Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 6. března 2023 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Již koncem tohoto týdne vychází první letošní číslo Pneu revue. Prostřednictvím tohoto newsletteru vám zasíláme výběr článků z jeho obsahu. Seznamte se s letošní pěticí ankety 5 na str. 5 na našem webu. Úspěšné jaro přeje redakce. 

Padesát let testů ADAC

Píše se rok 1973. Jste Němec a vláda právě zakázala používání pneumatik s hroty v zimě. Jak přečkáte chladné měsíce bez těchto spolehlivých hrotů? Nebojte se, ADAC vám přichází na pomoc s testem 25 nových radiálních pneumatik vhodných pro silniční provoz.tů pneumatik mění ADAC systém... celý článek »

Vybíráme si těžší cesty

Dvacet kilometrů od česko-slovenských hranic a co by kamenem dohodil od „slovenského Akronu“, města Púchova, leží šestitisícová obec Beluša. Zde sídlí již od roku 1996 zajímavá velkoobchodní společnost, která je u nás v pneumatikářské branži celkem unikátní. S jejím zakladatelem a majitelem... celý článek »

S Goodyearem to jde líp

Po delší době jsme hovořili s paní Hanou Slavíkovou, která řídí přibližně dvacetičlenný tým brněnského pneuservisu SQS. Moderní budova, v níž sídlí i další společnosti skupiny, svítí do rušné ulice Sokolova po mnoho let a nyní nově v barvách franšízové sítě Premio. Již před několika lety se však... celý článek »

Nemá smysl se dívat dozadu

Ve druhé polovině února jsou servisní stání v pneuservisu společnosti Pneu Procházka poloprázdná, v showroomu čeká na svůj vůz jen jeden zákazník. Není divu, zimní sezóna končí a do jara je ještě daleko – ideální čas si trochu popovídat o minulém roce i o tom, co očekává pražská firma od příštích... celý článek »

Strategie „nejnižší cena“ není dlouhodobě udržitelná

Ať se nám to líbí nebo ne, hodně motorestů si v Česku objednává pneumatiky na internetu. Jejich podíl na celkovém trhu je ve srovnání se západní Evropou výrazně nadprůměrný, podobné to je na Slovensku nebo např. v Polsku. Hlubší náhled do této problematiky dává následující rozhovor, v němž jsme... celý článek »

Snowproof v nové generaci

Sotva jakž takž ustoupilo covidové dusno, začala válka na Ukrajině a priority výrobců pneumatik se opět zpřevracely vzhůru nohama. Potřeba prezentovat nové výrobky šla stranou, přednost dostalo „hašení“ toho nejnutnějšího. Až nyní pomalu přicházejí ke slovu prezentace či testovací jízdy pro... celý článek »

Alcar Bohemia v jubilejním roce

Společnost Alcar Bohemia letos dosahuje významného jubilea - 25 let úspěšného působení na českém trhu. Od roku 1998 dodala na trh téměř sedm milionů litých a ocelových kol pro osobní a lehká užitková vozidla a ocelových kol pro nákladní vozidla. Na litých kolech značek AEZ, DOTZ, Dezent a... celý článek »

Quick Stop Car spolupracuje s markety Globus

Nová franšízová síť autoservisů Quick Stop Car, která plánuje v roce 2023 zprovoznit desítky servisních jednotek na území České republiky, se dohodla na spolupráci se společností Globus ČR. Servisní jednotky, které mají zákazníkům nabídnout kompletní moderní servis pro běžné automobily i dodávky,... celý článek »

Hlasujte

Jak se letos podle vašich vlastních zkušeností či ohlasů kolegů letos vyprodaly sklady zimních pneumatik?
Velmi dobře, sklady jsou prázdné 19%
 
Něco zůstalo, ale to se snadno doprodá příští rok 19%
 
Je to o něco horší než v minulých letech, ale žádná tragédie 34%
 
Je a bude to tentokrát velký problém 31%
 

Více »

V tomto čísle

  • Padesát let testů ADAC
  • Vybíráme si těžší cesty
  • S Goodyearem to jde líp
  • Nikdy se to nestalo a už je to tu zase.
  • Nemá smysl se dívat dozadu
  • Strategie „nejnižší cena“ není dlouhodobě udržitelná
  • Snowproof v nové generaci
  • Alcar Bohemia v jubilejním roce

Více »

© 2023 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr