Pneurevue.cz » Fórum » Jakou otázku do Otázky měsíce byste navrhli, aby se diskutovalo k věci?

Jakou otázku do Otázky měsíce byste navrhli, aby se diskutovalo k věci?

 

pátek, 8. dubna 2011

Otázka ze dne 8.4.2011

 
 
 
 
Hrouda UL
Hrouda UL Přeji v šem pnuservizákum krásné Velikonoce. A to samé i jejich bodavatelům. A redakci Pneurevue dalši spokojené čtenáře :)
sobota, 23. dubna 2011
 
Michal
Michal Jojo, já taky myslím, že se to letos potáhne ještě tak měsíc. Já co tak vidím, tak jich to hodně ještě kroutí na zimních. Někdy mě překvapuje, že na zcela nových:-) Chápal bych dojížděče, ale když má někdo nové...Podle mě to bude zajímavé tak po Velikonocích, co se vrátí ti poslední horalové, co na Velikonoce jeli do Rakouska a jinam. Podle mě i ti, kteří jeli i do naših hor, tak jeli radši na zimních...
sobota, 23. dubna 2011
 
Anonym
Anonym domnívám se že nákup pneu teprve přijde.Když tak koukám na auta velká spousta dojíždí zimu a i oper.leasing dojíždí.Jen tak dál,nakoupeno vloni v předobjednávce a prodávat se bude po zdražení.Paráda cca plus 5 % za nic.Jen to chce kapitál na zaplacení faktur .
sobota, 23. dubna 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Z této části diskuze se zdá že bestdryve jde spoustu lidem nanervy.Musím říct že já nejsem z te firmy na větvi, ale nikdo mě nenabídl i když jsem to skoušel lepší podmínky než oni. Michelin hruza,goodyear slabé a td. brát zboží od firem jako je CHara a podobní nevíhodné.Barum je pro mě nejschůdnější.Například překup od GPD letos také dost vázne z letní předobjednávky mám teprve třetinu a sezona se chílí ke konci.
sobota, 23. dubna 2011
 
Anonym
Anonym Je toho spousta něco má Ferdus za slušný peníz,teky Technology garage a TG Pneu.Jen si vem tu co má pouze jednu hadici do pracovního pístu.Dělají se i s 2 hadicama -přívod,odvod,ale je s tím horší manipulace.Já bych dnes šel do Doruk micro.Je tam spousta pístu,ale není soustruh.Já ale stejně nesoustružím a extrémě dokroucené a popraskané nedělám.
sobota, 23. dubna 2011
 
Moris
Moris Taky přemejšlím, že bych koupil rovnačku disků je toho zvohybanýho čím dál víc poradte mi něco s čim se dobře dělá...
pátek, 22. dubna 2011
 
Anonym
Anonym lepší je jít cestou necestou,dlouhou a nejistou.Než se dát zotročit a dělat pitomce pro troubu kuchtíka...raději si pustím zlatého slavíka.Ne vážně je na každém jak a co dělá.Já říkám jedno vyklikat si pneu umí každý,ale vyklikat si partnerský servis to už je pro ně asi moc.Raději jim řeknu,že mám tak mooc vysokou základní cenu a pak je to na nich.Ale nepláču,servis frčí,geometrie tak 10 každý den a rovnání ráfku ani nepočítám.Prostě super.
pátek, 22. dubna 2011
 
BIB
BIB jj asi za tim budou ti zoufalci z barum continental, vse pocinaje nezavislimy testy a konce pr reportazemi na objednavku maji v teto zemi pod palcem. Pritom by se radeji meli zamerit na zvyseni tragicke zivotnosti jejich výrobků..
pátek, 22. dubna 2011
 
PP
PP já myslel, že v AXApneu uvaří.. :-))
pátek, 22. dubna 2011
 
Anonym
Anonym www.axa-pneu.cz - doporučuji nákup. Levní kvalitní ochotní ;)
pátek, 22. dubna 2011
 
Anonym
Anonym Možná jo
pátek, 22. dubna 2011
 
PP
PP To může a někde mu to udělají, ale tobě tvé jídlo neuvaří nikde....
pátek, 22. dubna 2011
 
Radek
Radek Ty k němu do restaurace nemusíš a o může jet také do jiného servisu.
pátek, 22. dubna 2011
 
Ferda-Ostrava
Ferda-Ostrava Marťas tak to bylo super přirovnání.Ten musel koukat jak na zjevení.Ještě bych si vzal i svůj olej ať mi nedá nějaký připálený.Blbec jeden.
pátek, 22. dubna 2011
 
Michal
Michal No jo je to BestDrive, protože ta černovlasá nadhera, co tam o tom na začátku tak básní je z ContiTradu. No pokud je to jejich akce společně z unterwassermanem, tak jsou akorát sami proti sobě. Já už vidím, jak on má jen nové gumy. Zákazník si u nich v zimě objednal gumy na Tourega a ty byly...to vám řeknu ty pamatovali pád dvojčat. On se ten bestdrive chytá čeho může, už kvůli tomu barum zrušil VO prodej uniroyalu a bude se to prý nabízet jen maloobchodně přes BestDrive...tak nevím..
pátek, 22. dubna 2011
 
DP
DP BestDrive ve spolupráci s Tomketem.
pátek, 22. dubna 2011
 
Marťas
Marťas Ahoj pneuservisáci měl jsem dneska zajímavej zážitek s jedním zákazníkem. Byl to majitel restaurace který na doporučení od svého hosta že děláme kvalitní pneuservis přijel k nám přivezl si nové pneu a aludisky z netu a požadoval jejich perfektní smontování vyvážení a naplnění pneumixem at.d. Řekli jsme mu že není problém a že máme na jeho restaraci také dobré reference takže odpoledne si u řezníka koupíme pul kila vepřového a večer si k němu přijdeme z něho nechat udělat dobrou večeři a pro jistotu si přinesem i vlastní brambory protože ty koupíme v obchodě taky levnějš. Představte si že nesouhlasil ?? no chápete to :-))
pátek, 22. dubna 2011
 
Ferda-Ostrava
Ferda-Ostrava Myslím si,že to bude Best Drive.Neví si moc rady tak kope kolem sebe kraviny a nesmysly.U zimních bych to bral,ale u letních je to jen politika,aby si lidi kupovali nové pneu které moc lidí neřeší a raději dojíždějí zimní.Prodej jim néjde tak se snaží tlačit do hlavy lidem takové menší bludy.
pátek, 22. dubna 2011
 
BIB
BIB včera jsme se v !!!úvodní!!! reportáži televizních novin dověděli že pneu starší 6ti let jsou životu nebezpečné :-) proboha kdo za touto demagogickou kampaní stojí?
pátek, 22. dubna 2011
 
Martin
Martin Není síť jako síť.Někde jsi vázán na určitou značku a musíš mít její určitý podíl v prodeji,jinde mužeš mít nějakou značku v .. a mužeš prodávat cokoliv jiného .
pátek, 22. dubna 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz