Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec. Zdravím všechny šikovné a opravdivé pneuservisáky. Tak zase týden za námi a určitě všem přinesl nové věci jak v servisním tak obchodním životě našeho pneuoboru. Navštívil mne velmi solidní obchodní zástupce GPD p.Merta. Náš rozhovor se točil samozřejmě kolem letošní zimy která bude z mnoha hledisek podle mne zvláštní a náročná. Musím říct, že ho velmi rád vídám protože jeho obchodní styl je mi velmi čistý, příjemný a jsem mu nakloněn. Letošní nabídka spolupráce na zimu s GPD byla přesně to co bych okamžitě využil a vzal kdybych nebyl v situaci v které se nacházím. Ta situace je, že jsem z 80% už naskladněn a tím pádem je jejich speciální nabídka pro mne letos neupotřebitelná. A nemíním ji nijak zneužívat i když by mohla hodně v některých nepředvidatelných situacích letošní zimy pomoci. Není to však mým stylem a zvykem. Nebudu záměrně říkat co jsem dostal nabídnuto, ale řeknu že toto je přesně to co můžou v dnešní době dostat jen solidní, kvalitní a dobré pneuservisy. Ne žádní nepneuservisáci a neumělci v oboru jak z profesního tak obchodního hlediska. Mohou tuto nabídku dostat jen ti co mají dobrou platební morálku, ti kteří jsou prověření a mají kladný vztah k oboru z pozice pneuservisu. Toto byla opravdu velmi solidní GPD nabídka a možná příští rok se k ní rád vrátím. Chtěl bych za ni jak p. Mertovi tak vedení GPD poděkovat a věřím, že si mou verzi spolupráce mezi servisy a kvalitními dodavateli o které jsem tady mnohokrát psal vzali k srdci a vybrali si v ČR kvalitní pneuservisy, kterým tuto nabídku taky dají a kteří ji hlavně dobře využijí a přinesou celkové pozitivní výsledky jak sobě tak dodavateli pneu. Spolupráce mezi pneuservisy a dodavateli existuje a toto je jedna z cest ke spokojenosti obou sektorů. Jinak bych chtěl napsat, že příspěvky na téma ekonomiky jak ČR tak EU jsou podle mne v pořádku. Sám si myslím, že tu taky trochu patří. Situace není dobrá a ani dlouho nebude. Jsem přesvědčen a píšu to tu více než rok že to co přijde bude doslova masakr. Nechci strašit a dělat bubáka, ale ti co mne dobře znají ví co, jak a proč to tady píšu. Nemít dnes jakýkoliv dluh a mít nějaké úspory je a hlavně bude v brzké budoucnosti aspoň trochu základ na přežití. Přeji si abych se pletl a nebylo tomu tak, ale historii nikdy již neoklamete a vývoj společnosti je nezastavitelný životní cyklus, tak jak nám všem odměřuje z života čas stejně. A tohle bankéři a vlády taky nezastaví co musí prostě přijít. Sami za to v mnohém můžou. My zatím pracujme a věřme že to bude jednou zase vše dobré. Krásný nedělní večer přeji. Bořek Filipec www.pneucentrumprofi.cz
neděle, 10. června 2012
 
Anonym
Anonym Lukáši proč je někdo kdo to tady dal o krizi trotl? Trotli jsou např. někteří interneťáci a jim podobní.Jde to všechno do pr...a oni to kazí ještě víc.Stéjně padnou ,jako první.
neděle, 10. června 2012
 
Hrouda
Hrouda Byl někdo z vás v Brně na tý konferenci. Co zajímavého se tam dělo? já bohužel nemohl.
neděle, 10. června 2012
 
Anonym
Anonym Lukáš:ty jsi opravdu TROTL.Asi si pleteš forum
neděle, 10. června 2012
 
Anonym
Anonym Možná že to jsou pro tebe sračky,ale dotkne se tě to taky a pořádně. http://www.novinky.cz/ekonomika/269930-nemci-se-odvraceji-od-eura-a-cekaji-ze-to-nejhorsi-z-krize-teprve-prijde.html?ref=boxE
sobota, 9. června 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - a nejsou to náhodou zrovna ty čínské barumky??? Že by jste se pane Částka za to styděl ? A tady koukám, že máte i ty české http://levne-pneu.cz/pneumatiky/195-65-r15-91h-222/
sobota, 9. června 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - koukám v pneurevue na reklamu dobré pneu kde pan Částka reklamuje jak je úžasný a otevřený například uvádíme dot a původ pneu. Jaksi vcelku náhodou zapomněl u těchto pneu napsat původ http://levne-pneu.cz/letni-osobni-pneumatiky/195-65-r15-91h-22799/
sobota, 9. června 2012
 
Anonym
Anonym Pánové takové sračky co tu kopírujete si dejte za klobouk.Ted je ta pravá doba pro ty,co mají kapitál a néé dluhy a zároveň nejsou takoví oslové jako jeden z Brna co inzeruje,že přezouvá i internetové pneu se slevou.UBOHOST KOLEGOVE. Až tak se nebojím:dluhy žádné,ůvěr taky žádný,nájem nemám servis vybavenej ano.Jen to Ferrari nemám v garáži,ale až půjde Grilouš do uplných sraček tak si ho možná od něj koupím na včely..Haleluja..
pátek, 8. června 2012
 
Anonym
Anonym To je jen krátce a dočasně.Pak poletí všichni dolů.
pátek, 8. června 2012
 
Anonym
Anonym Česká ekonomika padá. Německá a slovenská přitom roste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pátek, 8. června 2012
 
Anonym
Anonym servis JM --- neomlouvej se i takový komentář sem patří, bohužel. Naše práce jsou služby a ty jak známo, přímo souvisí s kupní silou obyvatel a dále se rozdělují na zbytné a nezbytné. Důležité je také v jakém regionu se provozovna nachází. Mám osobní pocit, že velké aglomerace stagnují, ale chudší regiony ještě více chudnou a to dosti rychle. Zrovna včera jsem čekal u nás dopoledne na manželku na jednom sídlišti (cca 500 bytů). Co jiného můžu dělat, popcházím a koukám na pneumatiky. 50% aut stárých cca 10 roků jezdí ( spíše stojí) na zimních, 15 a více roků starých, tam má zimu takových 70%. A votom to je. V Praze je možná draze, ale jezdí se a klavně firmy jezdí. Tady ty auta stojí a mají nazuté zimáky, tudíž je na servise nikdo několik roků neuvidí. No a jako třešnička na dortu na to zareuagují autosalony, autodílny a garážisté a mrsknou kompletní přezutí za 300. Očekávám tak naprosto "skvělou" zimu. Příští rok bude ale mnohem lepší. Oranžové straky nahradí na krajích modré straky, průmysl a obchod nastartuje MUDr. ze záchranky, hasič nakopne zemědělství, chemik vyrovná rozpočet za každou cenu podle příkladu jistého filozofa, když se ho ptali, zda bude válka: " Válka nebude, ale bude taková boj za mír, že nezůstane kámen na kameni".
pátek, 8. června 2012
 
Anonym
Anonym Michale v poho.I to sem patří.
pátek, 8. června 2012
 
Michal
Michal No, s odbory máš pravdu to je banda naprostých ignorantů, kteří si na tom honí body a nádherně to bylo vidět před měsícem na té velké stávce v Praze co tam protagonisté vyprávěli, ale jinak nemůžeš ty lidi házet do jednoho pytle. Lidi jsou zoufalí, naštvaní a propadají beznaději a upřímně já se jim vůbec nedivím, protože současná politika je vytloukání klínu klínem. Což o to, oni by se ty jejich slavné reformy dali i pochopit a je jasné, že doba je špatná. Ale ona ryba smrdí od hlavy a na druhou stranu se nedivím naštvaným lidem, proč to mají odnést zrovna oni, když vidí, jak právě Ti, kteří tady tak pěkně kažou vodu a hrozí každý den, že vědro je nejen prázdné, ale že si tu vodu draze kupují si z vedlejšího kyblíku chrochtají nad vínem. To máme Ratha, mosteckou uhelnou, výnosy z jízdenek dopravního podniku na Kajmanech a stovky dalších miliard, které si rozdělil Janoušek a jeho kamarádi. Divíš se pak, že jsou lidi naštvaní, když pak v novinách nový GŘ dopravního podniku řekne, že tu díru zaplácne tím, že zvedne znova roční kupony? a hned v článku podtím si člověk přečte, že asistentka dostala zlatý padák několik set tisíc korun od dopravního podniku, ale že se tam po dvou měsících znova vrací, jako že nic. Nám se to povídá, my jako podnikatelé nepočítáme s důchodem, my počítáme, že co si nevyděláme a co si neuškudlíme z dob, kdy dobře už bylo, tak jsme v pytli. Ale lidi, co chodí celý život do práce a odvedou státu mraky peněz z daní a platů se teď dozví, že dostanou důchod, který nepokryje ani 50% toho co měsíčně musí vydat. Jistě, ty argumenty, že si měli šetřit, schovávat si peníze na stáří a spořit si, kdo ví co všechno, tak jsou na jednu stranu pravda, ale na druhou stranu, když máš holý nájem 10000 a plat 18 000, když jídlo stojí měsíčně tak akorát těch 8, tak si toho moc neušetříš. Nůžky jednotlivých vrstev jsou abnormálně otevřeny, kdy jedni přehazují vidlema peníze a druzí je hledají lupou. Celé to dlouhé roky táhla ta střední vrstva, které už taky dochází dech. Vidím to na mých známých, všichni zaměstnaní ve velkých společnostech, roky tam odvádí práci dobře, přesčasy všechno, všem se snížili platy, někteří skončili rovnou na úp. Házet je do jednoho pytle nelze. To, že bohužel dneska přišli protestovat zrovna ti, kteří neumějí nic jiného než řvát je samozřejmě smutné. Naši lidi bohužel dosud v demokracii žít neumí. Jedni uvízli někde v době komunismu a druzí si demokracii vysvětlují po svém, jako že je všechno dovoleno a z komunismu si nechali jen myšlenku, kdo nekrade, tak okrádá rodinu, ale především sebe sama. A to druhé jsou bohužel hlavně ti, kteří nám vládnou. Bez morálky, bez hrdosti a sebereflexe a hlavně vize. Koneckonců, vemte si a každý ve svém okolí najdete nějakou firmu, kde pan ředitel odčerpává z vlastní firmy mraky peněz na svůj blahobyt, místo toho, aby svoji firmu rozvíjel a staral se o ní. Já osobně nemusím chodit daleko. Má příbuzná měla v 90. letech měla krásně zavedenou firmu, vydělávala doslova miliony, ale zvládla je sama rozšustrovat a měla tak vysokou spotřebu, že najednou zjistila, že nemá na zaplacení zboží a na provoz v horších časech. A dnes byla jedna z těch, kteří stáli u ministerstva financí.....A omlouvám se, vím, že sem takový příspěvek nepatří...
pátek, 8. června 2012
 
Moris
Moris Trh je přesycený a lid nervozní ale jsou to především odboráři kteří dělají největší dusno zneužívají doby a změn a jejich chování je typický pro nepříjemnej fakt že se sebou budou muset něco dělat. Automatický pro něj je že když něco nedostanou tak začnou stávkovat. Když se podívám na tu chátru co tam stojí řvou a protestují tak bych si tam asi člověka do práce nevybral. Trh se mění a separuje příživníky. Já osobně se žádnýma sociálníma jistotama určitě nepočítám a už vůbec ne s důchodem na co si nenašetřím a nevydělám tak mít nebudu...Se to ořeže...... budu rád když tato chátra se sebou bude muset začít něco dělat rozhodně jsou přítěž a chápu Kalouska.........Co se týká propadů myslím si že jsou to čísla hodně ovlivněný velkoobchodem a navíc je to vlna odražená od minulý sezony kdy zůstaly letní na skladě. Další věc je neustálý zdražování v tuto chvíli nakupovat nákladní pneu je vstup na tenkej led.Dokud na to nebude zákazník tak si brát na sklad je nesmysl...... a to asi ve všem segmentu, samozřejmě mimo zimního naskladnění.
čtvrtek, 7. června 2012
 
Anonym
Anonym pokud nejsi z oboru a nevíš co chceš,tak sedni do auta o projezdi republiku,nebo velké servisy a tam vše uvidíš co a jak.Jinak jsi znuděnej provokatér
čtvrtek, 7. června 2012
 
Anonym
Anonym Zdravím, tento rok dostavím nový pneuservis a autoservis a rád bych se s Vámi poradil ohledně vybavení - a to nejen jaké ale i co! Moc by mi pomohl například inventář....Celkem bude servis o 3 stáních + 1 stání geometrie + 1 stání výměna autoskel. Děkuji za každou radu i inventář :) Filip
čtvrtek, 7. června 2012
 
Anonym
Anonym 20-35%pokles osobní gumy?Nákladní -50%.Co to je?Nic co teprve příjde.Kravaťáci se z toho už teď počuravají strachem,interneťáci jsou už úplně v prdélce a to ještě nic není.
čtvrtek, 7. června 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz