Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Anonym
Anonym JJ AM pneu slušný,ale rabata na ... Za tu cenu Lassy vyplodím cokoli jiného
pátek, 29. června 2012
 
Anonym
Anonym tak Bořku to sem zvědavý jak solidní se ti zdá teď. Spíše mi zde napište velkoobchod který nedodává na internet, ten by mě opravdu zajímal ( kromě AM pneu který nepovažuji za velkoobchod)
pátek, 29. června 2012
 
Anonym
Anonym k artgumu a těm eshopům: např. pneu heli, goodpneu, maximpneu, oneuhertz,pneunejlevnejsi.. atd
pátek, 29. června 2012
 
Anonym
Anonym jen aby jste se s tím DPH nespletli. Známý ze servisu takle bral z německa a když za ním přišli po 3 letech se seznamem faktur německýho finančního úřadu, tak dostal tokový pokuty, že servis zavřel...
pátek, 29. června 2012
 
Anonym
Anonym Napiš nám když máš tak dobré informace na který český internet pro koncové z ulice dodává?To jsem zvědavý co vyplodíš za nesmysl.Spíš to připadá,že ti to překazilo kšeft.Já si zase myslím čím více takových cizích společností,tím lépe pro tenhle zkvašený obchod.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Stéjně rozhoduje cena a jestli je lepší tam tak proč né.Jen kvůli dph se to už vyplatí.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Tak to zase tak dobré informace nemáš :-)
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Já mám dobré informace,že s interneťáky končí a jedou jen po servisech a to je dobře,Naštvali se na KK a chtějí jim to osolit.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Ovšem i ARTGUM nabízí XML propojení skladu pro e-shopy, to Vám p. Toráč rád potvrdí tak tedy nevím zda Ferda vložením odkazu udělal dobře :-)
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Co mě zajímá přínos pro stát?Co mi on dal?Jen bere a buzerzuje.Raději vezmu tam než u našich obchodních podvodníku a zkorumpovaným státním uřednikům tak maximálně pošlu pozdrav..
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Jo to si měli včas uvědomit ti naši obchodníci.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Michal
Michal Tak přínos pro pneuservis to určitě je, ale bohužel ty peníze jdou do ekonomiky jiného státu a to už tak přínosné není:-(
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Každé kolo ze světa je dnes přínosem pro pneuservis a nebezpečím pro České prodejce.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---To koukám,že mají už stránky i v češtině.ARTGUM je hodně známý solidní partner pneuservisů tady na moravě.Ještě jsem od nich sice nic nevzal,ale mám na ně hodně dobré reference od pneuservisů co od nich poslední dobou začinají brát a kteří už berou i delší dobu.Zdravá konkurence proti Karasům,AZ PNEU,OK PNEU apod. tady na severu moravy.I výhradní dodavatelé v ČR taky ztrácejí nezanedbatelný počet kol jelikož se nepoučili a neumí se pořád slušně chovat k pneuservisům,dělají podrazy typu excellence,teď poukázky na palivo od Michelinu apod. a díky tomu takto si sami ubližují a sami pohoří.Myslím že ARTGUM a další co se objevují nejenom z Polska jsou zdravou konkurenci a patří dnes již na náš trh.Můžou zvednout stojaté vody někdy prohnilého oboru.Můj názor.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym http://www.artgum.com.pl/cz/
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym TAK ZAČNU DNES TROCHU PRUDIT VŠECHNY INTERNEŤÁKY A VÝHRADNÍ PODVODNÍKY!!!TADY JE MALÁ OCHUTNÁVKA. Martin Toráč product manager mtorac@artgum.com.pl +420 725 736 285
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Dnes je většinou jen pneuservis na přežití.Když děláš kola od kočárku až po ty velké z bagru je větší šance,že něco ještě na pneu uděláš.Autoservis k tomu je ale do budoucna potřebná věc.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Radek
Radek hrstka "pravých" pneuservisáků co dělá autoservis :-)
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym FAKE NAPSAL PRVNÍ PRAVDIVÝ ČLÁNEK .
čtvrtek, 28. června 2012
 
FAKE
FAKE Jak říkáš FERDO. Jsi moje noční můra. Od doby co Tě znám, už nespím a jenom piju. Vím že přijde můj brzký konec a přežiješ jen Ty a hrstka pravých pneuservisáků.
čtvrtek, 28. června 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz