Pneurevue.cz » Fórum » Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

Co všechno byste chtěli mít na nových internetových stránkách www.pneurevue.cz od ledna 2012?

 

čtvrtek, 8. prosince 2011

Otázka ze dne 8.12.2011

 
 
 
 
TS830
TS830 Dostatečně nakupte letní pneu ať nestojíte ve vratech a neříkáte nemáme protože jaro 2012 bude super prodej takže pánové hurá do přdzásobení ať jste lepší než vaše konkurence vedle.
středa, 14. prosince 2011
 
Matěj
Matěj Letos nenaskladním ani kolo. Zbylo mi z loňska a na první nápor mi to bude stačit. Zbytek si dokoupím v sezoně a nevěřím, že bude nedostatek.
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA Hroudo to bude ještě nejenom tanec, ale i střelba do sviní.To co se chystá bude neskutečný hnus.Teď je na nás jak se k tomu i my postavíme. Vysr.. se na jarní předzásobení a oni po kolenou přilezou.Sám mám pro ně nachystané nové moje verze smlouvy,kdy si hodně věřím, že na ně ještě rádi přistoupí.My jsme na koni a ne oni.Překupníci zasr....
středa, 14. prosince 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL No super :C Já si to stavěl na barumu a zdáse že mě hoděj přes palubu.Jeden plbější dodavatel než druhej.Opravdu to bude ještě tanec:C
středa, 14. prosince 2011
 
Roman
Roman Je zbytečný se naskladňovat. Pešíček prodá penzion, veme deset mega nakoupí u Michelinu a já si to koupím od něj. Jestli mu teda Michelin už z části nepatří :-))
středa, 14. prosince 2011
 
Michal
Michal Hrouda: taky šetří kde se dá a mění zase politiku. Chtějí co nejvíc lidí přitáhnout do bestdrivů, kde se přezouvá čím dál méně. V podstatě chtějí donutit lidi, aby nakupovali barumky tam a nebo na ipneu, nevím,jak se ten of. shop barumu jmenuje. Já jen čekám podobnou sviňárničku, jako s těmi Uniroyaly, že se VO neprodávají.
středa, 14. prosince 2011
 
FERDA
FERDA TS830 má horečku a blouzní.Spadl na hlavu.
středa, 14. prosince 2011
 
Novotný Karel
Novotný Karel Dobré ráno. Pro TS 830,zajímalo by mne od které firmy jsi obchobní zástupce.Tohle může napsat jen negramot. Přeji hezký den.
středa, 14. prosince 2011
 
canon
canon Není důvod kupovat letní pneu, skladem je spoustu letního ještě z loňské sezony.
středa, 14. prosince 2011
 
chachacha
chachacha )))))) prý nedostatek?????Přebytek,lidi nebudou mít peníze............
středa, 14. prosince 2011
 
TS830
TS830 No dlohu to tu sleduji a řeknu vám pánové tohle kdo nenaskladní léto v dostatečném množství bude mít problém dokoupit zboží protože letních pneu bude nedostatek a to hlavně v nejprodávanějších značkách a rozměrech pneu.
úterý, 13. prosince 2011
 
Petr
Petr To víš Vredestein není Barum. Těm musíš zaplatit, ty na dluh nedávaj :-)
úterý, 13. prosince 2011
 
radek
radek Grilouš kalendář asi nevyhrál :-(
úterý, 13. prosince 2011
 
Anonym
Anonym Už i Treadtelpneu -Pneutop-prodává do ulice-pozn.VOLNY PRODEJ.Tak je to na faktuře.Cena -50Kč oproti mému nákupu-nechám u nich cca 200 000 za rok.)))
úterý, 13. prosince 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Tak sem dostal info že BestDrive ruší menší sklady odkud se zavaželo zboží ( např. Ústí n/l) a bude velký sklad v Praze který nebude zavážet, ale zasílat po ppl atd. To platí i pro frenčízu nebo jenom pro dealery? a frenčizanti budou zaváženi barumkou dál i s jednou duší?? Snad se bestDrive nevyprdne na dealery a nehodí je přes palubu!!!!!
úterý, 13. prosince 2011
 
Anonym
Anonym Jsou to všechno hňupy...,ale daři se jim
úterý, 13. prosince 2011
 
Anonym
Anonym A plácají je po ramenou jací jsou frajeři...
úterý, 13. prosince 2011
 
Petr
Petr Guma má pravdu. Zde je seznam největších dodavatelů pneumatik do internetových obchodů. Pneu odchází přímo z jejich skladů již na konečného zákazníka. Eshop jen fakturuje. Tito dodavatelé slouží eshopům za směšnou marži, ovšem výrobci je chválí za počty prodaných kusů. GPD (jednoznačně největší), PNEU HNÍDEK, URBAN PNEU
úterý, 13. prosince 2011
 
"krize"
"krize" Letošní zima byla extrémní, nárůst prodejů slušný, ale na jaře přijde čas splácení "dluhů". Ta rovnováha zkrátka musí nastat a jaro bude tím pádem velmi slabé. Hysterie kolem krize bude pokračovat, vysoké zdanění, které již několikanásobně překročilo únosnou mez, bude lidi demotivovat. Ochota k nákupům bude téměř nulová. Lidé budou extrémně šetřit, jinak by totiž chcípli hladem s exekucí na krku. To je realita, tak si to spočítejme... Všem kteří budou nadále pokračovat v činnosti v tomto zkorumpovaném buzerstátě, všem kteří budou platit nehorázné výpalné tomuto státu a nechají se buzerovat všemi těmi kontrolóry a úřady kvůli každé neekologicky zlikvidované žárovce, přeji hodně sil a pevné nervy.
úterý, 13. prosince 2011
 
Guma
Guma A pořád točí se to pořád dokola a je to stále to samé. Podmínkou je dnes mít co nejvíce e-shopů co nejvýše, dělají to tak úplně všichni a AT je vtom utvrzují že jedině tudy vede cesta a oni platí,platí a platí a když to nejde, tak ceny ku.ví,ku.ví a ku.ví. Ten trik se 100 na dopravu je také starý. Nabrali si na sklady tisíce 195/65-15, 205/55-16 a tam prodeje letos nic moc. Dobře jim tak.
úterý, 13. prosince 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz