Pneurevue.cz » Fórum » diagnostika TPMS

diagnostika TPMS

 

úterý, 8. září 2015

Jakou pužíváte diagnostiku TPMS? BARTEC TECH500,ATEQ VT 56 OBDII nebo něco jiného? Budu rád pokud se zde najde někdo,kdo mi poradí.Díky

 
 
 
 
Michal
Michal No a do toho celkem brutálně ubylo druhých sad. protože hlavně lidi s "normálníma" autama se na to vyprdli, když si spočítali návratnost ceny přezutí na tu kompletní sadu. Jiné je to u lidí, kteří si auto chtějí nechat déle než 5 let, ti o tom moc nelicitovali, ale firmy od druhých sad mnohdy upustili, protože prý nemají dostatečný budget na kola....takže asi tak.
čtvrtek, 10. září 2015
 
Michal
Michal Tak na jaře jsem senzory řešil asi tak u 4 aut, teď to teda začíná být lepší, protože je tu mraky sad připravených na nová auta na zimu, ale vzhledem k tomu, že můj poměr aut se pohybuje tak 85% koncern VW, 10% fordy, které tu dělám mají zatím všechny autoself a chtějí jen origa senzory, tak zbývajících 5% jsou ty, které potřebují plnou diag. Já co si slibuju, že to bude lepší, protože cena senzorů padá docela brutálně dolů, tak že to bude lepší. A pak tu mám mazdy, které ale zatím i letošní modely senzory v kolech nemají, nevím jak u cx, ale 3 a 6 jsem na senzorech zatím nenašel....jako třeba to vidím černě, uvidíme po téhle zimě, ale jaro bylo bídný co se TPMS týče.
čtvrtek, 10. září 2015
 
Hrouda
Hrouda Účtujeme pokaždé co někdo přijede na zvedák . Pokud má někdo TPMS na voze tak před započetí práce načteme vozidlo celé a potom pracujeme a po skončení práce znovu je to proto aby na nás někdo nezkoušel že to před naším zásahem fungovalo a teď to už nefunguje. Defety samozřejmě jen opravované kolo a k tomu poměrná část z ceny práce na senzorech. Ano někteří zákazníci to nesou dost těžce a už se třeba nevrátí (možná) Když to mám dělat tak pořádně a se vší parádou . Tedy pokud ně v tom nebrání ten můj pořízenej krám co při poslední zakázce neuměj BMV X6 r.v 2014 :C
čtvrtek, 10. září 2015
 
Poo
Poo Když už jsme u toho, jak účtujete celou tu srandu se senzorama? Montáž senzorů do disků, nahrátí za pomocí diagnostiky do vozidla. Potom při sezoním přezouvání když tam má zákazník od prodejce vozidla tu hloupou verzi že se musí pokaždé nahrávat ta druhá sada.
čtvrtek, 10. září 2015
 
Hrouda
Hrouda Míchale nemám na dílně stroj kterej by se nedokázal zaplatit svojí činností do jednoho roku a i dříve a potom už jen přináší korunky. TPMS je věc co se má jeho hodnota vracet 9let ? To je hrozný . Sladký řeči jak to bude dobrý a že se neobejdeme bez toho zázraku.
středa, 9. září 2015
 
Michal
Michal já jsem spočítal návratnost, tak na 9 let.....
středa, 9. září 2015
 
Hrouda
Hrouda Kšunt s kterým nejsem spokojený EXP AIR. Bohužel můj dodavatel semnou nebude souhlasit. :D
středa, 9. září 2015
 
bungr
bungr Je mi jasný,že se to nezaplatí.Teď si málo lidí,pořizuje druhou sadu,ale přesto na to nějaká práce je.Můžu se zeptat co používáte za diagnostiku?
středa, 9. září 2015
 
Hrouda
Hrouda To mohu potvrdit. Máme stejný problém. Není toho až tak hodně aby to zaplatilo náklady a následný provoz. O předražený ventilky od schrádru není už vůbec zájem . A bojovat s tím nemá cenu protože zoufalci co potřebují lákat zákazníka na práci s TPMS zdarma jsou neporazitelní. :D
úterý, 8. září 2015
 
Poo
Poo Myslím že dnes už je hodně na zvážení jestli si diagnostiku na TPMS vůbec pořizovat. My jí máme a nevyděláme si s ní ani na aktualizace.
úterý, 8. září 2015
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz