Pneurevue.cz » Fórum » Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

Jaké osobnosti či firmy byste rádi viděli v roce 2012 na stránkách Pneu revue? Jaké otázky byste jim rádi položili?

 

pondělí, 2. ledna 2012

Otázka ze dne 2.1.2012

 
 
 
 
Anonym
Anonym FAKE ty internetový pošuku ahoj.Tebe musím osobně pozdravit.Tak kdy nám napíšeš o těch tvých budkách co obhospodařuješ.Už víme,že jsi jenom poskok někoho,ale podělit se můžeš.To by jsme ti neměli za zlé.Zatím tady vytáhneš maximálně nějaké pošmudlené tabulky a koukneš se na Karase jak tě drtí.Jsou to stejní paznechti jako ty.Už to nějak přežiji,ale jsem tvá noční můra.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Dobré ráno přátelé.Zdravím i ty co měli dnes děsivé sny z řad internetu a výhradních.Vyspal jsem se docela hezky.Bohužel jsem si večer ani nešlehnul ani nedal nic tvrdého jako nikdy předtím.Vždy píšu narozdíl od toho interneťáka FAKA zcela při smyslech.Jeho polehčující věc je že se k tomu sám přiznal že rád pije.To víte žena byla s kamarádkami na vínečku a mě bylo tak smutno že tady nikdo nepíše,tak jsem si psal sám pro sebe.Všichni se koukali na fotbal a neví co se děje u nich v oboru.Musel jsem hodit info ze zahraničí.Poláci mi ukázali tabulky a dali potřebné informace.Ti mají ty české skunky prolustrované a zmapované to by jste hoši koukali jak Vás mají v malíčku.Ti tu ještě udělají průvan.A to že se někdo i nasmál mi udělalo velkou radost a zase určitě napíšu.A teď šup do práce,je třeba něco zmáknout.A vy někteří co nemáte co dělat z řad interneťáku běžte si natírat plot nebo plné regály gum které letos již neprodáte.A výhradní ti se můžou jít pást na pole,tam je zatím trávy ažaž .
čtvrtek, 28. června 2012
 
FAKE
FAKE FERDO, ty starej sršáni, to mě mrzí že jsem se tu včera s Tebou nemohl popichovat ;-) Jsi zapíjel konečné vítězství pravých pneuservisáků nad celým světem ? ;-)
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Ferdyne ty musíš mít dnes hrozny bolehlav ale zda se zes šel do něčeho tvrdšího než je u tebe bežné. Zase na druhou stranu jsem se po ránu upřímně zasmál.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Tak jsme se dozvěděli výsledek zápasu.Zjístili co udělali za nepravosti výhradní dodavatelé a jak se k ním začít brzy chovat a teď jděme zase pracovat.
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym už to nehul
čtvrtek, 28. června 2012
 
Anonym
Anonym Dnes už končím a jdu do postýlky.Tak ahoj a sportu zdar.
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Tak ŠPANĚLÉ nám vyhráli.Hip,hip,huráá
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym A jdeme na penalty.Tady už ten gool padne.Huráááá
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Dnes bylo dost teplo a na osobním pneuservise práce tedy nic moc.Bagr a traktor byl aspoň na přezutí a je dobře že ten mechanický servis jede. A kde je můj kámoš FAKE?Už mi tu ten skunk internetu chybí.Kdepak jsi ty červe?
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Nikdo tu nepíše tak si budu psát jen tak.Fotbal je na houby.Portugalci i Španělé nic nehrajou Gol nikde,tak co bych ještě napsal?
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym DOBRÝ NE?JAK HEZKY SE TU PÍŠE.
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Ty jsi dnes Ferdo jako sršeň!Zase jsi nějak bojově naladěn?Že se ti pořád chce do nich popichovat.Něco máš taky pravdu,ale trochu ubrat plyn by asi bylo asi na místě.Na druhou stranu se aspoň trochu v této době nasměji.
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Tak jsem si dneska trošku prolustroval některé západní zahraniční prodeje gum přes internet a co nevidím.Prodej celkově přes internet pokrývá tak max. kolem 3-5%.U nás několikrát více.A co to že tomu tak je?Česká povaha,lenivost,pohodlí,nebo co vlastně?Nevím co vše v tom hraje roli,ale určitě vím že i neschopnost mnohých pneuservisů je toho příčinou.Hlavně to ale bude někde jinde u některých špinavých prodejců.Nemám čas jezdit moc mimo servis jako jiní,ale stačí mi sbírat střípky od okolí,poslouchat dodavatele,vnímat konkurenci a mít dobré informace.A ty mám z první ruky a taky jsou dost věrohodné.Takže interneťáci a někteří výhradňáci nám tady v Česku zatím dělají trošku větší bordel.Co s nimi?Začnu tím že FAKAče za jeho psychopsaní a nemoc mozku ho asi zakopu a zabetononuji.Raději bych byl kdyby si ale ten provaz hodil přes větev sám,ušetřil by mi práci.Myslím že se to brzy stane.Spíše se ale asi uchlastá.Pak to vezmu k tomu pomatencovi z Goodyearu co psal ty kidy a lži na pneurevue o excellence a jeho 200ks.Toho vypleskám přes pusu za každý kus ať se probere ze snu a uvědomí si že pneuservisáci nejsou žádní ušmudlení čur... co si ten blbý kravaťák jen myslí.Nezapomenu taky na ty teplé pošuky z Michelinu kteří letos opět lžou jak tiskne.Naslibovali při objednávkách všechno,lezli skoro všem do prdele a hned jak měli čísla jeb s domluvami.Rub tam posrané palivo lístky,jeb to všude kde se to jen dá,jen ať pro posraný Euromaster mají brzy další kusové ovečky z řad zatím hodných a i hloupých pneuservisů které tímto chtějí výdírat a už někdy i vydírají.Pustit mně na ně tak je rozsekám a roztrhám na cympcampr.Kur.. to by viděli vítr,že by se posmolili a sežrali si i ty své exkrementy! Např. Poláci i jiní jsou někde jinde a obchod s nimi je v pohodě a radost.Ti naši Michelin teplí bratři se jak už tu někdo psal budou stěhovat do Rumunska a tak je Maďaři ještě pohonili ať ještě poserou co se jen dá.České výhradní prasata i většina smradlavých interneťáků stejně vyhyne a pozdechá.Já se na ty dny moc těším.Kravulinky a ti smradlaví interneťáci si nic jiného taky nezaslouží.Všem těm kteří przní tento obor ať se zdají hororové sny o jejich brzském konci.Zduř kluci buci.
středa, 27. června 2012
 
Anonym
Anonym Matěj, anonyme nechceč psát spíš na foru o konci světa? Tady všichni víme , že ekonomika jde dolu, ale tvoje odkazy jsou na špatném fóru.
středa, 27. června 2012
 
FAKE
FAKE no kamaráde FERDo naprosto upřímně, pokud bych dělal obrat co Karasové, tak si mi říkej jak chceš, což ale stejně děláš ;-) Rozhodl jsem se pokusit se neoplácet ti stejnou mincí, ovšem nevím jak dlouho to vydržím, neboť tvé výlevy si občas "FAKE" kometnář zaslouží. Jinak pokud Káčka trošku sleduješ, tak víš, že před sezónou nasazují podobně nesmyslné ceny vždy.
úterý, 26. června 2012
 
Anonym
Anonym Tak se koukám na KK PNEU a ti tu zimu tedy pořádně pálí na sklady.Ceny super na koncáky z ulice.Typičtí dva blbové asi jak můj kamarád FAKE.
úterý, 26. června 2012
 
Anonym
Anonym Nekvindovi lezou pořádně do zadku.
úterý, 26. června 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz