Pneurevue.cz » Fórum » Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

 

čtvrtek, 8. prosince 2011

Otázka ze dne 8.12.2011

 
 
 
 
Roman
Roman Michelin a Kleber 52+2
pátek, 16. prosince 2011
 
Anonym
Anonym Kašli na předzasobení.Stéjně nebude komu prodávat.
pátek, 16. prosince 2011
 
vašek
vašek chlapi kolik máte na léto?já na michelin 53% na klebra jen 51,na předzásobení...
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Moris
Moris A k čemu jim chceš popřát k tomu že tobě na prodej ti dají na nákladní 33% a tvojemu zákazníkovi taky a ještě mu klidně přidají? Věčně nic nemají a dělají na trhu nějvětší bordel internet hadr.
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Auto Pneu
Auto Pneu BestDrive je a bude nejsilnější obchodní a servisní síť pneuservisů. Co více dodat je to č.1 na trhu.Jsou to ti nejlepší z nejlepších prostě top.Přejme jim to.
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Anonym
Anonym provokatér ???
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Kompletní přezutí s vyvážením - 350,-Kč s DPH
Kompletní přezutí s vyvážením - 350,-Kč s DPH http://www.autoservishoffmann.cz/index.php
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Pokud to tu čte i nějaký dodavatel který je ochoten nahradit Bestdrive nabízím spolupráci . pneuservis123@seznam.cz Jopeco , Kalt , IBZ, Už spolupráce je děkuji ale nestačí to.Ten umí to a ten zase to.........
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Možná jsem trochu zaspal, ale muže tu někdo napsat něco o bestdrive nějaké info co se tam chystá ??? Nemají nic na skladě a skoro ani nekomunikujou dovolat se je zázrak!!! dělám hlavně zboží jejich společnosti a fungovalo to a teď je to nějaké zamrzlé. Musím se ptát jinde a to mě brzdí potřebuji spolupracovníka a né jen nějaké telefoní číslo:C
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Alpin A4
Alpin A4 Pan TS 830 je asi internetový prodejce.jelikož dokáže prodat 100 ks na felicii.a to nemluvím o běžnějších pneu..
čtvrtek, 15. prosince 2011
 
Michal
Michal Tak už toho handrkování nechte je to zbytčný. Každý si to stejně udělá podle svého, jak on uzná za vhodné a o tom to podnikání přece je. Každý si zváží své možnosti. I když děláme ve stejném byznysu, tak to stejně každý děláme jinak a prodáváme jinak, prodáváme jiné značky, bereme jinde a každý má svého dodavatele a své podmínky. Kdo se chce předzásobit, tak se předzásobí a kdo nechce, tak nechce. Já už jsem předzásobení poslal a věřte, že se s OZ dá domluvit a paradoxně je i o něco málo vyšší než bylo letos, ale myslím, že by se to bez něj možná i v létě obešlo. Nemyslím, že zrovna kvůli nedostatku, ale kvůli tomu, že není takový tlak na čas. tak buďte v klidu a užívejte Vánoc. V polovině ledna to zase začne:-)
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA A nedá si pokoj a nedá si pokoj ten blázen jeden.
středa, 14. prosince 2011
 
TS830
TS830 No jedinej kdo zde spi tak jseš ty pane ferdo ty zaspíš i super jarní sezonu 2012 ale kdo chce kam pomožme mu tam že.
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Spi a neotravuj.Zduř.
středa, 14. prosince 2011
 
TS830
TS830 Zdroje jaké zdroje máš nevím kdo solidní múže spolupracovat s panem Ferdou kterej vlastně nechce nakupovat protože má plné kalhoty a boji se jestli to prodá znáš to kdose bojí nesmí do lesa tak jsem nelez a nešiř paniku mezi solidními prodejci a partnery v pneu byznyse.
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Neboj se o mne chlapče zlatý,já mám i jiné zdroje,ty stojí za to a né jen blbé hlupáky jako máš ty.Zdar a spi TS830.
středa, 14. prosince 2011
 
TS830
TS830 No řekněme pane Ferdo že vím toho dost jeto každého volba jestli koupit nebo nekoupit ale řeknu jedno kdo nekoupí včas nej top 10 roz. pneu tak bude mít dost velkej problem je dokoupit a tojsou fakta ale jestli se nato podívám s rozumem tak já budu mít dostatek pneu a budu prodávat a ty pane Ferdo budeš stát hledět a čekat jestli ti přiveze ppl nebo něco podobného nějaké předražné sračk.protože na tebe nic jiného nezbude. Tak naschle pane Ferdo......
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Ty jsi chytrý jak rádio,ale o gumách na přiští léto víš hovno!Naber si na sklad sám a neraď tady někomu ty své kraviny a blbosti.Jak ti to zůstane a to ti chlapče zůstane budeš ještě rád za to, že je vůbec prodáš do 3 let,chytráku.
středa, 14. prosince 2011
 
TS830
TS830 No pane FERDO nebo jaksi říkáte Tak číslama předpoklad výroba léto osobní pneu v nejmenované značce 600000ks a k 05.12.2011 489000ks prodáno takže není zájem o pneu? každej prodá cca o 15% pneu méně než tuhle zimu no co dodat každej kdo nenakoupí dopadne jako s 165/70R13 zima každej nejsem blazen to se nebude prodávat toho moc brát nebudu a teď se platí zlatem naštěstí jsem takové jako pan FERDA neposlouchal a mám pořád skaldem 165/70R13 zima a tojsem jich už prodal 531ks no pane FERDO.
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Vždyť to říkám,TS830 upadl na hlavu,nebo je už od přírody totální debil!!!
středa, 14. prosince 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz