Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 11. prosinec 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové vydání Pneu revue

Podívejte se na malý výběr článků z našeho posledního vydání roku 2022. Hlasujte v nově založené anketě o čínských pneumatikách...

Rok Tygra skončí 21. ledna 2023, co přinesl?

Rok 2022 byl pro čínský průmysl pneumatik náročný. Tento rok se chýlí ke konci, ale pocit úzkosti prochází napříč celým odvětvím. Mnoho odborníků, od výrobců po distributory, od pracovníků vulkanizačních dílen po vedení podniků, si klade otázku: Kde je budoucnost čínského pneumatikářského... celý článek »

Hannkook je rostoucí značka

Sung Chan You nastoupil do funkce výkonného ředitele Hankook Tire Česká republika s.r.o. po 18letém působení na různých pozicích převážně mimo svou rodnou zemi. celý článek »

Jak to vidí dopravci

"Mít na čem jezdit“ je priorita, inteligentní systémy zatím jen pozvolna. íky projektu Barometr silniční autodopravy, který již dva roky rozvíjíme v časopise Truck & business, jsme oslovili několik účastníků našeho komunikačního panelu a požádali o to, aby se s námi podělili o jakékoli zkušenosti... celý článek »

Tepelná čerpadla, solární panely i odmrazená lednice

Pneuservisáci inspirují své kolegy, kde je možné hledat cesty k úsporám energie, a rady přinášejí také odborníci. Některé způsoby ale znamenají mnoho byrokracie. celý článek »

Život po pneumatikách

Bývalí akcionáři, kteří pomáhali budovat „Mercedes českého pneu-velkoobchodu“, stojí před novými výzvami. V minulém čísle jsme uveřejnili rozhovor s novou akcionářskou sestavou společnosti GPD, předního velkoobchodu s pneumatikami v České republice, a poté rádi přijali pozvání od nedávno... celý článek »

Auta patří k Americe, servis k autům. Otáčí to miliardy dolarů

Organizace Specialty Equipment Market Association – SEMA – sdružuje přes 6300 firem z celého světa. Byla založena v roce 1963 a spojuje aftermarketové a OE (první vybavení) výrobce, prodejce, distributory, úpravce, restaurátory i média. Reprezentuje objem 44,6 bilionu dolarů aftermarketového trhu.... celý článek »

Výroba forem v novém

Investice do zateplení budov a úspory energií posouvají v otrokovickém Continentalu topnou sezónu. Více než rok trvající rekonstrukce hlavní výroby VFC (Výroba forem Continental) byla završena slavnostním přestřižením pásky. Provoz v nové hale byl spuštěn za účasti managementu firmy Continental. Za... celý článek »

Nákladní pneumatiky z pohledu uživatelů

V příštím čísle Pneu revue se zaměříme mimo jiné na nákladní pneumatiky z pohledu jejich uživatelů, tedy dopravců. Své názory na tyre management sdělí renomované osobnosti z oblasti autodopravy v České republice. Několik myšlenek přinášíme v předstihu jakou malou upoutávku.... celý článek »

Hlasujte

Jak se dnes českým dovozcům vyplácejí dovozy pneumatik z Číny?
Stále výborně, navzdory potížím, o kterých se mluví 0%
 
Je to o něco horší než před pár lety 0%
 
Přestává to být zajímavé, je lepší vybírat jinde 0%
 
Je to katastrofa, už to nemá smysl 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Hannkook je rostoucí značka
  • Jak to vidí dopravci
  • Tepelná čerpadla, solární panely i odmrazená lednice
  • Život po pneumatikách
  • Auta patří k Americe, servis k autům. Otáčí to miliardy dolarů
  • Výroba forem v novém
  • Agro pneu bez servisu? Nesmysl!

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr