Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 8. června 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Za několik dnů vychází druhé letošní číso Pneu revue. Již nyní je k dispozici v elektronické podobě na alza.cz, distribuce tištěného vydání začne v pátek 10. června. V tomto newsletteru přinášíme výběr malou ochutnávku z jeho obsahu. 

Pociťujete dopady globální politické situace na svůj bezprostřední, každodenní byznys? Pokud ano, v jakém směru?

Radka Ligusová, jednatelka, XPneu s.r.o., Orlová-Poruba V dnešní době snad už neexistuje nikdo v naší branži, kdo by tyto dopady nepocítil. Nejčastěji to slýchávám od zákazníků: „Vy jste zase zdražili?“ Takovému zákazníkovi bych nejraději odpověděla: „Ano, a pravděpodobně ještě... celý článek »

Síla vyžaduje kontrolu, na cestách i v životě

Okřídlený historický slogan „Power is nothing without control“ dostává v reklamní kampani společnosti Pirelli nový výklad. O dvou posledních, zcela mimořádných letech, nadějích, které zkomplikovala současná geopolitická situace, stavu českého trhu a vizích společnosti Pirelli do budoucna – o tom a... celý článek »

Chaos, kam se podíváš

Sklady u obchodníků praskají ve švech, ale o smluvních dodávkách nákladních pneumatik ve druhém pololetí víme zatím toliko to, že nějaké budou.Trh je mdlý a povadlý, sezónní prodejní erekce se nekoná. Inflace je naopak rekordní, ceny rostou o velmi neopatrná procenta. Jen u nás se může stát, že... celý článek »

Co trápí fleet manažery?

Jak přemýšlejí a konají v současné situaci pracovníci správy vozových parků ve firmách? Oslovili jsme pár z nich, abychom zjistili, jak se mění tvář vozových parků a co lze v nejbližší době očekávat. Z jejich výpovědí lze odvodit i něco z toho, co to bude znamenat pro trh s pneumatikami a... celý článek »

Autopromotec 2022: Vyplatí se vytrvat

„Hic manebimus optime“ – Zde bude nejlepší zůstat – tato věta vyslovená římským setníkem v roce 390 př. n. l. údajně přesvědčila dav, aby zůstal v hlavním městě říše navzdory plenění města a celkové svízelné situaci. Centurion tím dokázal vzbudit důvěru, která následně vedla k vzedmutí odporu a... celý článek »

Drahé energie, co s tím?

Se zdražujícími energiemi se pneuservisy kromě rostoucích cen za služby vyrovnávají různě. Někde topí dřevem, jinde si nainstalovali fotovoltaiku. Řešením může také být snižování energetické náročnosti objektů. celý článek »

Goodyear otevřel v Dudelange

Rostoucí složitost ve výrobě pneumatik s nejvyšší přidanou hodnotou vyžaduje malé, flexibilní jednotky Nejen mega-giga-závody na desítky milionů pneumatik ročně, nejenom jednotky umístěné v nízkonákladových zemích s komparativně nízkými platy. Společnost Goodyear Tire & Rubber Company oficiálně... celý článek »

Hlasujte

Jak hodnotíte aktuální vliv internetu v té nejobecnější podobě na prodej pneumatik v Česku?
Roste a dále poroste. Má ještě velké rezervy 15%
 
Poroste, ale už jen mírně 15%
 
Spíše stagnuje a nezvyšuje vliv 35%
 
V současné situace jeho vliv spíš oslabuje 37%
 

Více »

V tomto čísle

  • Síla vyžaduje kontrolu, na cestách i v životě
  • Chaos, kam se podíváš
  • Co trápí fleet manažery?
  • Autopromotec 2022: Vyplatí se vytrvat
  • Drahé energie, co s tím?
  • Goodyear otevřel v Dudelange

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr