Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Michal
Michal SJM: to těžko říct a taky by mě to moc zajímalo. Jenom na naší ulici, která je dlouhá asi 4 km, tak je nás 5. A to si myslím, že jsme na tom ještě dobře. Kamarád, který má servis na Praze 3, tak říkal, že ještě před rokem bylo na 3 km dlouhé ulici a dvou bočních 7 pneuservisů a tři auto+pneuservisy. Teď jich tam je dohromady asi 6 + 2 autoservisy. Ale pak jsem kousek od sebe viděl ještě takové ty domácí zakuklené, kde je provoz hlavně na večer
středa, 4. července 2012
 
Michal
Michal Tak na nové Škodě Rapid bude v 15" rozměr 185/60 R15, za to na 16" to bude 215/45 R16. To je krásný rozměr, na levné škodě, jak škodovka všude reklamuje. To budou zase brady na zemi, až ty lidi zjistí kolik ty gumy stojí:-):-)
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Přeji ti to z celého srdce,Bořku.Teď jsem prodal Pražskému Pepíkovi taky sadu.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym Ano, je tomu tak.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Pracujeme ve službách a je to taky někdy o náhodě, štěstí, ale také o reklamě, kvalitě služeb, kupní síle zákaznika servisu, místě servisu a mnoha dalších aspektech.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Gumo tak to jsem trochu u tebe překvapený? Jde vidět, že rozdíly v místech i čase jsou jak jsem již nedávno po cestách po servisech psal velmi rozdílné. Já mám dnes zatím udělány 2 klímy a 3 mi tu ještě stojí na servise.Dvě geometrie už za sebou. Prodané 2 sady pneu. Tenhle týden zatím musím říct hodně slušný. Hlavně klímy a servis jedou jak jsem ani nepočítal. Na tuhle dobu jsem maximálně spokojen. Není důležité aby teklo, stačí když kape a je na náklady které jsou hlavně na zaměstnance dost velké. Před chvíli jsem mluvil s pneuservisákem z Ostravy a ten říkal, že klímy jedou u něho nadstandartně a kolega včera z Čech zase nadával že klímatizace nic moc letos. Tak si pak vyber jaký to je rozdíl.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Buďte v klidu neprodává bohužel nikdo,ani já a to už je co říct.Žádná geoška,žádná klima,prostě mrtvo.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym SJM myslím že zdechnul skoro všude.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym SJM-dobré ráno přátelé, dnešní noc horká,dusno, zkrátka na ho.., od 4 hodin se převaluji, tak jsem si tak v posteli počítal místa, kde se u nás ve městě ( i s okolíma vesnicema cca 30.000 obyv.)dají přezou gumy. To číslo mě dočista probralo a to určitě nevím o úplně všech. Číslo 23. 6 pneuservisů, 2 pneudíry, 2 autodopravci(pouze nákladní), 5 autosalonů, 8 autodílna-pneuservis. Vím, že nic s tím nenadělám, ale i tak jsem si počítal dál. Např. Praha má asi 1.3mil. obyvatel t.j. 43x více než tady, tak mě naším poměrem vychází na Prahu 997 servisů. Praha má ale také průměrný příjem kolem 30.000, tady ztěží 16.700, čili 1,8x vyšší. To máme po přepočtu 1800 servisů a to již raději neberu v úvahu počet úřadů,bank a sídel společností disponující obrovským vozovím parkem, který na rozdíl našich důchodců má x násobně větší km broběh. Docela by zajímalo, kolik má Praha skutečně servisů.Na jaro jsem bral o 30% méně a i tak mě toho dost zůstalo, tak to zase o 20% ještě pokrátím. Stará auta, kerých je tady požehnaně, mají ze 70% zimáky a navíc každé druhé protektory. Zkrátka tady zdechnul pes.
středa, 4. července 2012
 
Anonym
Anonym ....na každém šprochu pravdy trochu
úterý, 3. července 2012
 
FAKE
FAKE rok je fakt nesmysl ;-)
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Já bych to zase nebral vážně.Rok?Tomu neuvěří skoro nikdo.Trochu až moc přehnané.
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak úplně bych tu splatnost nezpochybnoval, pro výrobce/ dovozce to bude výhodnější než brát zboží zpět
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak jsem zase tady kluci buci.To se nám nějaký panáček z bohů dneska rozepsal.Rok prodloužená splatnost?HAHAHA,tak to jsem se nasmál.Za rok tam ty kravaťáku už nebudeš a firma kde jsi taky bude v kytkách.Nikdo a nikdy ti nedá splatnost kterou jsi tu vyblil.Měl jsi divný sen a jsi trošku mimo z toho tepla.Běž se přebalit.Pampersky jsou v Tescu v akci.Michale ty jsi zatím jediný interneťák který má přehled a beru tě jinak oproti těm prasatům co jsou většinou u nás.
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym To se Mišáci teda předali.
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak to stojí za to!No nekup to!
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym :-) 400 je na palivo za 18" + , 16 – 17 palců 200 Kč , 13 – 15 palců 100 Kč
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Nemám ještě ve skladě úplně vymeteno, ale je to na dobré cestě pročistit to tedy letos velmi řádně, což mne těší. Nevím co je to za nabídka michelinu, jestli tam není v tom žádná kulišárna, ale ke mne se protože s Michelinem na přímo nespolupracuji nedostane. A zatím mi ta spolupráce opravdu nevadí. Pokud je to podpora kdy se nezmění nákupní procenta pro servisy a ještě dostanou 400kč tak se jeví jako velmi vstřícná pobídka. Teď mají zase Hankook taky akci na palivo při nákladních pneumatikách. Toto jsou věci které můžou ocenit nejenom zákaznici, ale především servisy a o ty tady jde. Nesmí to však být typ pobídky ala hop poukázky na palivo s registrací a šup to do EUROMÁSTRU. Tak s takovou pro mne fušeřinou se může každý nechat už jen zarámovat se pak s ní třeba vyfotit.
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Všichni anonymové, prosím vás když už někoho oslovujete tak napište jakýkoliv nick. Jak má někdo pak odpovídat třeba o 3 další odpovědi mezi tím co se třeba anonym na něco otáže, zeptá, či napadne. Není snad takový problém napsat před textem třeba Pepa, Franta, Standa nebo xyz. Děkuji.
úterý, 3. července 2012
 
Anonym
Anonym Ahoj Bořku.Vzhledem k tomu ,že máš vymetený sklad od letních pneumatik,tak ti dám dobrý tip.Michelin ti dá za každou sadu ode dneška 400 Kč.Je to samozřejmně na letní,ale já si myslím,že je to dobrá podpora pro ty ůspěšné co mají vyprodáno a zaplaceno.
úterý, 3. července 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz