neukázala, ale naštěstí pro pneuservis úměra třeskutá zima = silná sezóna (a naopak) už neplatí tolik jako v minulosti. Ale nejen počasí, ale i další faktory – stále problematické cestování, přetrvávající home office, vysoké ceny pohonných hmot a všeho, kam oko dohlédne,... celý článek »

Síť BestDrive na Slovensku zastřeší Mikona

Maloobchodní trh našich nejbližších sousedů čekají velké změny. Společnost ContiTrade Slovakia s.r.o. (CTS) Pneu revue potvrdila, že zahájila transformaci vlastních poboček na franšízový koncept: „Neustále optimalizujeme naše procesy, systémy a organizační nastavení. Rozhodli jsme se zaměřit na... celý článek »

Novinky od ALCARu pro jaro 2022

ALCAR startuje do nového roku 2022 s atraktivními novinkami. Tři nové designy v šesti barevných variantách nabízí motoristům širokou škálu možností, jak zkrášlit svůj vůz novými koly pro nadcházející jaro. Možnosti použití novinek vedou od vozů střední třídy až po luxusní a SUV modely včetně... celý článek »

Hakkapeliitta R5: Nový přírůstek do rodiny

Pneumatika Hakkapeliitta R5 pro osobní vozidla, resp. Hakkapeliitta R5 SUV pro sportovní užitková vozidla a crossovery, je novou vlajkovou lodí v proslulé řadě severských nehrotovaných zimních pneumatik. Zahrnuje rozměry od 14 do 22 palců v rychlostních kategoriích Q (160 km/h), R (170 km/h) a T... celý článek »

Nexen znovu úspěšný v první výbavě

Zimní dezén Nexen Winguard Sport 2 byl schválen pro první výbavu 8. generace Audi A6. Korejský výrobce dodá pneumatiky pro tento prémiový vůz v rozměru 225/60 R 17 99H. Je to další velký úspěch pro značku Nexen, která již dříve získala schválení pro nejnovější Audi A3. celý článek »

Airless, bez vzduchu, bez nervů

Bezvzduchové pneumatiky (airless, nebo non-pneumatic tyres, NPT) nacházejí stále častěji uplatnění u různých typů vozítek, jejichž způsob použití klade na pneumatiky trochu jiné nároky než běžná vozidla. Rozvoj elektromobility, sdílených služeb a pokrok v oblasti autonomních vozidel odkryl nové... celý článek »

Hlasujte

Kolik hodin týdně máme otevřeno?
Do 40 hodin včetně 41%
 
41 - 50 hodin 13%
 
51 - 60 hodin 7%
 
více než 60 hodin 41%
 

Více »

V tomto čísle

  • Showroom s čekárnou jako nutnost
  • Rozvoj v nelehké době
  • Pneuservis ruku v ruce s „kolařinou“
  • Novinky velkoobchodu Van den Ban
  • A jak to všechno dopadlo? Čtyřhvězdičková sezóna
  • Síť BestDrive na Slovensku zastřeší Mikona

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr