Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 13. září 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vyšlo nové číslo Pneu revue

V těchto dnech vyšlo zářijové číslo Pneu revue. Jako vždy přinášíme řadu zajímavých článků na různá témata, zjišťujeme názory na nadcházející zimní sezónu, publikujeme několik rozhovorů s předními odborníky a podnikateli a představujeme několik produktových... celý článek »

Logistická lekce z Děčína

Akciová společnost GPD, která v příštím roce oslaví 25 let své existence, rozhodně nepatří k těm, které by ve své činnosti vstupovaly pouze na dobře vymetené a vyšlapané cestičky. A snad i proto se tu snaha vést rozhovor podle předem připraveného scénáře poněkud míjí účinkem. „Fahrplan“ se rozpadá... celý článek »

Otrokovice jsou v popředí našich plánů

Začátkem roku jsme informovali o plánech švédské společnosti Trelleborg Wheel Systems (TWS) prostřednictvím rozhovoru s prezidentem Paolem Pompeim, který jsme převzali z partnerského zahraničního zdroje. Tato firma se mezitím díky akvizici ze strany japonské společnosti Yokohama dostala do... celý článek »

Musíme to nějak přežít

S Jindřichem Šafránkem jsme se začali potkávat koncem devadesátých let a za tu dobu udělali pár rozhovorů. Mezitím uteklo také pár let – přesněji řečeno čtvrtstoletí – a pozvolna zjišťujeme, že „klasická“ témata oboru v našem povídání pomalu „přebíjejí“ obecné „filozofické“ otázky světa kolem... celý článek »

Nebýt synů, už jsme dávno pryč

Není to tak dávno, co Zdeněk Ševčík, jednatel a spoluvlastník společnosti TASY, uvažoval o prodeji firmy a odchodu z oboru. Dlouhodobě úspěšná společnost, která se kromě svozu a zpracování opotřebených pneumatik věnovala také prodeji pneumatik včetně velkoobchodu, provozu několika servisních... celý článek »

Dynastie Nováků

Manželé Miluška a Jaroslav Novákovi podnikají v oboru od roku 1992 a jejich Pneucentrum N&N patří k nepřehlédnutelným společnostem na Olomoucku, které prodávají pneumatiky a poskytují jejich komplexní servis. A nejen to, ale o tom bude řeč později. Oba dva měli odvahu vrhnout se na podnikání až po... celý článek »

Mýt či nemýt? Mít či nemít?

První myčky, které byly prezentovány hlavně na výstavách Autotec a Autosalon, pořádaných na brněnském výstavišti, byly výrobky švédské společnosti Hedson. Myčka je všeobecně známá pod typovým označením Drester. Psal se rok 1996 a již tehdy mnoho zákazníků kvitovalo uvedení této novinky v... celý článek »

Goodyear Total Mobility

(TZ Goodyear) Nabídka Goodyear Total Mobility pomáhá dopravcům zvládat klíčové úkoly, které před nimi stojí již dnes nebo budou stát v budoucnu. O tom, jaký přínos může nabízená kombinace produktů, služeb a řešení mít, se mohli vybraní dopravci a odborní novináři přesvědčit během předváděcího turné... celý článek »

Hlasujte

Jak řešíte rostoucí ceny za vytápění a elektrickou energii ve své provozovně?
Měním nebo budu měnit zdroj vytápění0%
 
Pořídím fotovoltaické nebo solární panely k podpoře energie0%
 
Provedu zateplení budovy, vrat nebo dalších částí0%
 
Snížím vnitřní teplotu objektu0%
 
Nic z toho neplánuji, zatím počkám0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Logistická lekce z Děčína
  • Otrokovice jsou v popředí našich plánů
  • Musíme to nějak přežít
  • Nebýt synů, už jsme dávno pryč
  • Dynastie Nováků
  • Mýt či nemýt? Mít či nemít?

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr